Lot Balonem dla 2 Osób - Trójmiasto

5
5.00/5 (2)
Liczba uczestników:
Lokalizacja:
1 298,00 zł
1 298,00 zł

Co obejmuje voucher na lot balonem?

  • Około 60 minut lotu balonem
  • Krótkie szkolenie
  • Uczestnictwo w rozkładaniu i składaniu balonu
  • Drobny poczęstunek na miejscu lądowania
  • Ceremonię chrztu na aeronautę po zakończeniu lotu
  • Tradycyjną lampkę szampana dla każdego uczestnika
  • Dyplom potwierdzający miejsce wylądowania i wysokość lotu
  • Transport powrotny na miejsce startu
  • Możliwość podziwiania okolicy z lotu ptaka
  • Wspomnienia na całe życie

Lot Balonem dla 2 Osób - Trójmiasto

Zaproś ukochaną osobę na romantyczny spacer w chmurach! Lot balonem dla 2 osób to wspaniały sposób na celebrowanie wyjątkowej okazji – rocznicy ślubu, walentynek lub po prostu Waszego szczęścia. Romantyczny klimat podsycą zachwycające widoki, uczucie wolności i kameralna atmosfera. Nieziemskie emocje gwarantowane!

Poznaj tajemnice Trójmiasta z zupełnie innej perspektywy! Lot balonem to przeżycie, które zapiera dech w piersiach! Niesamowite widoki, pamiątkowe zdjęcia i atrakcja dostępna przez cały rok! Kup i przekonaj się, jakim fenomenalnym doświadczeniem może być ta nieziemska przygoda!

Odkryj Trójmiasto z lotu ptaka - niesamowite widoki

Wyobraź sobie unikalne wrażenia i emocje, które poczujesz, unosząc się w powietrzu w komfortowym koszu balonu! Lot balonem pozwala na zobaczenie Trójmiasta z lotu ptaka, co oznacza, że odkryjesz zupełnie nową perspektywę tego fascynującego regionu.

Podziwiaj panoramę Gdańska, Sopotu i Gdyni, roztaczającą się przed Tobą, gdy unoszą się w powietrzu. Zobacz niezwykłe połączenie architektury, historii i przyrody - od pięknych kościołów i zabytkowych kamienic, po malownicze plaże i zielone lasy. Ten niezapomniany lot sprawi, że doświadczysz Trójmiasta w sposób, o jakim zawsze marzyłeś.

Zrób pamiątkowe zdjęcia z unikalnej perspektywy!

Czy masz ochotę uwiecznić swoje wspaniałe doświadczenia w niezwykły sposób? Nasz lot balonem po okolicach Trójmiasta jest idealnym rozwiązaniem! Z wysokości kilkuset metrów będziesz mógł uwiecznić na zdjęciach piękno tego regionu z perspektywy, której nie sposób osiągnąć na ziemi. Zrób zdjęcia panoramy miast, wybrzeża, portów, plaż oraz lasów i wróć z pamiątkami, które będą inspiracją dla rodziny i przyjaciół. Dzięki temu doświadczeniu twoje zdjęcia zyskają zupełnie nowy wymiar i będą wspaniałym wspomnieniem tego niezwykłego lotu.

Atrakcja dostępna przez cały rok - nie przegap okazji!

Czy zastanawiasz się, czy to właściwy moment, aby wypróbować lot balonem w okolicach Trójmiasta? Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Ta atrakcja jest dostępna przez cały rok, co oznacza, że niezależnie od pory roku, będziesz mógł doświadczyć tego niezwykłego przygody.

Wiosną podziwiaj kwitnące drzewa i rozwijające się zieleń, latem zachwyć się słońcem odbijającym się w morzu, jesienią obserwuj kolorowe liście spadające z drzew, a zimą doświadcz bajkowego, śnieżnego krajobrazu Pojezierza Pomorskiego i Kaszub. Niezależnie od sezonu, lot balonem w okolicach Trójmiasta zawsze będzie niezapomnianym przeżyciem, którego nie możesz przegapić!

Kiedy realizowany jest lot balonem dla 2 osób - Trójmiasto?

Twój voucher ważny jest cały rok. Sam zdecyduj kiedy zrealizujesz swój prezent, wystarczy, że określisz dowolny, optymalny dla Ciebie termin.

Miejsce startu

Start oraz lądowanie odbywają się w okolicach Trójmiasta. Wybierane jest bezpieczne miejsce spełniające określone wytyczne takie jak: brak w pobliżu dużych obiektów (budynki, kominy) czy odległość od lotniska wynosząca 30 km.

Ile osób może uczestniczyć w locie balonem dla 2 osób w Trójmieście?

Prezent przeznaczony jest dla 2 osób, uczestnicy dołączają do niewielkiej grupy.

Praktyczne informacje

Lot balonem trwa ok. godziny (+/-15 minut), natomiast na cała atrakcja zajmuje 3-4 godzin.

Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie w czasie lotu. Polecamy mieć ze sobą nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne i zakryte obuwie.

Realizacja lotu jest uzależniona od warunków atmosferycznych. W przypadku niekorzystnej aury zostanie zarezerwowany inny termin realizacji atrakcji.

Ważne informacje

Czas trwania
3-4 godziny.
Wskazówki dojazdu
Starty i lądowania odbywają się poza miastem i są zależne od kierunku wiatru. O miejscu startu decyduje pilot, z którym osoba obdarowana musi skontaktować się przed przelotem w celu omówienia miejscu startu i miejsca spotakania. Miejsce startu musi być oddalone od lotniska pasażerskiego o ok. 30km, w pobliżu nie może być dużego budynku lub komina, masztu itp.
Wiek uczestników
Z atrakcji mogą korzystać osoby pełnoletnie, ewentualnie powyżej 8 roku życia ze swoim opiekunem prawnym.
Obowiązujący strój
Stój dobieramy w zależności od pory roku, jednak zalecamy nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz zakryte, sportowe buty.
Pogoda
Loty balonem odbywają się jeśli nie występują obfite opady deszczu i szybkość wiatru nie przekracza około 15 km/h (4 m/s) bez względu na porę roku. Latem loty są organizowane zaraz po wschodzie słońca lub 2 godziny przed zachodem, zimą atrakcję można zrealizować w ciągu dnia.
Informacje dla oglądających
Voucher przeznaczony dla 2 osób.
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Jak najbardziej atrakcja godna polecenia. Narzeczona zachwycona i już zapowiedziała, że chciałaby przeżyć lot jeszcze raz.

Jakub
5

Z chęcią dzielę się swoją pozytywną opinią dotyczącą lotu balonem dla dwóch osób. Dzięki GoldenGift miałam możliwość spełnić marzenie mojej mamy, a jej radość kiedy oglądała te cudowne panoramy - widok bezcenny. To był piękny lot pełen wzruszeń.

Renata Sz.
5

Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność

Zobacz także