Jazda Ferrari 458 Italia

5
5.00/5 (17)
Usiądziesz jako:
Lokalizacja:
Liczba okrążeń:
549,00 zł
549,00 zł

Ferrari 458 Italia

Zastanawiasz się, czy jazda Ferrari 458 Italia to dobry pomysł na prezent? Naszym zdaniem tu nie ma nad czym się zastanawiać. Całym sensem istnienia sportowych samochodów Ferrari jest sprawiać radość i dawać niezapomniane emocje. Bolidy F1 Ferrari mają za zadanie dominować na torze, a supersamochody mają rządzić na ulicach. Ich zadaniem jest budzić podziw, zazdrość, przyciągać spojrzenia i wzbudzać uznanie dla gustu właściciela.

Obdarowani voucherem na jazdę  Ferrari przyjaciele będą Ci wdzięczni do końca życia, a kobiety nie przestaną kochać! Rodzic obdarowany w ten sposób poczuje się doceniony za trud wychowania, a dziecko - wdzięczne na długie lata. 

Jazda Ferrari 458 Italia - czy warto?

To pytanie nigdy nie powinno paść. Przejażdżka Ferrari 458 to powinien być obowiązkowy element na każdej liście “Rzeczy do zrobienia przed…”. Jest szybkie, zwinne, dzikie i nieposkromione jak ogier w logo, a przy tym zachowuje szyk i elegancję godną księżnej Monako. 

Niezależnie od tego, czy chcesz ten prezent sprawić sobie, czy komuś, z Ferrari nie możesz się pomylić. Jedyna sytuacja, w której ktoś mógłby być niezadowolony z takiego prezentu, to brak prawa jazdy kategorii B. Ale wówczas możesz podarować tej osobie jazdę jako pasażer Ferrari 458

Nasze vouchery są ważne 12 miesięcy, a w najgorszym razie można je przedłużyć. 

Ferrari to klasa sama w sobie

Ferrari 458 Italia zaprezentowano po raz pierwszy w 2009 roku. Do 2015 roku wyprodukowano 21 000 sztuk w cenie około miliona złotych za każdą. Tylko w Europie sprzedało się prawie 7,5 tysiąca sztuk. 7,5 tysiąca razy ktoś podjął decyzję, że warto wydać równowartość miliona złotych na Ferrari 458 Italia.

Ty nie musisz wydawać miliona, żeby się o tym przekonać. Za ułamek tej kwoty możesz spędzić niezapomniane chwile za kierownicą tego cudu techniki, któremu Jeremy Clarkson nie szczędził słów pochwały. 

Ferrari 458 Italia czy Lamborghini Huracan?

Podobne osiągi, moc, prędkość maksymalna, przyśpieszenie… Więc które auto jest lepsze? Żeby poznać prawdę, musisz spróbować obu. W naszej ofercie znajdziesz możliwość zakupienia vouchera na pojedynek Ferrari 458 Italia kontra Lamborghini Huracan. Może jakiś zakład dla jeszcze większych emocji? 

Ważne informacje

Czas trwania
Zależny od prędkości przejazdu i umiejętności kierowcy.
Ilość osób
1 osoba.
Pogoda
Ma mały wpływ na realizację atrakcji, jednak przy bardzo trudnych warunkach atmosferycznych event może zostać odwołany.
Sezonowość
Atrakcja sezonowa. Realizowana od marca/kwietnia do października.
Rezerwacja
Terminy są ustalane przez organizatora z 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi, a zarezerwujemy dla Ciebie dogodny termin.
Realizacja
Na miejscu istnieje konieczność podpisania regulaminu i oświadczeń partnera. Wymagana trzeźwość. Zmiana terminu realizacji jest możliwa nie później niż na 7 dni przed planowaną jazdą.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące, które z wyznaczonych miejsc będą mogły obserwować przejazd.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość nagrania przejazdu urządzeniem Race Navigator. Lokalizacja wybrana w momencie zakupu ma charakter informacyjny. Możliwość zarezerwowania przejazdu w innej lokalizacji bądź na inny samochód w tej samej cenie bez konieczności wymiany vouchera.
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Jestem bardzo zadowolony!! Cieszę sie że istnieje taka strona, pełen profesjonalizm!

Witold
5

Meega samochód. Uwielbiam to auto i na pewno przejadę się z nim za rok. :D

Roksana
5
Strona: 12345

Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność