Voucher na Aktywny Prezent

Voucher na Aktywny Prezent

Atrakcje sportowe w GoldenGift

“Sport to zdrowie!”. Ręka w górę, kto choć raz w swoim życiu nie słyszał tego hasła. Ale nic w tym dziwnego, że słyszymy je od dziecka, bo to szczera prawda. Nasze ciało potrzebuje aktywności na świeżym powietrzu i ruchu. Dzięki temu nasze stawy są dobrze odżywione, mięśnie silne i wytrzymałe, wzrasta jakość snu i wigor, dotleniamy mózg, który pracuje lepiej. Lekarze rodzinni rekomendują aktywność fizyczną przy wielu chorobach, przede wszystkim przy nadwadze i podwyższonym cholesterolu. Korzyści z aktywności sportowej możemy wyliczać w nieskończoność. W GoldenGift doskonale wiemy o tym, że lekcje WF-u w szkole to przykra konieczność, a nie świetna zabawa, a firmowe czy rodzinne imprezy potrafią wiać nudą. Poniżej prezentujemy atrakcje sportowe, które podniosą Twoją sprawność, zbudują relacje międzyludzkie i dostarczą tonę frajdy.

Atrakcje na świeżym powietrzu;

Trzeba się ruszać. Bez dwóch zdań. Praca siedząca zabija, a już 30 minut aktywności każdego dnia może uratować człowiekowi życie. Jakie aktywne atrakcje możemy Ci zaproponować?

Czy dostaniesz się do FBI?

Jedną z atrakcji, jakie możesz kupić w GoldenGift, jest voucher na trening kompetencyjny FBI. Możesz spróbować swoich sił na kursie strzeleckim, który przechodzą agenci Federalnego Biura Śledczego. Jeżeli nie masz ambicji dostać się pewnego dnia na szkolenie w Quantico, wybierz zwykłą strzelnicę. Oferujemy bogate pakiety wstępu na strzelnice w kilku lokalizacjach w Polsce.

Odwiedź strzelnicę, pociągnij kilka razy za spust, odstresuj się i sprawdź swoje umiejętności.

Zastrzel swoich znajomych

Nie dosłownie. Mamy tutaj na myśli paintball. Po rozgrzewce na strzelnicy złap karabinek i baw się z przyjaciółmi. Nie znamy osoby, która powiedziałaby, że źle się bawiła na paintballu. Kolorowe kulki zostawiają równie kolorowe siniaki, które robią furorę i budzą zazdrość w relacjach na Instagramie.

Bądź jak bogacze z filmów

Co robią ludzie z wyższych sfer w filmach i serialach? Gdzie mogliśmy zobaczyć bogaczy w takich serialach jak “W garniturach”, “Dexter” czy “Kości”?

Filtruj według
Cena
Atrakcje
Dla Kogo
Z Okazji
Miasto
Ilość osób
więcej... mniej
Filtruj
Kategoria: Aktywność i Sport

Atrakcje sportowe w GoldenGift

“Sport to zdrowie!”. Ręka w górę, kto choć raz w swoim życiu nie słyszał tego hasła. Ale nic w tym dziwnego, że słyszymy je od dziecka, bo to szczera prawda. Nasze ciało potrzebuje aktywności na świeżym powietrzu i ruchu. Dzięki temu nasze stawy są dobrze odżywione, mięśnie silne i wytrzymałe, wzrasta jakość snu i wigor, dotleniamy mózg, który pracuje lepiej. Lekarze rodzinni rekomendują aktywność fizyczną przy wielu chorobach, przede wszystkim przy nadwadze i podwyższonym cholesterolu. Korzyści z aktywności sportowej możemy wyliczać w nieskończoność. W GoldenGift doskonale wiemy o tym, że lekcje WF-u w szkole to przykra konieczność, a nie świetna zabawa, a firmowe czy rodzinne imprezy potrafią wiać nudą. Poniżej prezentujemy atrakcje sportowe, które podniosą Twoją sprawność, zbudują relacje międzyludzkie i dostarczą tonę frajdy

Atrakcje na świeżym powietrzu

Trzeba się ruszać. Bez dwóch zdań. Praca siedząca zabija, a już 30 minut aktywności każdego dnia może uratować człowiekowi życie. Jakie aktywne atrakcje możemy Ci zaproponować?

Czy dostaniesz się do FBI?

Jedną z atrakcji, jakie możesz kupić w GoldenGift, jest voucher na trening kompetencyjny FBI. Możesz spróbować swoich sił na kursie strzeleckim, który przechodzą agenci Federalnego Biura Śledczego. Jeżeli nie masz ambicji dostać się pewnego dnia na szkolenie w Quantico, wybierz zwykłą strzelnicę. Oferujemy bogate pakiety wstępu na strzelnice w kilku lokalizacjach w Polsce. Odwiedź strzelnicę, pociągnij kilka razy za spust, odstresuj się i sprawdź swoje umiejętności.

Zastrzel swoich znajomych

Nie dosłownie. Mamy tutaj na myśli paintball.
Po rozgrzewce na strzelnicy złap karabinek i baw się z przyjaciółmi. Nie znamy osoby, która powiedziałaby, że źle się bawiła na paintballu. Kolorowe kulki zostawiają równie kolorowe siniaki, które robią furorę i budzą zazdrość w relacjach na Instagramie.

Bądź jak bogacze z filmów

Co robią ludzie z wyższych sfer w filmach i serialach? Gdzie mogliśmy zobaczyć bogaczy w takich serialach jak “W garniturach”, “Dexter” czy “Kości”?

Na polach golfowych. Poznaj sport ludzi z wyższych sfer. Precyzja, koordynacja, planowanie i przede wszystkim pobyt na świeżym powietrzu to coś, obok czego nie można przejść obojętnie. I oczywiście prestiż. Na polu golfowym nawet osoba z niewielkiej miejscowości budzi podziw.

Grzechy Miasta Warszawa

Myślisz, że wiesz wszystko o swoim mieście? Przekonasz się, że to nieprawda. Zamów voucher na wycieczkę po Warszawie, a zobaczysz ciekawe miejsca, o których mało kto wie. Atrakcje turystyczne to znakomita okazja, aby poznać swoje miasto, pooddychać świeżym powietrzem, poszerzyć wiedzę i spędzić czas z bliskimi. Pod okiem doświadczonego przewodnika poznasz sekrety miasta, które dotąd nie były Ci znane. Rewelacyjna atrakcja dla osób, które lubią zwiedzać. A dla osób, które nie lubią zwiedzać, ale lubią posiedzieć ze znajomymi przy dobrym piwie, mamy wycieczkę Historia Piwa dla 7 osób.

Żegluga

Wiatr na policzku, szum fal, ptaki śpiewają wśród koron drzew, a oprócz tego cisza i spokój. Tylko ty, piękna łódź i możliwość podziwiania piękna przyrody z dala od ludzi. Jachty mają coś w sobie. Dla doświadczonych żeglarzy mamy w ofercie weekend pod żaglami lub rejs po Mazurach. Dla aspirujących kapitanów przygotowaliśmy kurs żeglarstwa. Dzięki nauce żeglarstwa możesz przeżyć przygodę, o jakiej inni tylko marzą. Kto wie, może pewnego dnia staniesz za sterem własnej jednostki?

Żagle to nie tylko prowadzenie jachtu. Jeżeli nie chcesz bawić się w Jacka Sparrowa, możesz zjeść wykwintną kolację na środku jeziora z bliską osobą.

Wspinaczka

Wspinaczka ściankowa to sport wymagający fizycznie i psychicznie, ale rozwija całe ciało. Na pierwszy raz po trzydziestu minutach zabawy nie będziesz czuć rąk.
A może masz kogoś na oku? Zaproś tę osobę na lekcję wspinaczki dla par. Randka na ściance to idealne miejsce, żeby się bliżej poznać. Ekstremalne sytuacje zbliżają ludzi i pokazują nas takimi, jacy naprawdę jesteśmy.

Jednak zanim kogoś zaprosisz, upewnij się, że ta osoba nie ma lęku wysokości. W przeciwnym razie randka przerodzi się w traumę do końca życia.

Jak spalić 500 kcal w godzinę?

Odpowiedź jest bardzo prosta - idź na squasha. Jeżeli do tej pory dręczyły Cię wątpliwości czy iść, czy nie iść, odpowiadamy: idź.
Squash to świetne miejsce, by poznać nowych ludzi, aktywnie spędzić czas i zawrzeć przyjaźń lub zacieśnić związek.
Dodatkowo godzina ćwiczeń cardio to spa dla Twojego układu sercowo-naczyniowego. Zapomnij o miażdżycy czy zawale, a zbędnym kilogramom powiedz: “Pa!”.

Narty

Zima nie trwa wiecznie, ale jeżeli akurat za oknem mróz i śnieg, nie znajdziesz lepszej aktywnej atrakcji niż narty.
Podczas jazdy na nartach pracuje prawie każdy mięsień w naszym ciele, zużywając mnóstwo energii, co przyspieszy gubienie zbędnych kilogramów. Dodatkowo przebywanie na chłodnym powietrzu poprawia naszą odporność, co w czasie pandemii jest na wagę złota. Nie zdarzyło Ci się do tej pory jeździć na nartach? Mamy dla Ciebie kurs narciarstwa. Nie ma wymówek!

Dlaczego voucher na atrakcje sportowe

Możesz się zastanawiać, czemu voucher to najlepszy wybór. Odpowiadamy - jest kilka powodów. Najistotniejsze wymieniamy poniżej.

Łatwiejsza organizacja imprezy

O wiele łatwiej jest wyciągnąć znajomych lub ludzi z firmy na imprezę, mówiąc: “Mam voucher na paintball. Kto ze mną idzie?” niż próbować ich namówić.

Wykorzystasz, kiedy chcesz

Jeżeli kupisz voucher dzisiaj, nie musisz z niego skorzystać jutro. Nasze vouchery mają długi termin ważności, który dodatkowo można przedłużyć. Tym sposobem zyskujesz możliwość zaplanowania imprezy rodzinnej lub firmowej, co przy napiętych grafikach i ustawicznym braku czasu jest bezcenne.

Voucher to motywator

Płacisz kilkaset złotych za voucher, ale obiecujesz sobie, że wykorzystasz go, jak dokończysz jakiś projekt lub osiągniesz cel. Voucher to także motywator dla Twoich bliskich. Co innego powiedzieć dziecku: “Jak poprawisz oceny, to coś Ci kupię”, a co innego: “Dostaniesz ten voucher na jazdę Ferrari, jak podniesiesz średnią”.

Dla kogo atrakcje sportowe?

W pewnych grupach społecznych voucher na atrakcje na świeżym powietrzu sprawdzi się lepiej. Prezentujemy grupy, które naszym zdaniem są stworzone do takich zabaw.

Impreza firmowa

Firmy kładą coraz większy nacisk na kompetencje miękkie, budowanie relacji, networking i pozytywną atmosferę w pracy. Z tego powodu w wielu firmach działy HR organizują pracownikom tzw. chill roomy z konsolami, piłkarzykami itd.
My zamiast chill roomów proponujemy atrakcje sportowe. Wskaźnik udziału pracy zdalnej w ogóle wykonywanej pracy w Polsce rośnie. Pandemia dodatkowo sprawiła, że odsetek osób pracujących zdalnie wzrósł lawinowo. Według danych pracuj.pl liczba osób pracujących zdalnie lub hybrydowo wzrosła aż 2,5-krotnie!
Naszą najpopularniejszą aktywną atrakcją jest strzelnica. Gdzie jak nie na strzelnicy możesz wyładować frustrację z pracy? Kolega z teamu Cię wkurza? Szef wymaga więcej niż powinien? A może w tym roku znowu nie będzie podwyżek? Zamów pakiet naboi, tarczę i wyobraź sobie na niej dowolną twarz, a następnie wyładuj cały magazynek. Od razu poczujesz się lepiej. Ewentualnie wybierzcie się ekipą na paintball. To świetna okazja, by ustrzelić kolegę lub koleżankę z pracy, w dobrym i złym znaczeniu tego słowa.

Wieczór kawalerski

Jak wspominaliśmy wcześniej, bardzo popularną atrakcją w GoldenGift jest strzelnica, co stanowi idealną atrakcję dla męskiego grona do pokazania, na co kogo stać.

Uwaga! Na strzelnicy trzeba być trzeźwym i przestrzegać zasad bezpieczeństwa, więc z alkoholem będziecie musieli poczekać.
Ale kto powiedział, że strzelectwo to domena mężczyzn?

Wieczór panieński

Kobiety pokazują, że coraz więcej atrakcji i sportów nie jest zarezerwowanych tylko dla mężczyzn. Strzelectwo nie wymaga siły czy szybkości, a jedynie celności i pewnej ręki, a więc panie mogą z powodzeniem konkurować z panami. Voucher na strzelnicę daje świetną okazję do ucieleśnienia wojny płci. Kto jest lepszy z pistoletem? Czas się przekonać.

Prezent dla całej rodziny

Czy Twoje dzieci spędzają całe dnie na boisku? Czy odwiedziły już park miniatur albo park dinozaurów? Czy park linowy to murowane nieszczęście? Spójrz na listę atrakcji, które przygotowaliśmy dla najmłodszych.
Dorośli będą mogli odpocząć od trudów codzienności i rozerwać się, a dzieciakom frajdy nigdy dość.

Prezent w szkole

Zorganizuj kolegom i koleżankom swojego dziecka niezapomniane wrażenia. Zamiast zabierać dzieciaki na pizzę czy do knajpy, złóż się z innymi rodzicami i zafunduj im rundkę w laserowym paintballu. Zobaczysz, że po takim prezencie, dzieciakom będzie się chciało wracać do szkoły w przyszłym roku, a praca domowa będzie zachętą, a nie karą.