Voucher na Prezent w Kielcach

Voucher na Prezent w Kielcach

Filtruj według
Cena
Atrakcje
Dla Kogo
Z Okazji
Ilość osób
Filtruj
Kategoria: Kielce

Prezent w Kielcach

Kielce z pewnością przyciągają do siebie wiele ludzi. Piękne miasto położone na Dolnym Śląsku przyciąga nie tylko swoim położeniem i pięknymi krajobrazami ale też mnóstwem atrakcji. Prezent Kielce w formie Co-Drive z Bartkiem Chuchałą to jednocześnie świetna rozrywka ale też wartościowa rajdowej jazdy. Wojtek Chuchała to obecnie jeden z najbardziej obiecujących kierowców rajdowych młodego pokolenia, aktualny Rajdowy Samochodowy Mistrz Polski oraz Słowacji gr. N. Swą widowiskową jazdą porywa zawsze tłumy kibiców, a dzisiaj zaprasza Cię na fotel pasażera treningowej Subaru Imprezy STi, aby wprowadzić w świat emocji rajdowych.

Niesamowite atrakcje w Kielcach

Atrakcje Kielce zapewnią Ci również dawkę adrenaliny! Jazda KTM-X Bow to uczucie nie do opisania. Nowoczesny silnik i napęd ze sportowych modeli Audi oraz futurystyczne nadwozie stworzone na deskach kreślarskich projektantów znanych z konstrukcji bolidów F1! „Tylko” 240 koni? Nic bardziej mylnego! Zobacz sam jak wiele adrenaliny potrafi dostarczyć jazda prawdziwie sportową, bezkompromisową maszyną pozbawioną jakichkolwiek systemów elektronicznych. Próżno szukać tu choćby ABS czy kontrola trakcji. Podaruj bliskiej osobie niezapomniane przeżycie bądź sam spraw sobie prezent, na tę niezwykłą przygodę!

Tor do jazdy Kielce

Marzysz żeby usiąść za kierownicą topowych samochodów? Tor Kielce umożliwia Ci porównanie dwóch niesamowicie szybkich maszyn! Jazda Lamborghini Huracan vs. Ferrari 458 Italia to idealny pomysł na porównanie mocy skrywającej się pod maskami tych modeli. Siadając za kierownicę poszczególnych maszyn - wyciskaj z nich pełnię możliwości pokonując kolejne okrążenia toru wyścigowego. Jeśli na samą myśl o tym przyspiesza Ci tętno, pakiet ten jest właśnie dla Ciebie! Wsiądź za kierownicę i oddaj się przyjemności jazdy Ferrari i Lamborghini. Samemu oceń, który z nich jest szybszy! Gotowy do testów?!

Voucher na wyjątkowy prezent

Czy istnieje prezent, który może wywołać nieziemskie emocje powodując natychmiastowy wzrost poziomu endorfin i adrenaliny? Voucher Kielce na lot paralotnią sprawdzi się idealnie jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby. Powietrzny statek bez silnika, który jest sterowany przez profesjonalnego instruktora, poniesie z lekkością ku wspaniałej przygodzie. Voucher na lot paralotnią w tandemie będzie znakomitą niespodzianką podczas wielu okazji np. urodzin, ślubu, rocznicy, Dnia Matki lub Ojca... Zaskocz bliską osobę w dniu jej święta! Wznoszenie odbywa się za pomocą wyciągarki, by za chwilę móc swobodnie szybować z wykorzystaniem prądów termicznych.

Pomysł na idealny prezent w Kielcach

Połącz przyjemne z pożytecznym! Pomysł na prezent Kielce to połączenie pozytywnych emocji prowadzenia samochodu z praktycznym podejściem doskonalenia techniki jazdy. Szkolenie I stopnia obok elementów fundamentu jazdy samochodem jak praca rąk na kierownicy czy tor jazdy w zakręcie obejmuje również dynamiczne ćwiczenia opanowania poślizgu w zakręcie oraz omijania przeszkód na zróżnicowanej nawierzchni. Szkolenie odbywa się z użyciem samochodu Klienta. Atrakcja jest realizowana od kwietnia do października we współpracy z profesjonalną szkołą jazdy rajdowej i wyścigowej.