12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Lot widokowy LAST MINUTE

Marzysz o tym, by przeżyć coś wyjątkowego? Lubisz to uczucie, kiedy dreszczyk emocji ogarnia Twoje ciało? Teraz masz możliwość usłyszeć syk gorącego powietrza napełniającego czaszę balonu i zobaczyć piękno Polski z nowej perspektywy.

Niesamowite emocje i niecodzienne wrażenia zapewni Ci lot widokowy balonem. Wznieś się w przestworza, zaznaj błogiego uczucia wolności i zapomnij o upływającym czasie oraz codziennych obowiązkach…

Podczas atrakcji pilot zapozna Cię z tajnikami latania balonem i zobaczysz zapierające dech w piersiach widoki. Tego nie da się zapomnieć!Co obejmuje Lot widokowy LAST MINUTE?

 • krótkie szkolenie,
 • zaproszenie do uczestniczenia w stawianiu i składaniu balonu,
 • możliwość skorzystania z lornetki do podglądania zwierzyny i niesamowitych widoków,
 • drobny poczęstunek w miejscu, gdzie przywieje nas wiatr,
 • Ceremonię Chrztu na Aeronautę po zakończeniu lotu,
 • tradycyjną lampkę szampana dla każdego uczestnika,
 • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu,
 • pamiątkowe zdjęcie w wersji elektronicznej
 • transport powrotny na miejsce startuMiejsce startu

Możesz wybrać najbardziej dogodną dla siebie lokalizację z powyższej listy 12 miast.Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Prezent przeznaczony jest dla 1 osoby, która wchodzi do kosza balonu druga w kolejce, po osobach mających voucher na lot widokowy balonem. Na miejscu realizacji można zabrać osoby towarzyszące, które będą obserwować lot uczestnika. Lot odbywa się w grupiea jego realizacja możliwa jest po zebraniu się odpowiednie grupy w danej lokalizacji.Praktyczne informacje

 • Lot balonem trwa ok. godziny (+/-15 minut), natomiast na cała atrakcja zajmuje 3-4 godzin.
 • Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie w czasie lotu. Polecamy mieć ze sobą nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne i zakryte obuwie.
 • Realizacja lotu jest uzależniona od warunków atmosferycznych. W przypadku niekorzystnej aury zostanie zarezerwowany inny termin realizacji atrakcji.

Maksymalna waga klienta to 105 kg. W przypadku przekroczenia wskazanej wagi zakup vouchera wiążę się z dopłatą w kwocie +50 % ceny vouchera bezpośrednio u organizatora lotu.

Ze względu na ścisłą zależność realizacji usługi od warunków pogodowych, po za kupie vouchera klient będzie informowany o możliwości zrealizowania lotu w formie zaproszeń SMS od momentu zgłoszenia się do bazy danych organizatora usługi.

Lot Widokowy Balonem LAST MINUTE

Video


Lokalizacja:
549,00 zł
549,00 zł
Czas trwania
Lot balonem trwa ok. 60 minut, na całą realizację należy zarezerwować ok. 3-4 godziny.
Wskazówki dojazdu
Loty odbywają się w różnych okolicach, w zależności od wyboru lokalizacji.
Ilość osób
1 osoba.
Pogoda
Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizacje. W takiej sytuacji zostanie zarezerwowany inny termin.
Realizacja
Ze względu na duże znaczenie warunków atmosferycznych, w tym kierunku i prędkości wiatru, loty odbywają się z różnych miejsc oddalonych do 50 kilometrów od miasta. W związku z tym rezerwacja i realizacja jest elastyczna- osoba obdarowana będzie informowana SMS-em na kilka dni przed lotem o jego szczegółach. Może zgodzić się na wzięcie udziału bądź czekać na następne zaproszenie, aż do ostatecznego odbycia lotu.
Informacje dla oglądających
Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.
Dodatkowe informacje
Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się tuż po świcie oraz późnym popołudniem, ok. 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia. Loty odbywają się w kilkuosobowej grupie.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Jadwiga z mężem.
5
Na lot skusili nas moi rodzice. Skorzystaliśmy z tej atrakcji i nie żałujemy wydanych pieniędzy. Widoki były niesamowite. Z pewnością będziemy pamiętali długo chwile spędzone w powietrzu.
Kaśka
5
Lot wypadł znakomicie. Nie myślałam, że ziemia w góry wygląda tak świetnie. Wspaniałe przeżycie warte zapłaconych pieniędzy. Zachęcam, bo warto:-)

Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także