Voucher na Lot na Prezent

Voucher na Lot na Prezent

Filtruj według
Cena
Atrakcje
Dla Kogo
Z Okazji
Miasto
Ilość osób
Filtruj
Kategoria: W Powietrzu

Atrakcje w powietrzu - wzbij się w przestworza

Powiedzieć, że lot od zarania dziejów inspirował ludzi, to jak nic nie powiedzieć. Wszyscy znamy mit o Ikarze, który fascynację lotem przypłacił życiem. Leonardo da Vinci w 16 wieku tworzył projekty machin latających, z których następnie powstały np. helikoptery. Nie sposób zliczyć śmiałków, którzy popadli w kalectwo lub stracili życie w pogoni za niedoścignionym marzeniem.
W GoldenGift mamy przyjemność w bezpieczny sposób spełniać te marzenia. Sprawdź, jakie atrakcje oferujemy, ile kosztują, jak kupić voucher i jak dobrze możesz się bawić w powietrzu.

Loty widokowe balonem

Loty balonem to jedna z najpopularniejszych atrakcji w GoldenGift. Ogromną zaletą lotu w balonie jest przebywanie na świeżym powietrzu, przy czym pęd powietrza nie dmie w twarz jak np. na motolotni. Jest to też sporo bezpieczniejsze niż skok ze spadochronem, dlatego sprawdzi się jako atrakcja dla osób niezbyt skłonnych do ryzyka.

W trakcie lotu balonem znajdujesz się w koszu. Nie musisz się zginać, siedzieć, szukać wygodnej pozycji. Dodatkowo masz wolne ręce, więc możesz zrobić zdjęcia lub nagrać film. Ewentualnie o nagranie i zdjęcia poproś organizatorów lotu. Mają w tym doświadczenie, dzięki czemu przygotują dla Ciebie materiały, jakich pozazdrości Tobie każdy znajomy.

Lot motolotnią

Voucher na lot motolotnią to doskonały pomysł na prezent dla osób, które zamiast szumu palnika wolą słyszeć pomruk silnika.

W ofercie mamy także lot paralotnią, która nieznacznie różni się od motolotni. Możesz wybrać opcję zwykłego lotu, albo lotu z filmowaniem. Nie oszukujmy się, niewiele osób może pochwalić się takim filmem. Wiele z nich nigdy w życiu nie odważy się chociażby wzbić w przestworza. Ty możesz. Motolotnie i paralotnie bez wątpienia dostarczą Ci wrażeń, których pozazdroszczą Ci bliscy i znajomi.

Loty szybowcowe w GoldenGift

Czy wiesz, że przez długi czas rekordzistą w wysokości lotu szybowcem był Polak? Stanisław Józefczak w 1966 r. na szybowcu SZD-9 Bocian osiągnął wysokość absolutną 12560 metrów, co pozostawało rekordem świata aż do 2006 roku, czyli 50 lat! Absolutnym dominatorem szybowcowych mistrzostw świata ostatnich lat jest też Polak - Sebastian Piotr Kawa.
To nie to samo, co lot za sterami prawdziwego samolotu, ale doświadczenie jest nie mniej ekscytujące. Poza tym nie oszukujmy się - aby móc sterować samolotem trzeba przejść wymagający kurs. Szybowiec i motolotnia to najlepsze zamienniki dla amatorskich pilotów.

Skok ze spadochronem

Dla wielu osób to synonim sportów ekstremalnych. Choć skok ze spadochronem trudno nazwać lotem - bliższy jest opadaniu - to nie da się ukryć, że dostarcza podobnych wrażeń. Jakby sam skok z kilku kilometrów nie był dość ekstremalny, niektórzy ludzie dodają do niego pewne smaczki. Na przykład wyrzucają spadochron z samolotu, a następnie skaczą za nim, łapią go i dopiero zakładają. W naszej ofercie nie będziemy wyrzucać Ci spadochronu z samolotu, a wszelkie atrakcje są w 100% bezpieczne. Wiemy też z doświadczenia, że na jednym skoku nigdy się nie kończy.

Tunel aerodynamiczny

Zabawa w tunelu aerodynamicznym daje wrażenie najbliższe prawdziwemu lataniu. Bez sprzętu, silników, skrzydeł, po prostu pęd powietrza odrywa Cię od ziemi i trzyma w górze. Mozesz bawić się samemu, jednak lepszą frajdę daje dzielenie tego uczucia ze znajomymi lub rodziną. Dlatego też polecamy sesje grupowe - 3 a nawet 5-osobowe. Pamiętaj - w pakiecie się lepiej opłaca.

Wybierz prezent dla najbliższej osoby

Na co czekasz? Pozwól sobie wzbić się w powietrze! Nasze vouchery świetnie sprawdzą się jako prezent. Wystarczy kupić voucher online, wysłać go bliskiej osobie i już można ruszać w drogę. Aby poznać pomysły i oferty specjalne, polub nas na Facebooku. Nie przegap promocji, newsów i życia naszej małej społeczności.

Atrakcje na świeżym powietrzu

W czasie pandemii musieliśmy z konieczności przejść na home office i home life. Praca w domu i długotrwała izolacja połączona z brakiem ruchu ma katastrofalny wpływ na zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne.
Wyjście na zewnątrz to świetny pomysł, aby trochę odżyć po długich miesiącach w zamknięciu.

Jak kupić voucher w GoldenGift?

Wybierz miasto, w którym chcesz zrealizować voucher. Świadczymy usługi w całym kraju, ale musisz dać znać naszemu partnerowi, gdzie skorzystasz z prezentu. Miasta, jakie mamy w ofercie na atrakcje w powietrzu, to:

 • Biała Podlaska,
 • Jelenia Góra,
 • Katowice,
 • Kielce,
 • Koszalin,
 • Kraków,
 • Lublin,
 • Olsztyn,
 • Opole,
 • Poznań,
 • Szczecin,
 • Trójmiasto,
 • Warszawa,
 • Wrocław,
 • Zakopane,
 • Łódź.

Nie wiesz, co kupić? Nie masz pewności, jaki voucher z przyjemnością odbierze osoba obdarowana? Idealna opcja na takie okazje to bon podarunkowy. Wybierz kwotę, uzupełnij dane, odbierz voucher i pozwól osobie obdarowanej zdecydować, na co go zrealizuje.