Voucher na Prezenty Sportowe

Voucher na Prezenty Sportowe

Kategoria: Sport

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-18 z 31 pozycji

Atrakcje sportowe w GoldenGift

“Sport to zdrowie!”. Ręka w górę, kto choć raz w swoim życiu nie słyszał tego hasła. Ale nic w tym dziwnego, że słyszymy je od dziecka, bo to szczera prawda. Nasze ciało potrzebuje aktywności na świeżym powietrzu i ruchu. Dzięki temu nasze stawy są dobrze odżywione, mięśnie silne i wytrzymałe, wzrasta jakość snu i wigor, dotleniamy mózg, który pracuje lepiej. Lekarze rodzinni rekomendują aktywność fizyczną przy wielu chorobach, przede wszystkim przy nadwadze i podwyższonym cholesterolu. Korzyści z aktywności sportowej możemy wyliczać w nieskończoność. W GoldenGift doskonale wiemy o tym, że lekcje WF-u w szkole to przykra konieczność, a nie świetna zabawa, a firmowe czy rodzinne imprezy potrafią wiać nudą. Poniżej prezentujemy atrakcje sportowe, które podniosą Twoją sprawność, zbudują relacje międzyludzkie i dostarczą tonę frajdy.

Atrakcje na świeżym powietrzu;

Trzeba się ruszać. Bez dwóch zdań. Praca siedząca zabija, a już 30 minut aktywności każdego dnia może uratować człowiekowi życie. Jakie aktywne atrakcje możemy Ci zaproponować?

Czy dostaniesz się do FBI?

Jedną z atrakcji, jakie możesz kupić w GoldenGift, jest voucher na trening kompetencyjny FBI. Możesz spróbować swoich sił na kursie strzeleckim, który przechodzą agenci Federalnego Biura Śledczego. Jeżeli nie masz ambicji dostać się pewnego dnia na szkolenie w Quantico, wybierz zwykłą strzelnicę. Oferujemy bogate pakiety wstępu na strzelnice w kilku lokalizacjach w Polsce.

Odwiedź strzelnicę, pociągnij kilka razy za spust, odstresuj się i sprawdź swoje umiejętności.

Zastrzel swoich znajomych

Nie dosłownie. Mamy tutaj na myśli paintball. Po rozgrzewce na strzelnicy złap karabinek i baw się z przyjaciółmi. Nie znamy osoby, która powiedziałaby, że źle się bawiła na paintballu. Kolorowe kulki zostawiają równie kolorowe siniaki, które robią furorę i budzą zazdrość w relacjach na Instagramie.

Bądź jak bogacze z filmów

Co robią ludzie z wyższych sfer w filmach i serialach? Gdzie mogliśmy zobaczyć bogaczy w takich serialach jak “W garniturach”, “Dexter” czy “Kości”?