Voucher na Prezent w Olsztynie

Voucher na Prezent w Olsztynie

Filtruj według
Cena
Atrakcje
Dla Kogo
Z Okazji
Ilość osób
Filtruj
Kategoria: Olsztyn

Wyjątkowe atrakcje w Olsztynie

Chciałbyś skorzystać z atrakcji, która pozwoli Ci oderwać się od szarej rzeczywistości? Najlepiej gdyby można było w niej uczestniczyć wraz z osobą, z którą dzielisz życie lub po prostu lubisz spędzać czas? Jeżeli nie chcesz szukać daleko, wybierz przeżycia, które doświadczysz w swoim mieście. Atrakcje Olsztyn dostarczą rozrywki, która zapisze się w Twojej pamięci jako jedno z najlepszych doznań w Twoim życiu. Jeżeli do tej pory nie zaznałeś ekstremalnych emocji i dawno nie doświadczyłeś czegoś ciekawego, Olsztyn pozwoli Ci przenieść się do świata niezapomnianych wrażeń.

Olsztyn proponuje niezapomnianą jazdę po torze

Prędkość i adrenalina to coś czego szukasz? Nie mogłeś trafić lepiej. Tor Olsztyn ma wiele do zaproponowania! Chcesz wiedzieć jakie to uczucie zasiąść za kierownicą Mitsubishi Lancer Evo 10, prawdziwego demona prędkości napędzanego technologią turbo? Nie musisz być zawodowym kierowcą, by przekonać się o wbijających w fotel osiągach tej maszyny. A może chcesz poczuć całą masę emocji i radości zapewnia przejazd BMW M Power! Ogromna moc 370 KM, osiągnięcie 100 km/h w zaledwie 4,6 sekundy, tylny napęd oraz doskonała przyczepność dają niesamowite możliwości, by nieco zaszaleć za kierownicą samochodu.

Voucher na prezent w Olsztynie

Duże wysokości nie robią na Tobie wrażenia i od zawsze marzyłeś o tym, by wznieść się lekko w podniebne przestrzenie, by poczuć się wolnym jak ptak? Możesz urzeczywistnić swoje wyobrażenia wykupując voucher na prezent Olsztyn - na niezapomniany lot motoparalotnią. Dzięki temu, że konstrukcja tej niewielkiej maszyny latającej jest otwarta, doświadczysz lotu w pełni okazałości. Niesamowite widoki, wiatr gładzący policzki i miły dreszczyk adrenaliny... jesteś gotowy, by zrealizować lot swoich marzeń?

Pomysł na prezent Olsztynie

Osoby, które lubią się wyciszyć i oderwać od codziennych obowiązków docenią prezent jakim są zabiegi upiększające. Peeling uzupełniony masażem to znakomita forma relaksu - wyobraź sobie jak ciepły miód rozgrzewa Twoje ciało, a witaminy i minerały sprawiają, że Twoja skóra staje się jedwabista i idealnie nawilżona. Taki pomysł na prezent Olsztyn z pewnością zostanie bardzo doceniony, bo kto nie lubi relaksu i czasu tylko dla siebie?