18 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Poczuj moc silnika i napędu na cztery koła za kierownicą prawdziwego auta terenowego - profesjonalnie przygotowanej Toyoty Land Cruiser, bądź legendarnego Land Rovera Discovery. Przeżyj przygodę I wybież się w przepiękne tereny Beskidu Niskiego, krainy leżąca na pograniczu Polski i Słowacji, pomiędzy Bieszczadami a Beskidem Sądeckim.

 

Po szkoleniu z wprowadzeniem do technik używania wyciągarki, lin kinetycznych przy pokonywaniu przeszkód terenowych oraz bezpiecznej jazdy samochodem 4x4, uczestnicy wyruszą w teren. Trasa tego kilkugodzinnego górskiego przejazdu przebiegać będzie po naturalnie ukształtowanych traktach o zróżnicowanym charakterze i trudności, często z elementami przepraw przez przeszkody wodne. 

 

Po pełnym emocji pierwszym dniu w terenie, naszych Gości zaprosimy na nocleg w klimatycznym „Domu nad Strumykiem” z kominkiem, położonym w okolicy Magury Małastowskiej oraz kąpiel w opalanym drewnem tzw. ukraińskim „czanie”, znajdującym się pod gołym niebem przy Domu. Mimo tego, że nasi Goście podczas organizowanych przez nas wydarzeń żywią się głównie adrenaliną, pod koniec pierwszego dnia będą mogli, w zależności od pogody, posilić się energetyczną obiadokolacją bądź zorganizować ognisko i grill.

 

Następnego dnia po sytym śniadaniu rozpocznie się kolejny dzień przepełniony atrakcjami terenowymi, gdzie nasi Goście będą kontynuować doskonalenie swych umiejętności prowadzenia samochodu 4x4 w terenie.

 

Przygotuj się na extremalne wrażenia i nie bój się ubrudzić na trasie…

 

Ilość osób: voucher przeznaczony jest dla grupy do 4 osób.

Weekend Off-Road`owy

5
5.00/5
(1)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
2 673,00 zł
2 673,00 zł
Czas trwania
10 godzin
Wskazówki dojazdu
Gorlice
Wiek uczestników
Od 18 lat
Obowiązujący strój
Zalecamy swobodny strój, którego nie boisz się ubrudzić.
Pogoda
Zwykle nie ma wpływu jednak w ekstremalnych warunkach pogodowych organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu - ustalimy wtedy inny dogodny termin.
Informacje dla oglądających
Na przejażdżkę można zabrać 3 dodatkowe osoby, które będą miały możliwość zmieniania się za kierownicą.
Dodatkowe informacje
Kierujący pojazdem musi posiadać ważne prawo jazdy kategorii B. Po zakończeniu wyprawy każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy Certyfikat.
Ważność vouchera
18 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

18 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Wesna z rodzicami
5
Weekend OffRoad'owy z rodzicami był wielkim przeżyciem i dawką pozytywnych fluidów. Warto spędzać czas z rodziną, to zbliża i wiąże. Polecam pojechać z rodziną lub paczką znajomych.

Dodawanie opinii

Captcha