Voucher na Prezent w Szczecinie

Voucher na Prezent w Szczecinie

Filtruj według
Cena
Atrakcje
Dla Kogo
Z Okazji
Ilość osób
Filtruj
Kategoria: Szczecin

Szczecin oferuje niesamowite atrakcje

Historyczna stolica księstwa pomorskiego przyciąga swoimi zaletami! Największe miasto województwa zachodniopomorskiego zapewnia nam wiele różnych aktywności i z pewnością nie będziemy się w nim nudzić! Atrakcje Szczecin poza aktywnościami ma dla nas również przygotowane miejsca do relaksu. Wybierz się na masaż gorącymi kamieniami i poczuj niesamowite odprężenie. Każdy zasługuje na przysłowiowe pięć minut dla siebie. Masaż gorącymi kamieniami całego ciała ma działanie witalizujące, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni, stanowi element energetyzujący dla każdego rodzaju skóry.

Voucher na tor w Szczecinie

Dla fanów szybkiej jazdy proponujemy jazdę Ariel Atom! Profesjonalny i bezpieczny tor Szczecin gwarantuje nam świetną zabawę za kierownicą szybkiego bolida. Samochód o lekkiej konstrukcji, bez okien, drzwi i dachu, który osiąga przyspieszenie do 100 km/h tylko w 2,8 sekundy! Teraz masz szansę zostać kierowcą tego małego, ale szaleńczo szybkiego pojazdu, który kryje w sobie 2 litrowy silnik i aż 300 KM. Poruszanie się po profesjonalnym torze to prawdziwa gratka dla pasjonatów zawrotnych prędkości, zdobywania nowych doświadczeń i chcących poznać możliwości bolidu na własnej skórze.

Pomysł na prezent

Od zawsze marzyłeś o tym, by wzbić się w przestworza i choć na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach? Wybierz, trwający godzinę, lot balonem na wyłączność i rozpocznij niezwykłą podniebną przygodę. Prezent Szczecin zapewni wyjątkowe chwile i niezapomniane widoki. Pozwól sobie na chwilę beztroski i wolności, spędzając piękny czas z rodziną lub przyjaciółmi na pokładzie majestatycznego statku powietrznego.Lot balonem to znakomity prezent na każdą okazję – urodziny, rocznicę ślubu, walentynki czy uczczenie ważnego sukcesu.

Super prezent dla dwojga w Szczecinie

Czy to ten moment w życiu gdy chcesz zadać swojej ukochanej jedno z najważniejszych pytań? Zaręczyny to jeden z piękniejszych momentów w życiu, dlatego musisz zadbać o wyjątkowe okoliczności, w których oświadczysz się swojej wybrance. Wręcz pierścionek ukochanej... w podniebnych przestworzach. Indywidualny lot balonem to oryginalny i niepowtarzalny pomysł, który podkreśli urzekający klimat tego dnia. Podczas całej wyprawy towarzyszyć będzie moc pozytywnych uczuć, emocji i wzruszeń. Prezent dla dwojga Szczecin sprawi, że długo będziecie wspominać tą szczególną chwile w otoczeniu pięknych widoków z wysokości!