Poznaj Strzelanie dla Dzieci - Katowice

0
0/5 (0)
Liczba uczestników:
Lokalizacja:
Pakiet:
200,00 zł
200,00 zł

Co obejmuje voucher na strzelanie dla dzieci?

  • Strzelanie statyczne na odległość 25 metrów
  • Krótkie szkolenie
  • Opiekę doświadczonego instruktora

Różnice pomiędzy pakietami

Pakiet SilverPakiet GoldPakiet 
Platinum
Opieka InstruktoraTAKTAKTAK
Tarcze346
Pistolet20 strzałów30 strzałów30 strzałów
Rewolwer10 strzałów30 strzałów30 strzałów
Karabinek20 strzałów30 strzałów30 strzałów
Pistolet MaszynowyBRAKBRAK20 strzałów

Strzelanie dla dzieci Katowice | Strzelnica dla dzieci

W 2022 roku strzelnice przeżywają prawdziwe oblężenie, a żeby wyjść z ofertą szerzej, oferują pakiety strzeleckie nawet dla osób w wieku 12 lat.

Dzieci uwielbiają odkrywać nowe rzeczy

Zdobywanie nowych doświadczeń w komfortowych warunkach jest dla człowieka niezbędne do przeżycia. To wywodzi się z czasów prehistorycznych, kiedy dla ludzi pierwotnych wszystko było nowe i potencjalnie niebezpieczne.
Wizyta na strzelnicy będzie dla Twojego dziecka niezapomnianą przygodą.

Daj dziecku coś, czego rówieśnicy będą zazdrościć

Dla dziecka poczucie przynależności, akceptacji i aprobaty ze strony środowiska jest kluczowe. Brak tych rzeczy może spowodować traumę na resztę życia.
Dziecko musi mieć się czym pochwalić. Kiedy stanie w grupce kolegów i koleżanek z klasy, które będą opowiadać o tym, co ciekawego robiły w wakacje albo w co bawiły się z rodzicami, co powie Twoja pociecha? A gdyby mogła powiedzieć:
- Rodzice zabrali mnie na strzelnicę.
Ponadto Twoje dziecko zrobi furorę, gdy jego klasa wybierze się na paintball, a ono zastosuje tam umiejętności nabyte na strzelnicy.

Czy Twoje dziecko ma talent?

Masz talent? Czy udało Ci się go rozwinąć? Czy może jednak jest to jeden z tych uśpionych talentów, do których realizacji nie było warunków?
Im więcej rzeczy Twoje dziecko przetestuje, tym większa szansa, że trafi na to, w czym jest naprawdę dobre.

Szkoła tego nie zrobi. Szkoła ma za zadanie odklepać podstawę programową, dopchać ucznia do matury i wypchnąć dalej na studia albo do pracy. Nauczyciele bardzo rzadko zadają sobie trud odnalezienia talentu w dziecku, a jeśli już, to jest to ewentualnie talent do któregoś przedmiotu szkolnego.

Chcesz, żeby Twoje dziecko było którymś tam z rzędu laureatem konkursu matematycznego lub programistą, czy królem strzelectwa sportowego?

Dobry krok w przyszłość

Z bronią palną jest trochę jak z jazdą samochodem - jak nauczysz dziecko wcześniej, to zdobyte doświadczenie będzie procentować. Gdy Twoje dziecko umie już ruszać, zmieniać biegi a samochód mu nie gaśnie, będzie mu o wiele łatwiej na kursie na prawo jazdy, niż gdyby tych elementów miało się uczyć dopiero na kursie.

Podobnie z bronią. Jeżeli pewnego dnia Twoja pociecha wybierze karierę w policji, służbach specjalnych, wojsku lub innych zawodach obcujących z bronią palną, pierwsze doświadczenia będzie miało już za sobą. Mało tego, regularne strzelanie na strzelnicy może dać Twojemu dziecku dodatkowe punkty podczas rekrutacji do tych służb.

Umiejętność, która może uratować życie

Oczywiście życzymy Ci, żeby Twoje dziecko nigdy nie znalazło się w niebezpiecznej sytuacji, ale jak to mówią: "Miej nadzieję na najlepsze, ale szykuj się na najgorsze". Nauka strzelania może dać Twojemu dziecku pewność siebie, której będzie potrzebować w stykowej sytuacji.
Dodatkowo potwierdzone korzystanie ze strzelnicy może ułatwić Twojemu dziecku staranie się o pozwolenie na broń.

Przede wszystkim czas spędzony razem

Coś, co rodzice często zaniedbują w relacjach z dziećmi, to dzielenie pasji. Jeżeli osobiście lubisz broń i strzelanie, daj dziecku tego spróbować. Polubi? Świetnie. Będziecie razem chodzić na strzelnicę. Nie polubi? Nie zmuszaj. To nie tak działa.

Zapoznaj dziecko z warunkami bezpiecznego posługiwania się bronią palną
Najczęstszą przyczyną wypadków z bronią palną jest nieumiejętność posługiwania się nią. Nie chcesz, żeby kiedykolwiek Twojemu dziecku stała się krzywda z tego powodu.

I nie chodzi tutaj tylko o używanie broni, ale także przebywanie w towarzystwie osób, które jej używają. Są zasady, których trzeba przestrzegać zawsze i wszędzie. Jedną z nich jest to, żeby pod żadnym pozorem nie celować z broni do drugiej osoby, nawet jeśli nie jest nabita. Nigdy nie wiadomo, czy w komorze przypadkiem nie został nabój, czy zabezpieczenie jest kliknięte ani co komu przyjdzie do głowy. Wystarczy nieszczęśliwy zbieg okoliczności, jedno niedopatrzenie i może dojść do tragicznego w skutkach wypadku, o czym przekonał się np. Alec Baldwin.

Obycie z bronią palną nauczy Twoje dziecko odpowiedzialności.

Do wyboru trzy pakiety strzeleckie

Pakiety różnią się dostępną liczbą oddanych strzałów.
Program szkolenia obejmuje:

  • zasady bezpieczeństwa w pobliżu broni palnej,
  • regulamin strzelnicy,
  • zasady celnego strzelania,
  • postawy strzeleckie,
  • chwyt broni.

Dla dzieci oferujemy tylko strzelanie statyczne. Zajęcia odbywają się na krytej strzelnicy. Każdy uczestnik otrzyma ochraniacze słuchu i wzroku oraz profesjonalną opiekę instruktorską. Do skorzystania z usługi jest wymagana legitymacja szkolna. Zachowania niezgodne z regulaminem strzelnicy będą skutkowały przerwaniem strzelania.
Po zakupie vouchera zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminu. Strzelnice w ostatnim czasie są bardzo popularne, a nie chcesz przecież zawieść swojego dziecka.

Ważne informacje

Czas trwania
Około 45 minut.
Wskazówki dojazdu
Strzelnica Feniks, Żelazna 15, 40-851 Katowice.
Wiek uczestników
Od 12 lat. Osoby niepełnoletnie muszą mieć ze sobą legitymację szkolną oraz wymagana jest obecność prawnego opiekuna. Osoby pełnoletnie muszą mieć ze sobą ważny dokument tożsamości.
Obowiązujący strój
Wygodny, niekrępujący ruchów strój.
Pogoda
Nie ma wpływu na realizację atrakcji - strzelnica kryta.
Sezonowość
Strzelanie realizowane jest przez cały rok z wyjątkiem dni świątecznych.
Rezerwacja
Rezerwacja dokonywana jest z tygodniowym wyprzedzeniem. W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.
Realizacja
Zależnie od wybranej opcji.
Informacje dla oglądających
Można zabrać ze sobą osoby towarzyszące, które będą obserwować zmagania uczestnika.
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność