Voucher na Jazdę Quadem na Prezent

Voucher na Jazdę Quadem na Prezent

Filtruj według
Cena
Dla Kogo
Z Okazji
Miasto
Ilość osób
Filtruj
Kategoria: Jazda Quadem

Jazda Quadem Prezent

Quad jest maszyną kojarzoną głównie z przygodami. Nic dziwnego, jadąc quadem, można poznawać bezdroża, na które nie można dostać się samochodem. Jest to sposób na poczucie się jak w filmach akcji. Kto chciałby zmierzyć się z wymagającym terenem, powinien chociaż raz w życiu wybrać się na przejażdżkę tym czterokołowcem. Dzięki quadowi można bez problemu pokonać błotniste odcinki drogi, podjazdy pod piaszczyste wzgórza, a nawet przeprawić się na drugi brzeg rzeki. W tym celu jest stworzony został quad. Jazda quadem jest więc dobrym pomysłem na prezent dla każdego fana czterech kółek, który lubi aktywnie spędzać czas.

Co obejmuje voucher na jazdę Quadem?

Voucher obejmuje godzinę do kilku godzin jazdy quadem. Przed przystąpieniem do jazdy należy przejść przez krótkie szkolenie. Tu warto dobrze słuchać instruktora, bo trasa nie należy do najłatwiejszych. Omówione zostaną takie kwestie jak: technika jazdy quadem, sposoby omijania przeszkód oraz pokonywanie ostrych wzniesień. Na czas realizacji użyczany jest quad z napędem na cztery koła, poza tym uczestnik otrzymuje kask, rękawice i gogle.

Nad bezpieczeństwem całego wydarzenia czuwa profesjonalny instruktor, który udziela wskazówek w czasie jazdy i robi za przewodnika w terenie off-road. Ponadto obejmuje styczność z dziką naturą oraz niezapomniane przeżycia po przygodzie w terenie. 

Jazda Quadem dla Dwojga

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla dwojga, to jazda quadem może być idealnym rozwiązaniem. Jazda quadem to świetna zabawa, która pozwoli obdarowanym poczuć wiatr we włosach i przeżyć niezapomniane przygody. Możesz wybrać się na wycieczkę po lesie, gdzie będą mogli podziwiać piękne krajobrazy i przeżyć wspaniałe chwile. Możesz również wybrać się na tor przeszkód, gdzie będą mogli wypróbować swoje umiejętności i wytrzymałość. Niezależnie od tego, jaką trasę wybierzesz, jazda quadem na pewno będzie wspaniałym prezentem dla dwojga.

Jazda na Quadach – gdzie jest realizowana?

Jazdę quadem można zrealizować na specjalnie przygotowanym terenie. Ciekawą lokalizacją są okolice Łodzi, gdzie można zrealizować voucher na godzinną jazdę Quadem. Kolejną nie mniej ciekawą lokalizacją jest wyprawa na Quadach w okolicach Jeleniej Góry. Tu trasa biegnie przez Krainę Wygasłych Wulkanów. Quadem można przejechać przez Podgórze Kaczawskie. Jazda odbywa się po przygotowanym torze, na którym nie brakuje błota, piachu, wąskich i ostrych zakrętów – przejażdżka w takich warunkach przyspieszy puls każdemu. Jest możliwość odbycia jazdy w ekstremalnych warunkach bezdrożami. Pokonasz liczne zjazdy i podjazdy, nieoczekiwane przeszkody, które formuje natura wszystko na powietrzu w pyle i kurzu. Jazdę quadem, po nieznanym dotąd terenie, z pewnością można zaliczyć do grona przeżyć, które chce się opowiadać.

Czy jazda Quadem jest bezpieczna?

Zanim zacznie się jazda, instruktor zapozna uczestnika z zasadami bezpieczeństwa oraz techniką jazdy. Cały czas czuwa nad prawidłowym przebiegiem jazdy quadem. Na czas realizacji jazdy uczestnik otrzymuje rękawice, gogle i kask. Poziom trudności przeszkód jest dopasowywany do umiejętności i potrzeb osoby odbywającej jazdę.

Sam quad nie jest zagrożeniem. Jest jeden warunek. Powinien być używany rozważnie, a nie brawurowo. W jeździe bezpieczeństwo nie zależy od pojazdu, tylko od predyspozycji, umiejętności i odpowiedzialności kierowcy. Przeszkodę w bezpiecznej jeździe quadem stanowi nie pojazd, a brak wyobraźni.

Komu spodoba się prezent jazda Quadem?

Jazda quadem spodoba się każdemu, kto jest miłośnikiem czterech kółek. Jest to niespodzianka dla osób, które lubią się bawić. Naprawdę każdy sobie z tym poradzi. Organizator patrzy, jak uczestnik pokonuje teren i dostosowuje go do konkretnej osoby, tak aby wyprawa sprawiała uczestnikowi, jak najwięcej radości. Jeśli instruktor zobaczy duże umiejętności uczestnika, wtedy proponuje trudniejszą trasę. Jazda quadem to znakomity prezent zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Jeśli zbliża się jakaś okazja np. urodziny, imieniny czy rocznica, to sprezentuj solenizantowi jazdę quadem lub wybierzcie się na wyprawę razem. Jazda quadem przeznaczona jest nie tylko dla entuzjastów nieszablonowej rozrywki dla osób w prawie każdym wieku. Nawet niektóre kobiety radzą sobie doskonale na trudnym terenie. Jest to sprawdzony sposób na aktywne i ciekawe spędzenie czasu.

Czy jazda Quadem to dobry pomysł na upominek?

Z pewnością jazda quadem to dobry pomysł na podarunek. Dzięki temu można spełnić marzenia młodego amatora czterech kółek. Poza tym jazda quadem może zapoczątkować naprawdę wyjątkowe hobby. Taki prezent sprawdzi się u osób, które potrzebują silnych emocji, buzującej adrenaliny i niezapomnianych wrażeń. Można przekonać się, że jazda quadem to wielka frajda nie tylko dla interesujących się motoryzacją. Warto kupić voucher na jazdę quadami, gdyż dostarczy mega emocji i wspaniałej zabawy.