12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Ferrari Italia przejazd dla dziecka

Jako rodzice chcemy dla naszych dzieci tego, co najlepsze. Chcemy zapewnić im frajdę w latach beztroski, zanim dorosłość odbierze im radość z życia. Dbamy o ich rozwój, odkrywamy ich talenty i pielęgnujemy wykluwające się hobby. Dążymy do tego, aby ich dzieciństwo było szczęśliwe, by miały lepiej niż my. 

Jazda co-drive w Ferrari Italia jest jednym ze sposobów podarowania dziecku szczęścia, frajdy i niezapomnianych wrażeń. Jego uśmiech na przyozdobionej wypiekami buzi jest piękniejszy niż Ferrari z tej oferty.

Być może nie masz na zbyciu miliona złotych, żeby kupić Ferrari Italia. Być może go nie potrzebujesz lub nie chcesz go mieć ze względów praktycznych. Oferta przejazdu co-drive dla Twojego dziecka jest kompromisem pomiędzy ceną a spełnionym marzeniem i niezapomnianym przeżyciem. 

Czy jazda co-drive Ferrari Italia jest bezpieczna dla dziecka? 

Jak najbardziej! Żadna firma oferująca jazdę supersamochodem jako prezent nie narazi Twojego dziecka na szwank. Doświadczeni kierowcy dostosują prędkość do potrzeb i możliwości Twojego dziecka i pomimo prawie 600 koni mechanicznych pod maską pojadą tylko tak szybko, jak należy. 

Zapisane wspomnienie

U nas wspomnienia zapisywane są nie tylko w głowie. Na życzenie możesz zamówić nagranie z przejazdu. Film odtworzony po kilku lub kilkunastu latach od tego szczęśliwego dnia roznieci dawne emocje i tchnie nutkę nostalgii. 

Przyszłość dziecka w motoryzacji

Kto wie, być może zamawiając voucher na jazdę co-drive Ferrari Italia, obudzisz w swoim dziecku pasję? Być może zostanie wziętym mechanikiem, konstruktorem lub kierowcą rajdowym? Może zacznie projektować auta o urodzie i klasie włoskiego giganta? Może za 399 zł stworzysz drugiego Roberta Kubicę czy Kajetana Kajetanowicza? Cokolwiek się stanie, najważniejsze, że sprawiasz swojemu dziecku radość i dajesz coś, czego nie nigdy nie zapomni. 

Przejażdżka Ferrari Italia dla Dziecka

Video


Lokalizacja:
449,00 zł
449,00 zł
Czas trwania
Około 10 minut. Sam czas przejazdu będzie uzależniony od prędkości, która będzie dostosowana do wieku i potrzeb uczestnika.
Ilość okrążeń
1 okrążenie jako pasażer.
Wskazówki dojazdu
Tor Wyścigowy Kielce, Wykień 95, 26-085 Ćmińsk.
Ilość osób
1 osoba.
Wiek uczestników
5-14 lat.
Obowiązujący strój
Bez specjalnych wymagań. Zalecamy jednak aby ubrać się wygodnie.
Pogoda
Ma mały wpływ na realizację atrakcji, jednak przy bardzo trudnych warunkach atmosferycznych event może zostać odwołany.
Sezonowość
Atrakcja sezonowa. Realizowana od marca/kwietnia do października.
Rezerwacja
Terminy są ustalane przez organizatora z 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi, a zarezerwujemy dla Ciebie dogodny termin.
Realizacja
Wymagana obecność rodziców lub opiekunów prawnych podczas realizacji przejazdu. Konieczność podpisania regulaminu i stosowych oświadczeń organizatora.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące, które z wyznaczonych miejsc będą mogły obserwować przejazd.
Ograniczenia
Poniżej 150 centymetrów wzrostu. Dziecko podczas jazdy siedzi w foteliku samochodowym.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość nagrania przejazdu urządzeniem Race Navigator. Lokalizacja wybrana w momencie zakupu ma charakter informacyjny. Możliwość zarezerwowania przejazdu w innej lokalizacji bądź na inny samochód w tej samej cenie bez konieczności wymiany vouchera.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także