Voucher na Prezent w Białej Podlaskiej

Voucher na Prezent w Białej Podlaskiej

Filtruj według
Cena
Atrakcje
Dla Kogo
Z Okazji
Ilość osób
Filtruj
Kategoria: Biała Podlaska

Wyjątkowe atrakcje w Białej Podlasce

Prezent na ślub, rocznicę czy urodziny zawsze będzie udany jeżeli podarujemy go w formie atrakcji. Materialna rzecz nie zapewni nam tylu wspaniałych wspomnień. Taką formą aktywności również możemy urozmaicić wieczór panieński lub kawalerski. Spełnij marzenie o lataniu i wznieś się motolotnią na wysokość 100 metrów! Malownicze widoki i uczucie wolności zapewni także lot motolotnią! Atrakcje Biała Podlaska gwarantują umilenie czasu, nowe emocje i wrażenia. Nietypowy prezent, który pozwoli oglądać piękne widoki z lekkiej maszyny unoszącej się w przestworzach, z pewnością spodoba się twoim najbliższym.

Tor do jazdy Biała Podlaska

Jazda po torze umożliwia odczucie ekstremalnych wrażeń wszystkim fanom motoryzacji! Lokalizacja toru na terenie starego lotniska wojskowego daje możliwość rozwinięcia zawrotnych prędkości. Trasa o długości 2500 metrów i szerokości od 12 do 16 metrów to idealne miejsce na rozwinięcie skrzydeł i wypróbowanie swoich sił w pojazdach o niesamowitej mocy! Pozwól sobie przeżyć dzień w oryginalny sposób i wykorzystaj do granic możliwości tor Biała Podlaska.

Niesamowite atrakcje - dla kogo?

Prezenty, które skrywają przeżycia i wielkie emocje to najlepsza pamiątka jaką możesz podarować ważnej dla Ciebie osobie. Wspólne doświadczenia, dzielenie się wrażeniami, wzruszeniami i radościami przyczyniają się do zacieśniania więzi rodzinnych i przyjacielskich. Wieczór panieński lub kawalerski Biała Podlaska, będzie doskonałą okazją ku temu, by wsiąść na pokład gondoli majestatycznego statku powietrznego i oddać się niesamowitej przygodzie w grupie ważnych dla Ciebie osób.