Voucher na Ekstremalny Prezent

Voucher na Ekstremalny Prezent

Filtruj według
Cena
Atrakcje
Dla Kogo
Z Okazji
Miasto
Ilość osób
Filtruj
Kategoria: Extremalne

Ekstremalne prezenty

Z roku na rok ekstremalne podarunki stają się coraz popularniejsze. Przybywa śmiałków, którzy chcą skosztować ekstremalnego przeżycia dostarczającego tak pożądanej adrenaliny i mocy emocji, które nie są codziennie dostępne. Z pewnością są to podarunki dla osób, które już prawie wszystko mają, a chciałyby doświadczyć czegoś nowego. Takich osób jest wiele, dlatego rozmaite ekstremalne upominki cieszą się uznaniem i popularnością. Chcąc zaskoczyć ukochaną osobę, postaraj się zapewnić jej wrażenia, które na długo zapamięta. Wybierz zapierającą dech w piersiach rozrywkę dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Czym są ekstremalne prezenty?

Ekstremalne prezenty są naprawdę niesamowitym i wyjątkowym podarunkiem, ponieważ mają postać przeżyć, które każdy doskonale zapamięta na długie lata. To z pewnością spełnienie marzeń na przykład o locie w powietrzu, jeździe super motocyklem czy nauce strzelania. Takie prezenty to naprawdę ogromna dawka adrenaliny, pozytywnych przeżyć i emocji, które towarzyszą w trakcie realizacji całej atrakcji. Są sposobem na przełamanie swoich barier, słabości i lęków, poza tym są niezapomnianym przeżyciem.

Ekstremalne prezenty, które zamówisz dla bliskich

Jednym z ciekawszych ekstremalnych prezentów jest skok ze spadochronem w tandemie. Ta atrakcja wyzwala emocje nie do opisania. Jest doskonała dla miłośników dużej dawki adrenaliny. Skok wykonywany jest z wysokości 4000 metrów, a spada się z prędkością nawet 200 km/h. Idealny upominek dla osoby, która chce pokonać swoje słabości i lęki. Skok spadochronowy to niesamowita dawka euforii i ogromna satysfakcja, że pokonałeś swój strach. Skok jest w 100% bezpieczny, gdyż nad wszystkim czuwa bardzo doświadczony instruktor. Dzięki takiemu skokowi zyskasz ogromną ilość wspomnień.

Kolejną ciekawą ekstremalną atrakcją może być jazda motocyklem Harley-Davidson z filmowaniem. Z pewnością taka atrakcja dostarczy niesamowitych wrażeń miłośnikom tej marki. Jest to marka, która będzie zawsze kochana przez fanów dwóch kółek. Dzięki temu obdarowana osoba może poczuć wiatr we włosach i raczyć swoje uszy doskonałym rykiem silnika. Z pewnością takie ogromne emocje zostaną zapamiętane na wiele kolejnych lat. W zależności od wybranej opcji przejazd może zostać uwieczniony na filmie. Nagranie przejazdu umożliwia w każdej chwili powrócenia wspomnieniami do tego wydarzenia.

Wybierając ekstremalną atrakcję, nie można pominąć wyjścia na strzelnicę. Wybierając np. strzelanie Pakiet Start to sposób na oderwanie się do trudów dnia codziennego oraz potężna dawka adrenaliny. Z pewnością taki upominek to przeżycie odlotowej przygody. Nad całością czuwa doświadczony instruktor, który wyjaśni, pokaże i omówi podstawy strzelania. Dzięki tej atrakcji można nabyć umiejętności strzeleckich. Po tak spędzonym dniu będziesz pełen pozytywnych emocji i wrażeń. Może to być początek pasji, jaką jest strzelectwo.

Decydując się na prezent w postaci przeżyć, warto podarować lot paralotnią. Taka atrakcja pozwoli oderwać się choćby na chwilę od szarości dnia codziennego. Lot trwa nawet 30 minut, więc każdy zdąży napawać się krajobrazem i oswoić z wysokością. W powietrzu doświadczony pilot pokaże możliwości maszyny, zmianę kierunku lotu i wysokości, dzięki którym lot będzie znacznie ciekawszy. Ażurowa konstrukcja paralotni umożliwia kontakt z otaczająca przestrzenią, sprawiając, że wyostrzysz wszystkie zmysły, więc doznania z lotu będą jeszcze bardziej wyraziste.

Komu podarować ekstremalne prezenty?

Są wśród nas osoby, które spokój cenią tylko jako kontrast do ekstremalnych przeżyć. Na przykład, gdy stoją na najwyższym szczycie i raczą się niezapomnianymi widokami lub gdy łapią oddech po ukończonym biegu maratońskim. Innymi słowy, komfort i spokój nie leżą w ich naturze. Pociąg do silnych wrażeń zapoczątkował modę na podarunki w postaci przeżyć.

Taki upominek możesz podarować sobie lub bliskiej Twojemu sercu osobie. W ten sposób możesz spełnić marzenia i podjąć wyzwanie lub skorzystać z ekstremalnej formy rozrywki w wolnej chwili od bicia życiowych rekordów. Także taki podarunek można śmiało ofiarować osobie lubiącej dreszcz emocji, nagłe skoki adrenaliny i osobą, które lubią skosztować czegoś naprawdę odlotowego. Decydując się na ekstremalne prezenty, możesz spełnić swoje lub kogoś fantazje, na przykład o swobodnym locie lub podniebnej wycieczce choćby balonem.

Extremalne prezenty – gdzie można zrealizować voucher?

Jeśli chodzi o dobranie idealnego prezentu dla kogoś wyjątkowego, wybór miejsca realizacji atrakcji może być równie ważny, jak sam prezent. Decydując się na kupno podarunku w postaci przeżyć, masz możliwość skorzystania z naprawdę wielu lokalizacji, w których zrealizujesz ekstremalne prezenty. Warszawa, Wrocław, a może Poznań? Przy każdej atrakcji podaliśmy miejscowość, więc łatwo dopasujesz prezent pod kątem najbardziej dogodnego dojazdu. Dzięki dostępności wielu lokalizacji każdy znajdzie coś w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

Dlaczego warto podarować w prezencie ekstremalne atrakcje?

Vouchery pozwalające zrealizować ekstremalne atrakcje stają się coraz popularniejsze, więc częściej sięgamy po ten rodzaj podarku. Jest to szczególnie dobry pomysł, gdy dobrze znasz osobę, którą chcesz obdarować, albo gdy osoba jest wymagająca i trudno znaleźć coś, co wpadnie w jego gust. Takie prezenty warto ofiarować, gdyż istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że nie zdublujesz czyjś pomysł. Voucher na ekstremalną atrakcję warto podarować ze względu na pojawiające się podczas niej emocje, a także możliwość wybrania dogodnego terminu i miejsca przez obdarowanego.

Jeśli potrzebujesz podarunku na przykład dla chłopaka, to ciekawym rozwiązaniem są ekstremalne atrakcje, dzięki którym będzie mógł poczuć się wyjątkowo i cieszyć z niezapomnianego przeżycia. Nic tak nie łączy jak wspólnie spędzony czas, a tym bardziej atrakcja, z której można skorzystać we dwoje lub w większej grupie.