Jazda za Kierownicą BMW M2

0
0/5 (0)
Usiądziesz jako:
Lokalizacja:
Liczba okrążeń:
549,00 zł
549,00 zł

Jazda za kierownicą BMW M2

Ograniczenia prędkości na drogach publicznych są potrzebne, ale jednocześnie takie nudne. A gdyby tak można było bez konsekwencji wsiąść do samochodu, który ma trzylitrowy silnik i prawie 400 koni mocy, wcisnąć gaz do dechy i nie oglądać się za siebie? Ależ można. Jednym z takich aut w naszej ofercie jest BMW M2. Każdy fan BMW powinien się nią przejechać. Żeby posiąść wszystkie wartościowe modele BMW, trzeba wydać miliony. Jedna z oryginalnych 456 sztuk pierwszego BMW M1 w 2015 r. poszła za 2,5 złotych!

Ale żeby się nimi wszystkimi przejechać, potrzebujesz znacznie mniej funduszy. Już za kilkaset złotych możesz posmakować przyjemności z jazdy BMW M2. Na cenę wpływa jedynie liczba okrążeń na torze.

BMW M2 to tylko początek

To nie jedyne BMW w naszej ofercie.

Wiemy, że w Polsce jest mnóstwo fanów niemieckiego giganta, dlatego oprócz modelu M2 oferujemy Ci przejażdżkę BMW MPower i BMW M4, oraz zabawę w pakietach z Subaru Impreza, fordem Mustangiem czy Nissanem GT-R. Możesz też zafundować przejażdżkę BMW M2 dla dziecka na siedzeniu pasażera.

Czy BMW jest najlepsze?

Mówimy, że jazda BMW M2 to początek, bo gdy tylko poczujesz frajdę płynącą z jazdy bez ograniczeń, zapragniesz wrócić po więcej. Ludzie kochają to co nowe, nieznane, inne. A BMW M2 już będziesz znać.

Pora więc na testowanie innych aut oraz to, co nasi klienci najbardziej lubią, czyli pojedynki. BMW M4 kontra Audi R8. Ferrari kontra Lamborghini. Subaru Impreza naprzeciwko Mitsubishi Lancera. Teraz możesz się przekonać nie tylko, które auto jest lepsze, ale i który kierowca.

Rzuć wyzwanie swoim bliskim, pokonaj ich albo daj im satysfakcję z pokonania Ciebie. Ale przede wszystkim - baw się dobrze.

BMW bawi nas od ponad 40 lat

BMW M, znana również jako BMW Motorsport, to specjalna linia samochodów sportowych produkowana przez niemiecką firmę BMW. Historia tej marki sięga lat 70. XX wieku, kiedy to BMW rozpoczęło produkcję samochodów o wyższych osiągach niż standardowe modele. Pierwszym modelem M był BMW E26 M1, który został wypuszczony na rynek w 1978 roku. Był to samochód sportowy z silnikiem o mocy 277 KM, który został zbudowany z myślą o rajdach samochodowych.

To trochę tak jakby producenci BMW chcieli powiedzieć: “Tutaj masz beemkę do zabawy”.

Pierwszy model BMW E26 M1 wyprodukowano tylko w 456 sztukach. Kolejne były już liczniejsze i tak np. dla BMW M635 CSi producent stworzył 5859 sztuk.

To świadczy o popularności tej wersji beemek i fakcie, że wiele osób chce je mieć. A dla tych, którzy chcą się nimi przejechać, ale nie chcą lub nie mogą mieć, mamy voucher na jazdę BMW M2.

Ważne informacje

Czas trwania
Na czas przejazdu wpływają: liczba zakupionych okrążeń, długość nitki toru oraz styl jazdy i umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywa się krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, obsługi auta i specyfikacji danego toru.
Wskazówki dojazdu
Zależnie od wybranej opcji.
Ilość osób
1 osoba.
Wiek uczestników
18 lat, wymagane jest prawo jazdy kategorii B
Obowiązujący strój
Wygodny, zalecamy przy tym buty z płaską podeszwą.
Pogoda
Ma mały wpływ na realizację atrakcji, jednak przy bardzo trudnych warunkach atmosferycznych event może zostać odwołany.
Sezonowość
Atrakcja sezonowa realizowana od maja/czerwca do pażdzienika
Rezerwacja
Terminy są ustalane przez organizatora z 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi, a zarezerwujemy dla Ciebie dogodny termin.
Realizacja
Na miejscu istnieje konieczność podpisania regulaminu i oświadczeń partnera. Wymagana trzeźwość. Zmiana terminu realizacji jest możliwa nie później niż na 7 dni przed planowaną jazdą.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące, które z wyznaczonych miejsc będą mogły obserwować przejazd.
Dodatkowe informacje
Istnieje możliwość nagrania przejazdu urządzeniem Race Navigator. Lokalizacja wybrana w momencie zakupu ma charakter informacyjny. Możliwość zarezerwowania przejazdu w innej lokalizacji bądź na inny samochód w tej samej cenie bez konieczności wymiany vouchera.
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność