Voucher na Prezent w Białymstoku

Voucher na Prezent w Białymstoku

Filtruj według
Cena
Atrakcje
Dla Kogo
Z Okazji
Ilość osób
Filtruj
Jak wygląda voucher?
  • Szybka i darmowa dostawa
  • 12 miesięcy na realizację wybranego prezentu oraz dodatkowe 24 miesiące ważności w formie bonu podarunkowego na kwotę zakupionego vouchera
  • 30 dni na zwrot
  • Wymiana prezentu przedłuża ważność vouchera
  • Voucher .pdf w minutę
Kategoria: Białystok

Niesamowite Atrakcje w Białymstoku

Atrakcje Białystok to wysoka jakość doznań, niezawodna organizacja i ogrom wzruszających wspomnień. Jeżeli szukasz niezapomnianych wrażeń spróbuj przejażdżki AUDI R8. Dlaczego przejażdżka tym sportowym samochodem jest nieziemska? O zawrót głowy przyprawia ogromna moc pojazdu pochodząca z 4,2 litrowego ośmiocylindrowego silnika. Prowadząc Audi, które ma pod maską 420 KM (!), na pewno zapamiętasz tą atrakcję do końca życia. Chyba nie ma osoby, która nie chciałaby poprowadzić tak wyjątkowego samochodu. Usłysz ryk silnika, poczuj prędkość wciskającą w fotel i ciesz się chwilą szybkiej jazdy!

Voucher na wymarzony prezent

Tor do dyspozycji wybranej przez Ciebie osoby, którą chcesz obdarować wyjątkowym prezentem.. Voucher Białystok to idealny prezent dla miłośnika czterech kółek i szybkiej jazdy! Znawcy motoryzacji na pewno wiedzą czym jest Ariel Atom. To szybki bolid o lekkiej konstrukcji, bez okien, drzwi i dachu, który osiąga przyspieszenie do 100 km/h tylko w 2,8 sekundy! Posiadacz vouchera na jazdę Arielem Atom to ogromny szczęściarz, który może poczuć wciskającą w fotel prędkość i doświadczyć przyjemności prowadzenia tego wyjątkowego pojazdu. Poruszanie się po profesjonalnym torze to prawdziwa gratka dla pasjonatów zawrotnych prędkości, zdobywania nowych doświadczeń i chcących poznać możliwości bolidu na własnej skórze.

Pomysł na idealny prezent!

Szukasz atrakcji na wieczór kawalerski lub wypad ze znajomymi? Paintball to idealny pomysł na prezent Białystok! Paintball to gra dla wszystkich tych, którzy kochają rywalizację i dobrą zabawę. Sprawdź swoje wrodzone umiejętności przetrwania w walce w terenie albo podaruj komuś takie emocje. Emocjonująca rozgrywka w której liczy się spryt, zwinność oraz chęć rywalizacji. Ubierzcie się w kombinezony, przemieszczajcie się bezszelestnie i nie dajcie się trafić kolorową amunicją! Według gotowego scenariusza, odbijcie flagę przeciwnikom, nawet jeżeli trzeba będzie wykorzystać do tego jeńców. Tylko nie dajcie się zabić! .

Prezent Białystok dla bliskich

Podarunek w formie znakomitej zabawy z pewnością jest oryginalnym pomysłem na prezent, który zostanie zapamiętany na bardzo długo. Prezent Białystok zapewni twojej rodzinie lub znajomym dzień pełen wrażeń! Znajdź lokalizację, spełniającą oczekiwania wyróżnionej prezentem osoby i spełnij jej marzenia o dokonaniu czegoś wyjątkowego. A może sam chciałbyś przeżyć niecodzienne emocje? Zrób prezent rodzinie, przyjaciołom lub sobie, by poddać próbie własne umiejętności, odwagę oraz wyzwolić ogromną dawkę adrenaliny.