Jazda Dodge Challenger

0
0/5 (0)
Usiądziesz jako:
Lokalizacja:
Liczba okrążeń:
Filmowanie:
439,00 zł
439,00 zł

Amerykańskie samochody mają w sobie to coś. Amerykanie lubią duże, silne rzeczy, co przekłada się na produkcję aut. Wielkie, ryczące silniki, ogromna moc i niepohamowana dzikość. Jazda Dodge Challenger to spełnienie marzeń każdego, kto kocha amerykańską motoryzację!

Zaletą amerykańskiego rynku motoryzacyjnego jest brak tak restrykcyjnych ograniczeń, jakie ma Europa, i choć aut z wielkimi silnikami produkuje się tam mniej, to nadal bez problemu można dostać pięcio- i więcej litrowe bestie.

Jedną z nich jest Dodge Challenger, którego produkcja ruszyła na nowo po 2007 r. W naszej ofercie znajdziesz voucher na jazdę Dodge Challenger.

Gra wideo na żywo - już teraz możesz to zrobić!

Dodge Challenger jest imponującym samochodem i robi wrażenie. Z tego powodu nieprzypadkowo znalazł się w grach z serii Need For Speed, Forza Horizon, Asphalt czy Gran Turismo. Auto ma swoje miejsce w świadomości graczy obok Chevroleta Corvette, Camaro, czy legendarnego Forda Mustanga.

Jeśli jesteś fanem gier komputerowych, który na co dzień mknie potężnymi autami po wirtualnych torach i ulicach miast, jazda prawdziwym Dodgem Challengerem po torze będzie niczym spełnienie marzeń.

Przejażdżka autentycznym kilkusetkonnym potworem, gdzie pod nogą czujesz gaz, kierownica drży w dłoniach, a przyspieszenie wgniata Cię w fotel to zupełnie inne doświadczenie niż nawet gra z kierownicą, pedałami i w goglach VR.

Jazda Dodge Challenger - Przejedź się autem z filmu

Dodge Challenger jest bardzo fotogenicznym samochodem. Mogliśmy go zobaczyć w różnych wersjach m. in. w “Wonder Woman 1984”, “Deadpoolu”, “Baby Driver” czy filmie “Need for speed” z 2014 roku. Dodge Challenger pojawił się też w kilku odsłonach kultowej serii “Szybcy i wściekli”.

Ciekawostka: z 52 sztuk dostarczonych na plan tylko 2 wróciły w całości do producenta.

Będziesz w nim wyglądać i czuć się jak prawdziwa gwiazda kina akcji, tym bardziej, jeśli zdecydujesz się na nagranie z jazdy.

Niekwestionowane trofeum

Kiedy nasi znajomi robią sobie zdjęcia na tle drogich samochodów gdzieś na mieście, to wygląda fajnie… ale my wiemy, że to nie jest to.

Jazda za kierownicą Dodge’a Challengera po torze to zupełnie inna historia. To Ty siedzisz za kółkiem, Ty prowadzisz samochód i pędzisz, ile fabryka dała, i choć nadal samochód nie należy do Ciebie, to kontekst jest zupełnie inny.

Po wszystkim możesz mieć nagranie z tej przygody albo kozackie zdjęcia. Tego nikt nie zakwestionuje.

Atrakcja dla kolekcjonerów emocji

Wiemy z doświadczenia, że pierwsza jazda potężnym autem w GoldenGift, to, jak sama nazwa wskazuje, pierwsza jazda. Oznacza to bowiem, że po niej są kolejne. Nasi klienci nie mają dość.

Po przejażdżce Dodgem Challengerem chcą wsiąść za kierownicę innych klasyków jak Ford Mustang czy Subaru Impreza, albo do supersamochodu pokroju Lamborghini czy Ferrari.

Stąd zaś tylko krok do pojedynków pomiędzy nimi. Nasi klienci ochoczo zapraszają znajomych na tor, by mogli sprawdzać, który samochód jest szybszy i kto jest lepszym kierowcą.

Dołącz do nich, kupując voucher na jazdę samochodem w GoldenGift.

Ważne informacje

Czas trwania
Zależnie od wybranej opcji.
Ilość okrążeń
Zależna od wybranej opcji.
Wskazówki dojazdu
Zależnie od wybranej opcji.
Ilość osób
1 osoba.
Wiek uczestników
Zależnie od wybranej opcji.
Obowiązujący strój
Wygodne ubranie i buty z płaską podeszwą.
Pogoda
Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizacje. W takiej sytuacji zostanie zaproponowany inny termin.
Sezonowość
Atrakcja sezonowa. Realizowana od marca/kwietnia do października.
Rezerwacja
W celu rezerwacji prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.
Realizacja
Na miejscu istnieje konieczność podpisania regulaminu i oświadczeń partnera. Wymagana trzeźwość. Zmiana terminu realizacji jest możliwa nie później niż na 7 dni przed planowaną jazdą.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące, które nie tylko będą mogły obserwować przejazd, ale również zobaczyć z bliska wiele supersamochodów, robić z nimi zdjęcia i nagrywać filmy.
Ograniczenia
Zależnie od wybranej opcji.
Dodatkowe informacje
Zależnie od wybranej opcji.
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność

Zobacz także