Zakupy ze Stylistką Online

0
0/5 (0)
Lokalizacja:
300,00 zł
300,00 zł

Zakupy ze stylistką online - szafa jak z wybiegu

Spójrzmy prawdzie w oczy - nie masz się kogo poradzić.

Twoje przyjaciółki kłamią na temat ciuchów. Jeśli w czym dobrze wyglądasz, to Ci tego nie powiedzą, bo zazdroszczą, chcą mieć ten ciuch dla siebie, albo po prostu nie chcą, żebyś Ty go miała.

Kiedy z kolei wyglądasz w czymś źle, też Ci tego nie powiedzą, bo nie chcą Cię obrazić.

Profesjonalna stylistka powie Ci prawdę w taki sposób, że nie tylko nie będzie Ci przykro, ale poczujesz się podekscytowana na myśl o zakupach.

Nigdy więcej niepotrzebnych ciuchów

Ile razy zdarzyło Ci się kupić ciuch, który ląduje w szafie na wieczne niewłożenie? Ile pieniędzy wydajesz na ubrania, w których potem nie chodzisz? Ile masz ubrań, w których zakochałaś się w dniu zakupów, a dzisiaj patrzysz na nie z niechęcią?

Procesy decyzyjne przy zakupach są tak szerokim tematem, że były przedmiotem badań naukowych, które owocowały otrzymaniem nagrody Nobla. Znana zasada mówi, że 80% czasu spędzamy w 20% ubrań. Najczęściej bierzemy to, co jest na wierzchu, albo nasze ulubione ciuchy, chodzimy w nich, potem pierzemy, i od nowa.

Tymczasem pozostałe 80% szafy leży lub wisi odłogiem i czeka na lepszy dzień.

Po zakupach ze stylistką to się zmieni. Wykorzystasz potencjał swojej szafy do maksimum, a każdy kolejny zakup ubrania będzie przemyślany. Jeśli będziesz przestrzegać zasad, już nigdy nie znajdziesz się w sytuacji, gdzie zastanawiasz się, po co kupiłaś daną kreację, skoro nawet nie chcesz w niej chodzić. Kupisz tylko te ubrania, w których czujesz się dobrze, przebojowo, jakbyś mogła podbić świat, a obcy ludzie prawią Ci komplementy.

Ogarnij szafę z dowolnego miejsca w Polsce

Pandemia pokazała nam, ile rzeczy można załatwić przez Internet. Zakupy ze stylistką są jedną z nich. Spotykacie się na kamerze albo po prostu wysyłasz swoje zdjęcia w poszczególnych ubraniach i dalej działacie już razem. Na początku wypełniasz ankietę, która powie specjalistce, co lubisz, czego nie lubisz, czego potrzebujesz i czego szukasz.

Skorzystaj razem z przyjaciółką

Zakupy ze stylistką online najczęściej odbywają się 1 na 1, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś do wspólnego porządkowania szafy zabrała ze sobą przyjaciółkę. Korzyść jest podwójna. Spędzasz czas z bliską osobą, a stylistka może pomóc nie jednej, a dwóm kobietom.

Nie tylko dla pań

Mówi się, że mężczyźni nie mają problemów z kupowaniem ubrań. I to jest właśnie problem.

Nie zwracasz uwagi na to, co kupujesz. Aby tylko rozmiarem pasowało, a to, czy dobrze się w nich wyglądasz, czy nie, ma drugorzędne znaczenie. Ewentualnie nie masz czasu, żeby zastanowić się nad zakupem danego ubrania, bierzesz coś na szybko i wychodzisz. W efekcie Twoja szafa jest pełna szmat, w których wyglądasz koszmarnie. A potem się zastanawiasz, dlaczego ta kobieta tak szybko zakończyła randkę, albo w ogóle nie chciała z Tobą rozmawiać.

Zakupy ze stylistką online mogą temu przeciwdziałać. Podczas zakupów online profesjonalistka powie Ci, w czym dobrze wyglądasz, w czym źle, co należy kupować, a czego trzeba się pozbyć. Tym sposobem nie tylko uporządkujesz szafę, efektywniej wykorzystasz budżet, ale i będziesz mógł czuć się pewnie w swoich

Ważne informacje

Czas trwania
2 godziny.
Ilość osób
1 osoba.
Pogoda
Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację atrakcji.
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
W celu rezerwacji prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.
Ograniczenia
W przypadku osób niepełnoletnich wymagane wzięcie udziału opiekuna.
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność