Jazda Motocyklem Harley-Davidson

5
5.00/5 (2)
Liczba uczestników:
Lokalizacja:
279,00 zł
279,00 zł

Jazda motocyklem Harley Davidson Iron 883 budzi emocje u każdego miłośnika motocykli. Harley Davidson to legenda, która zawsze będzie kochana przez fanów dwóch kółek.

Po instruktażu dotyczącym prowadzenia pojazdu, już tylko moment od przeżycia niesamowitej przygody, poczucia wiatru we włosach i ryku tego cudownego silnika! Czekają Ciebie ogromnie emocje, których nie zapomnisz!

Podaruj przeżycie bliskiej osobie lub sam spraw sobie prezent. Jazda motocyklem zachwyci każdego fana motoryzacji, jak również zapewni miłe wspomnienia.

Ważne informacje

Czas trwania
60 minut.
Wskazówki dojazdu
Warszawa.
Ilość osób
Voucher przeznaczony dla 1 lub 2 osób.
Wiek uczestników
Osoby pełnoletnie posiadające prawo jazdy kategorii A. Dokument potwierdzający uprawnienia oraz dowód osobisty do okazania w miejscu realizacji.
Obowiązujący strój
Wskazane założenie usztywnianej kurtki, ochraniaczy, butów na niskiej podeszwie oraz rękawic motocyklowych. Kask zostanie zapewniony na miejscu realizacji, istnieje również możliwość jazdy we własnym kasku.
Pogoda
Pogoda może uniemożliwić realizację atrakcji, decyzję podejmuje wykonawca, w takiej sytuacji zostanie ustalony inny termin.
Informacje dla oglądających
Istnieje możliwość zabrania pasażera.
Dodatkowe informacje
Przy odbiorze motocykla pobierana jest kaucja w wysokości 1000 zł gotówką na poczet ewentualnych szkód. Kaucja zostanie zwrócona po odbyciu atrakcji. W przypadku spowodowania kolizji lub uszkodzenia motocykla kaucja przepada. Przed jazdą wymagane jest podpisanie oświadczenia: „W przypadku uszkodzenia, motocykla wynikającego z nieumiejętnego posługiwania się, zobowiązuję się do pokrycia kosztów naprawy.”
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Szukając prezentu dla chłopaka, trafiłam na tę stronę i od razu wiedziałam, że jazda Harleyem to jest to! Doskonale sprawdził się w roli kierowcy, a motocykl po prostu marzenie.

Katarzyna
5

Przejażdżkę Harleyem dostałem w prezencie od żony na rocznicę ślubu. Harley to legenda i zawsze marzyłem o tym, żeby poprowadzić tą piękną maszynę. Oczywiście żona usiadła na miejscu pasażera i razem wybraliśmy się w przejażdżkę marzeń. To była wspaniale spędzona godzina!

Jerzy
5

Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność