12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Jazda za kierownicą Monster Trucka - Poznań

Jaki prezent podarować motoryzacyjnemu maniakowi? Idealną niespodzianką dla miłośnika samochodów będzie pełna emocji jazda Monster Truckiem w Poznaniu. Jazda za kierownicą Monster Trucka Poznań spodoba się każdemu, komu znudziły się już klasyczne samochody i chciałby przejechać się naprawdę ogromną maszyną o imponujących osiągach. Przejażdżka w stylu Off-Road to kwintesencja ekstremalnych emocji, które zostaną zapamiętane na bardzo długo i możesz ją zrealizować indywidualnie lub w grupie.

Wysokie zawieszenie, ogromne koła i ryczący silnik rozbudzają wyobraźnię do granic możliwości, a kiedy już znajdziesz się wewnątrz pojazdu, poczujesz, czym są prawdziwe emocje. Otrzymane doradztwo i wsparcie ze strony instruktora znającego Monster Trucki jak nikt inny pozwoli poznać pełnię możliwości kolosa na czterech kołach. Mając obok siebie doświadczonego nauczyciela każdy może spróbować swoich sił za kierownicą prawie czterometrowego pojazdu. Kto ucieszy się z przejażdżki Monster Truckiem w Poznaniu? Każdy amator ciekawych przeżyć i aktywnego spędzania czasu.

Co obejmuje jazda za kierownicą Monster Trucka Poznań?

  • Jazda za kierownicą Monster Trucka w Poznaniu dla maksymalnie czterech osób – możliwość wymieniania się za kierownicą.

  • Krótkie szkolenie.

  • Jazda odbywa się na specjalnie przygotowanym torze.

  • Wsparcie doświadczonego instruktora.

Miejsce realizacji atrakcji

Jazdy odbywają się w miejscowości Rybojedzko około 30 kilometrów od centrum Poznania.

Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Prezent przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Na miejsce realizacji można zabrać dodatkowo osoby towarzyszące, które będą obserwować przejazd.

Jazda za kierownicą Monster Trucka Poznań - praktyczne informacje

  • Czas trwania atrakcji w zależności od wybranej opcji wynosi 15 min lub 30 min. 40 lub 60 minut w przypadku jazdy dla czterech osób.

  • Realizacja atrakcji odbywa się po uprzedniej rezerwacji.

  • Jazdy realizowane są w soboty oraz niektóre niedziele.

  • Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie podczas jazdy. W przypadku deszczowej pogody polecamy zabrać nieprzemakalne obuwie.

  • Tylko osoby pełnoletnie mogą zasiąść za kierownicą! Niepełnoletni uczestnicy zajmują miejsce pasażera. Prawo jazdy kategorii B nie jest wymagane, ale, w przypadku jego braku, o możliwości odbycia jazdy w fotelu kierowcy decyduje instruktor na podstawie umiejętności obdarowanego.

Jazda za kierownicą Monster Trucka Poznań

Jazda za Kierownicą Monster Trucka - Poznań

Video


Liczba uczestników:
Lokalizacja:
Czas:
299,00 zł
299,00 zł
Czas trwania
Zależnie od wybranej opcji.
Wskazówki dojazdu
Jazdy odbywają się w miejscowości Rybojedzko około 30 kilometrów od centrum Poznania.
Ilość osób
Zależnie od wybranej opcji.
Wiek uczestników
Tylko osoby pełnoletnie mogą prowadzić Monster Trucka. Prawo jazdy nie jest wymagane, ale w przypadku braku dokumentu decyzję o możliwości odbycia jazd jako kierowca podejmuje instruktor na podstawie umiejętności uczestnika.
Obowiązujący strój
Strój powinien być przede wszystkim wygodny. Ze względu na warunki panujące na torze zalecamy ubranie, którego nie boisz się ubrudzić. W przypadku deszczu warto założyć nieprzemakalne obuwie.
Pogoda
Nie ma wpływu na możliwość odbycia się atrakcji, a trudne warunki atmosferyczne zapewniają większą dawkę adrenaliny podczas jazd!
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
Terminy realizacji są ustalane na bieżąco przez organizatora, aby poznać aktualnie znane dostępne terminy prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi, które chętnie udzieli wszelkich informacji i zarezerwuje odpowiedni termin.
Realizacja
Realizacja atrakcji odbywa się po uprzedniej rezerwacji. Jazdy realizowane są w soboty oraz niektóre niedziele.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące. Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca za pomocą lornetek. Zabierz ze sobą wszystkich chętnych zobaczyć co potrafi Monster Truck!
Dodatkowe informacje
Wymagana bezwzględna trzeźwość.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Michal
1
żadna frajda, podobnie jak ciężarówka

Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także