Voucher na Jazdę Ferrari na Prezent

Ferrari to jeden z najpiękniejszych sportowych samochodów, który zachwyca zwinnością i dzikim temperamentem. Dzięki naszym voucherom każdy znawca osiągów i konstrukcji luksusowego Ferrari będzie mógł sprawdzić teorię w praktyce. Przyjemny pomruk silnika i prędkość wciskająca w fotel to zupełnie niecodzienne doznania, które pozostaną w pamięci na zawsze. Chciałbyś przejechać się Ferrari Italia czy Ferrari 430? Wybór należy do Ciebie! Gwarantujemy, że emocje towarzyszące przejażdżce zjawiskowym Ferrari będą rosnąć wprost proporcjonalnie do osiąganej prędkości.

Jazda Ferrari po torze – najważniejsze informacje

  • Masz możliwość wyboru nawet 15 okrążeń toru, co pozwoli Ci cieszyć się jazdą Ferrari jeszcze dłużej.
  • Możesz zasiąść za kółkiem, aby poczuć się jak prawdziwy rajdowiec lub zająć miejsce pasażera, jeśli nie masz prawa jazdy.
  • Przed jazdą przeprowadzane jest krótkie szkolenie, dzięki któremu poznasz dokładnie obsługę auta i specyfikację toru.
  • Zaproś osoby towarzyszące, aby kibicowały Ci w rajdowej przejażdżce Ferrari.
  • Atrakcja realizowana jest sezonowo od marca/kwietnia do października.
Filtruj według
Cena
Usiądziesz jako:
Lokalizacja
Liczba okrążeń
Filtruj
Kategoria: Ferrari

Przejażdżka Ferrari na prezent

Voucher na jazdę Ferrari możesz podarować z każdej okazji. Każdy fan motoryzacji ucieszy się z możliwości poprowadzenia samochodu marki, która zasłużyła na miano legendy. Czym wyróżniają się auta Ferrari? Poza wyglądem, który wyznacza nowe trendy i jest klasą samą w sobie, samochody Ferrari, zaskakują łatwością prowadzenia dzięki systemom wyciągniętym wprost z F1. Jazda Ferrari to najlepszy prezent, który nawet z nowicjusza zrobi demona szos. Świetna zabawa i motoryzacyjne emocje gwarantowane!

Jazda Ferrari F430

Jazda za Kierownicą Ferrari F430 odbywa się na większości torów wyścigowych w Polsce podczas całodniowych eventów motoryzacyjnych na których osoba obdarowana nie tylko zasiądzie za kierownicą Ferrari, ale także spędzi miło czas wśród innych pasjonatów motoryzacji (oraz, jeśli chce, rodziny i przyjaciół) obserwując przejazdy innych uczestników i sportowe auta marzeń.

Specyfikacja Ferrari F430

Ferrari F430 to w zasadzie bolid w opakowaniu sportowego samochodu marzeń, chociaż jego aluminiowa karoseria zaprojektowana przez Pinifarinę przeczy nawet i temu stwierdzeniu. Design tego samochodu nie jest przypadkowy i został przygotowany na wzór jednego z pierwszych bolidów marki. Wnętrze zostało również zaprojektowane na wzór bolidów F1.

Ferrari F430 ma w sobie silnik spalinowy V8 o mocy 490 KM i pojemności silnika 4.3l, który rozpędza go do "setki" w 4 sekundy. Prędkość maksymalna jaką można osiągnąć to, zawrotne, 315 km/h ! Przełącznik trybów prowadzenia zadba o to, aby każdy mógł okiełznać taka moc, dostosowując parametry zawieszenia i silnika do panujących warunków i potrzeb kierowcy, dbając przy tym o bezpieczeństwo jazdy.

Jazda Ferrari Italia

Podobnie jak przy Ferrari F430 z jazdy za kierownicą Ferrari Italia będzie można skorzystać w trakcie całodniowych imprez motoryzacyjnych i spędzić wspaniały czas na wybranym przez siebie torze wyścigowym.

Specyfikacja Ferrari Italia

Za wygląd tego modelu Ferrari odpowiada (ponownie) Pinifarina, jednak tym razem swój udział w powstawaniu samochodu miała również legenda wyścigów F1 - Michael Schumacher. Dzięki takiemu połączeniu powstał samochód, który spełnia wszystkie motoryzacyjne marzenia.

Za niesamowite przyśpieszenie odpowiada silnik V8 o mocy aż 570 KM i pojemności 4.5l. Rozpędza on samochód do prędkości 100 km/h w 3,4 sekundy, a rozpędzić go może maksymalnie do aż 340 km/h.

Jazda Ferrari po torze

Jazdy Ferrari odbywają się na jednym z wybranych torów wyścigowych, podczas eventów motoryzacyjnych, na których możesz zobaczyć wiele samochodów marzeń. Zabierz ze sobą osoby towarzyszące i spędźcie wspólnie dzień ! Twoi przyjaciele i rodzina będą mogli nagrywać filmy i robić zdjęcia z Twojej przejażdżki Ferrari.

Jazda Ferrari po torze jako kierowca

Wybrany przez Ciebie model Ferrari możesz poprowadzić po torze wyścigowym, ograniczać Cię będzie tylko liczba zakupionych okrążeń. Czas trwania zależy w głównej mierze od umiejętności kierowcy.

Przed jazdą odbędzie się krótkie szkolenie z obsługi samochodu, bezpiecznej jazdy i specyfikacji danego toru. Obowiązujący strój ogranicza się do obuwia z płaską podeszwą, chociaż zalecany aby ubrać się wygodnie, aby strój nie ograniczał nam ruchów. Poza tym wymagane jest ważne prawo jazdy i bezwzględna trzeźwość.

Przejazd Ferrari po torze - Bezpieczeństwo

Jazdy Ferrari i innymi samochodami odbywają się pojedynczo, bez ryzyka spowodowania kolizji na zamkniętym terenie toru. Nad przejazdem Ferrari będzie czuwać grupa profesjonalistów, a miejsce pasażera zajmie zawodowy instruktor jazd, który będzie służył wskazówkami w trakcie przejażdżki.

Jazda Ferrari po torze jako pasażer

Voucher na prezent możesz podarować również osobie bez prawa jazdy, jak i dziecku. Takie Przejażdżki odbywają się aktualnie w Kielcach, Warszawie, Toruniu i Wrocławiu. Jest to idealny prezent dla najmłodszych miłośników aut. Jazdy odbywają się z profesjonalnym instruktorem, który zasiada za kierownicą auta, a obdarowany zajmuje miejsce pasażera.

Jazda Ferrari na prezent - podsumowanie

Przejazd samochodem sprawdzi się jako prezent dla każdego kierowcy i miłośnika szybkich sportowych samochodów. To wyjątkowy prezent, który możesz podarować niezależnie od okazji. Zamów voucher na jazdę Ferrari i spełniaj marzenia jeszcze dziś!