Voucher na Prezent w Toruniu

Voucher na Prezent w Toruniu

Filtruj według
Cena
Atrakcje
Dla Kogo
Z Okazji
Ilość osób
Filtruj
Kategoria: Toruń

Niesamowite atrakcje w Toruniu

Toruń nie słynie tylko z pierników! Atrakcje Toruń są w stanie zagwarantować ciekawy dzień i niesamowite emocje! Nie ograniczaj się tylko do spaceru po starym rynku i zdobądź niesamowite wspomnienia. Moglibyśmy mnożyć atrakcje dostępne w Toruniu, jednak najlepiej sam przekonaj się, co ciekawego czeka na Ciebie w mieście Kopernika! Aby dobrze wykorzystać ten czas, przed wyjazdem warto zastanowić się, czego oczekujemy od wizyty w tym mieście. Zapoznaj się z ofertą GoldenGift i zaplanuj niepowtarzalny czas!

Pomysł na wyjątkowy prezent

Jeżeli szukasz pomysłu na wyjątkowy upominek to nie mogłeś trafić lepiej! Prezent Toruń w formie przejażdżki Audi R8 to strzał w dziesiątkę. Prezent na urodziny czy święta nie musi być nudny. Kiedy jest nim jazda Audi R8, eksplozja radości u osoby obdarowanej jest nieunikniona. Dlaczego przejażdżka tym sportowym samochodem jest nieziemska? O zawrót głowy przyprawia ogromna moc pojazdu pochodząca z 4,2 litrowego ośmiocylindrowego silnika. Prowadząc Audi, które ma pod maską 420 KM (!), na pewno obdarowana osoba zapamięta tą atrakcję do końca życia.

Voucher na tor w Toruniu

Przejażdżka Mitsubishi Lancerem Evo 10 jest idealna dla fanów szybkich samochodów i może być fantastycznym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Tor Toruń umożliwia ekstremalną ale bezpieczną zabawę! Każdy fan motoryzacji może sam sprawdzić, jak mimo swej mocy, ten dynamiczny i piękny samochód doskonale trzyma się drogi i daje się pewnie prowadzić. Za sprawą obniżonego środka ciężkości i idealne wyważenia auto jest zwinne i możesz nim wręcz płynąć po torze. Szczęściarz będący posiadaczem vouchera ma okazję spełnić również marzenie o sprawdzeniu możliwości Lamborghini Gallardo. Jaka okazja będzie najlepsza, aby wręczyć voucher na przejazd superszybkim samochodem? Odpowiedź jest prosta – każda!

Prezent na piękne chwile dla dwojga

Pomysł na randkę, rocznicę czy urodziny ukochanej osoby nie musi się ograniczać do romantycznej atmosfery i kolacji w restauracji. Zapewnij drugiej połówce ekstremalne przeżycia! Taką randkę z pewnością będziecie długo wspominać. Może zamiast romantycznych chwil staniecie do pojedynku? Jazda Ferrari F430 i Lamborghini Gallardo, to pojedynek dla każdego. Konfrontacja tych dwóch samochodów o potężnej mocy będzie niesamowitym przeżyciem i z pewnością będziecie się dobrze bawić. Który z nich okaże się lepszy? Sprawdźcie sami!