Voucher na Lot Balonem na Prezent

Voucher na Lot Balonem na Prezent

Połączenie emocji, kapitalnych widoków i odlotowej przygody jest bliżej, niż myślisz! Odkryj, ile radości dają nasze vouchery i weź udział w podniebnej podróży! Taki lot balonem to oryginalny pomysł na prezent dla pary młodej. Gwarantujemy, że nikt nie wręczy im lepszego prezentu. Jest to także świetny sposób na oświadczyny. Nasz voucher sprawdzi się również jako prezent na urodziny czy rocznicę związku. Ten cudowny prezent jest także dla rodziców z dziećmi. Ta emocjonująca przygoda jest nowym doznaniem oraz swoistą lekcją z fizyki oraz geografii. Zabierz znajomych i obejrzyjcie świat z lotu ptaka oraz przekonajcie się jak łatwo sięgnąć chmur.

Co zawiera voucher na Lot Balonem?

  • Lot Balonem trwa około 1 godziny.
  • Wspaniała przygoda dla osób w każdym wieku.
  • Niesamowite widoki podziwiane z góry. Lot nad miastem i jego najbliższymi okolicami.
  • Możliwość wyboru dogodnej lokalizacji spośród propozycji w całej Polsce.
Filtruj według
Cena
Lokalizacja
Liczba Uczestników
Tagi
Filtruj
Jak wygląda voucher?
  • Szybka i darmowa dostawa
  • 12 miesięcy na realizację wybranego prezentu oraz dodatkowe 24 miesiące ważności w formie bonu podarunkowego na kwotę zakupionego vouchera
  • 30 dni na zwrot
  • Wymiana prezentu przedłuża ważność vouchera
  • Voucher .pdf w minutę
Kategoria: Lot Balonem

Lot Balonem - Prezent

Oprócz typowej nazwy balonu można określić go mianem aerostatu. Jest to statek powietrzny wypełniony lekkim gazem, który podczas ogrzewania sprawia, że balon zostaje unoszony gorącym powietrzem. Sterowaniem balonu zajmie się doświadczony pilot, który ustawiając odpowiednią wysokość lotu balonu, zwiększając lub obniżając temperaturę w czasy balonu, obierze prawidłowy kierunek lotu.

Co obejmuje voucher lot balonem?

Voucher na lot widokowy balonem obejmuje krótkie szkolenie w wykonaniu profesjonalnego instruktora. Poza tym uczestnik zapraszany jest do stawiania i składania balonu. W trakcie realizacji jest możliwość korzystania z lornetek w celu obserwacji zwierząt i podziwiania przecudnych krajobrazów. Ponadto jest drobny poczęstunek w miejscu, w którym balon wylądował. Po zakończeniu lotu odbywa się Ceremonia Chrztu na Aeronautę. W ramach vouchera jest symboliczna lampka szampana. Poza tym otrzymuje się dyplom, na którym widnieje miejsce przylotu oraz wysokość, na której odbył się lot. Uczestnik otrzymuje zdjęcia w postaci elektronicznej. Całość wieńczy transport w miejsce startu.

Kto może skorzystać z lotu balonem?

Formalnie nie ma żądnych ograniczeń wiekowych. Lot balonem mogą odbyć dzieci, dorośli i seniorzy. Osoby w wieku poniżej 18 lat potrzebują opiekuna, który będzie wraz z nim odbywać lot. Niestety zdarza się, że małe dzieci mogą czuć się mniej komfortowo, dlatego raczej nie są zabierane na pokład balonu. Lot balonem nie jest kwestią wieku, ale indywidualne oceny, zdrowego rozsądku i odpowiedzialności za pasażerów.

Wręczając jako prezent lot balonem dla kobiety, można w ten sposób okazać jej miłość, choćby wykupując voucher na lot dla pary w świetle zachodzącego słońca. Ponadto lot balonem sprawdzi się jako upominek dla matki, która codziennie dba o domostwo. Z pewnością się ucieszy z takiego podarku, a sam lot zapamięta na długo.

Lot balonem prezent możesz ofiarować swojemu partnerowi, zwłaszcza jeśli interesuje się tematyką przestworzy. Z pewnością warto zamówić lot balonem, gdyż jest to doskonały prezent dla ojca lub brata, którzy zmęczeni są trudami codzienności i którzy szukają nowych przeżyć. Jest to prezent, który można podarować na rozmaite okazje, w tym wieczór kawalerski czy ślub.

Ofiarowując taki podarek, masz pewność, że doznania związane z lotem balonem będą wspaniałą pamiątką na resztę życia.

Gdzie realizowane są loty balonem?

Loty balonem są realizowane choćby w Krakowie, poza tym lot balonem można odbyć w Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Szczecinie oraz Olsztynie, Łodzi, Katowicach i Karkonoszach, ponadto w Opolu, Trójmieście oraz Podgórzu Izerskim. Jest naprawdę wiele lokalizacji, więc każdy dopasuje do swoich indywidualnych upodobań. Jak można zauważyć lokalizacji, w których można zrealizować voucher na lot balonem, jest naprawdę sporo, więc każdy ma możliwość dokonania wyboru zgodnie z swoimi potrzebami.

Lot balonem z dodatkowymi atrakcjami

Ciekawym pomysłem jest kupno vouchera na lot balonem, w czasie którego odbędzie się ślub. Jest to innowacyjny i wyjątkowy pomysł na dzień ślubu. Ślub w chmurach to miejsce nie tylko dla marzycieli. Macie możliwość złożenia przysięgi małżeńskiej w przestworzach i podziwiając zapierające dech w piersi krajobrazy. Ślub w balonie to sposób na niesamowitą przygodę połączoną z wejściem na nową drogę życia. Poza tym zdjęcia wykonane w czasie lotu będą znakomitą pamiątką tego niezwykłego dnia.

Wtuleni w siebie obserwujecie widoki z wysokości 2000 metrów. W tle będzie słychać Wasze ulubione piosenki. Po zaręczynach w balonie pilot daje piękny bukiet kwiatów do wręczenia wybrance. Teraz zostaje tylko raczyć się lampką szampana i bujać się w obłokach. Całe wydarzenie jest nagrywane kamerą umieszczoną w balonie. Pozwala to na wracanie wspomnieniami do tej niezapomnianej chwili.

Wybierając dodatkową atrakcję, można zdecydować się na muzyka, który będzie grał na przykład na saksofonie. Lecąc balonem na wysokości, będziecie podziwiać krajobraz, a muzyk zadba o podniebny koncert i niepowtarzalną atmosferę. Z pewnością jest to niezapomniana randka o której będziecie mówić wiele.

Voucher na lot balonem – czy warto zamówić?

Warto zamówić voucher w postaci lotu balonem, gdyż dostarcza wyjątkowych przeżyć, których nie zastąpią żadne ziemskie atrakcje. Niesiony wiatrem balon jest doskonałym sposobem na podziwianie widoków z nowej, nieznanej wcześniej perspektywy. Poza tym dla osób, które będą korzystały z lotu balonem, jest możliwość dokupienia dodatkowej atrakcji, jaką jest na przykład zabranie muzyka na pokładzie balonu, który wzbogaci chwilę o muzykę grając na gitarze, saksofonie lub skrzypcach.

Lot balonem dla Dwojga

Lot balonem to niezapomniane przeżycie dla dwojga. Wyobraź sobie, że wraz z ukochaną osobą unosisz się ponad chmurami i podziwiasz piękno natury z lotu ptaka. Z góry możesz obserwować malownicze krajobrazy, a także odległe miasta i wsie. To idealna okazja do spokojnego rozmowy we dwoje, bez pośpiechu i codziennych obowiązków. Lot balonem to również sama przyjemność - cicha atmosfera, relaksacyjny widok oraz delikatny powiew wiatru na twarzy. Przed Wami jeden z najbardziej romantycznych momentów Waszej relacji!