Vouchery na Atrkacje w Wodzie na Prezent

Vouchery na Atrkacje w Wodzie na Prezent

Filtruj według
Cena
Atrakcje
Dla Kogo
Z Okazji
Miasto
Filtruj
Kategoria: W Wodzie

Atrakcje na wodzie - baw się wśród fal z Goldengift

Woda – nieopanowany żywioł. W jednej chwili cicha i spokojna, za chwilę burzliwa i ciemna. Wykorzystując jej chwiejne nastroje, możemy zażyć niesamowitej rozrywki. W wodzie odnajdą się zarówno osoby spokojne lubujące się w szumie fal i bezmiarze błękitu, jak i fani sportów ekstremalnych i dynamicznej żeglugi.

Nie musisz jednak od razu skakać na głęboką wodę. Dla fanów spokojniejszych aktywności również znajdziemy kilka opcji. Nauka pływania zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Przyjemny rejs łodzią bądź motorówką po cichych wodach. A może skusisz się na romantyczną kolacją na środku jeziora? Gwarantujemy, że znajdziesz u nas coś dla siebie.

Kto najlepiej będzie się bawił na wodzie

Woda pociąga ludzi w różnym stopniu. Jednym wystarczy wylegiwanie się na piaszczystym brzegu, inni muszą zanurzyć się w falach, by poczuć, że żyją. Kto najlepiej ubawi się przy wodnych atrakcjach?

Pasjonaci żeglugi

Żegluga i prestiż to powód, dla którego bogacze wydają miliony na łodzie i jachty. Porządna łódź kosztuje tyle, co duży dom w większym mieście. Dla perspektywy najdroższy obecnie dom w serwisie Otodom kosztuje 27 milionów złotych. Jacht Jana Kulczyka, Phoenix2, kosztował 120 milionów. Dolarów.

Na sam początek możesz sprawdzić, czy żegluga w ogóle jest dla Ciebie. Przedstawiamy kurs żeglarstwa na jeziorze Śniardwy.

Ewentualnie jeśli aktywna żegluga nie należy do Twoich pasji, możesz wybrać zwykły rejs po mazurskim jeziorze, albo zabrać na taki rejs drugą połówkę. Idziemy o zakład, że wypad na łódkę zrobi niesamowite wrażenie.

Raj dla wędkarzy

Jedną z największych atrakcji w naszej ofercie jest wyprawa na ryby na jezioro Śniardwy. Ktokolwiek zasmakował w godzinach ciszy i wpatrywania się w spławik lub świetlik, kto wsłuchiwał się w szum fal w oczekiwaniu na dźwięk dzwoneczka, tego ciągnie nad wodę. Walka z rybą, gdy masz branie, jest źródłem niezapomnianych emocji niezależnie od tego, czy to niewielki karaś, czy dwumetrowy sum. Satysfakcja z wyciągnięcia jej z wody jest niezmiennie ogromna, a rozczarowanie, gdy zerwie się z haczyka, boli za każdym razem.

Voucher na wyprawę na ryby to także oryginalny prezent. Masz kolegę-wędkarza? Masz trochę wolnego czasu? Zbliża się okazja taka jak urodziny kolegi? Zafunduj mu taką wyprawę i wybierz się razem z nim! Miło spędzony czas na wyciągnięcie ręki.

Nauka nurkowania

Chcesz wysłać dziecko na basen, ale boi się wody? A może to Ty masz w planach nurkowanie na Wielkiej Rafie i szukasz miejsca do nauki? Cokolwiek Tobą kieruje, skorzystasz z naszego vouchera na naukę nurkowania. Baseny i morza staną przed Tobą otworem.

Nurkować i pływać uczymy małych i dużych, więc nie wykręcisz się, że jesteś na coś za młody lub za stary – woda jest dla osób w każdym wieku. Szczególnie polecamy taką aktywność osobom pragnącym zrzucić nadprogramowe kilogramy, ponieważ dzięki aktywności w wodzie nie obciążamy stawów.

Sporty wodne dla dzieci

Rodzice znajdą u nas wiele atrakcji dla najmłodszych, które wreszcie oderwą swój wzrok od ekranów. Dzięki naszym kursom i przygodom pokochają aktywność na świeżym powietrzu. Nauczą się pływać, ponurkują, wyszaleją się, by wieczorem spokojnie i zdrowo zasnąć, co pozwoli rodzicom na odrobinę wytchnienia.

Romantyczna kolacja na tafli jeziora

Creme de la creme naszej oferty atrakcji na wodzie. Jeżeli zbliża się rocznica ślubu, zaręczyn, Dzień Kobiet albo chcesz się oświadczyć, zabierz ukochaną osobę na kolację na środku jeziora. Spędź z nią ten czas, zjedz wykwintne danie i ciesz się niesamowitym wspomnieniem na resztę życia. Jeśli ukochana osoba tak jak Ty kocha wodę, prezent będzie cieszył podwójnie.

Ewentualnie jeśli prezent ma być dla rodziców z okazji ich rocznicy ślubu, zafunduj im tę atrakcję. Dzięki temu kolejny razem spędzony rok nabierze wyjątkowego charakteru.

Zabawa nad wodą jako prezent - z jakiej okazji?

Ludzie w Polsce dzielą się na dwa obozy - góry i woda. Tych pierwszych musisz zabrać w Bieszczady, Sudety lub Tatry, by poczuli, że żyją. Weekend w górach to dla nich prawdziwa gratka. Ci drudzy docenią każdą aktywność nad wodą. Weekend pod żaglami, całodniowa eksploracja jeziora Śniardwy albo wyprawa na ryby - oto prezent dla nich.

A może oryginalny pomysł? Kto może pochwalić się na Instagramie fotką z samobieżnego promu gąsienicowego?

Pamiętaj o bezpieczeństwie

Woda to nieokiełznany żywioł i trzeba zachować ostrożność. W jednej chwili wydaje się cicha i spokojna, by zaraz potem zrobić komuś krzywdę. Woda nie wybacza. Jeśli popełnisz błąd, to popłyniesz, dosłownie i metaforycznie. Niektóre z naszych atrakcji wymagają specjalnych uprawnień i kursów.

Zawsze pamiętajmy o ubraniu i odpowiednim zapięciu kamizelek ratunkowych i absolutnie nie korzystaj z wodnych atrakcji będąc pod wpływem napojów procentowych. Zawsze słuchaj organizatorów i instruktorów. Dbaj o bezpieczeństwo w każdej chwili. Przygoda na wodzie ma być niezapomnianą, a nie ostatnią!

Bon podarunkowy - koło ratunkowe dla niezdecydowanych

Na naszej stronie możesz zarówno zakupić voucher na wybraną przez siebie przygodę jak i bon podarunkowy, jeżeli nie masz pewności, jaka atrakcja będzie najlepszym prezentem dla Twoich bliskich.

Uniwersalny bon podarunkowy możesz nabyć w kwocie od 100 do 1500 zł. Drobna kwota sprawdzi się jako podarek na mniejszą okazję. Ta większa pozwoli zorganizować imprezę firmową lub rodzinną.