12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Skok ze spadochronem w tandemie + filmowanie 

Skok z wysokości 4000 m i prędkość swobodnego spadania wynosząca 200 km/h... czy to nie brzmi imponująco? Zapraszamy wszystkich śmiałków szukających ekstremalnych wrażeń do wzięcia udziału w atrakcji wyzwalającej emocje nie do opisania. Należysz do ludzi, którzy nie boją się pokonywać swoich słabości i lęków? Skok ze spadochronem w tandemie będzie dla Ciebie znakomitą okazją, by zdobyć odznakę za odwagę.

W realizacji tej nieziemskiej atrakcji pomoże Ci doświadczony instruktor, który skoczy razem z Tobą. Ma na swoim koncie tysiące wykonanych skoków, więc możesz czuć się w 100% bezpiecznie i całą swoją uwagę skupić na widokach, które z perspektywy tak ogromnej wysokości robią niesamowite wrażenie. Skok ze spadochronem to niesamowita dawka adrenaliny, uczucie euforii i ogromna satysfakcja, że udało Ci się poskromić strach. Twój skok zostanie uwieczniony na filmie i zdjęciach, więc już w domu, będziesz miał szansę przeżyć te wszystkie emocje po raz kolejny.

Zyskaj całą masę wspomnień wykonując skok z imponującej wysokości. Gwarantujemy, że nie zapomnisz ich do końca życia. Skok ze spadochronem w tandemie będzie idealnym prezentem, którym obdarujesz bliskich z okazji urodzin, świąt, rocznicy lub innej uroczystości.

Co obejmuje atrakcja?

  • skok ze spadochronem w parze z instruktorem
  • krótkie szkolenie
  • akcesoria niezbędne do wykonania skoku
  • uwiecznienie atrakcji na filmie (kamerzysta)
  • piękne widoki i dużą dawkę adrenaliny

Kiedy realizowana jest atrakcja?

Skoki wykonywane są sezonowo od marca/kwietnia do końca października.

Miejsce startu

Atrakcja realizowana jest na lotnisku Wrocław-Szymanów.

Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Prezent przeznaczony jest dla 1 osoby. Na miejsce realizacji można zabrać osoby towarzyszące, które będą obserwować skok uczestnika.

Praktyczne informacje

  • Atrakcja trwa 30 minut i w tym: wzniesienie na wysokość 4000 m - ok. 20 minut, swobodne spadanie - niecała minuta, spadanie na otwartej czaszy - ok. 10 min.
  • Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie w czasie skoku.
  • W przypadku uczestników niepełnoletnich wymagana jest zgoda notarialna opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji atrakcji.
  • Przeciwwskazania do wykonania skoku to m.in. niewydolność układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, epilepsja.

Skok ze Spadochronem w Tandemie pro (kamerzysta)


Liczba uczestników:
Lokalizacja:
1 280,00 zł
1 280,00 zł
Czas trwania
30 minut.
Wskazówki dojazdu
Lotnisko Wrocław - Szymanów. Idealna lokalizacja, lotnisko położone we Wrocławiu przy Autostradowej Obwodnicy. Idealny dojazdy dla osób z całego Dolnego Śląska.
Wiek uczestników
Osoby niepełnoletnie muszą posiadać notarialnie podpisaną zgodę opiekunów lub przynajmniej jeden z nich musi być obecny podczas skoku.
Obowiązujący strój
Lekki, wygodny strój i obuwie. Niezbędne akcesoria otrzymasz w miejscu realizacji.
Pogoda
Atrakcja sezonowa dostępna od marca/kwietnia do końca października, zależnie od pogody.
Informacje dla oglądających
Można oglądać skok i przygotowania z miejsca wyznaczonego dla publiczności. Zabierzcie koniecznie aparat i kamerę by uwiecznić to wspaniałe przeżycie!
Dodatkowe informacje
Skok tandemowy jest najbezpieczniejszym sposobem na spróbowanie niezapomnianych przeżyć jakie niesie ze sobą skok spadochronowy. Jednak istnieją przeciwskazania zdrowotne do wykonania skoku są to m.in. niewydolność układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, epilepsja. Maksymalna waga 110 kg.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha