Jazda za Kierownicą Monster Trucka

5
5.00/5 (1)
Liczba uczestników:
Lokalizacja:
Czas:
429,00 zł
429,00 zł

Jazda za kierownicą Monster Trucka na prezent.

Czy istnieją prezenty, które wywołują dreszcz emocji i są kwintesencją znakomitej zabawy? Naszą propozycją jest jazda Monster Truckiem, dzięki której każdy miłośnik samochodów będzie mógł przenieść się do świata szalonych terenowych przepraw. Voucher pozwalający zobaczyć Monster Trucka na żywo wręczysz sobie bądź jako prezent ważnej osobie z grona rodziny lub przyjaciół np. podczas urodzin, imienin lub jako niespodziankę bez powodu.Dlaczego przejażdżka Monster Truckiem jest tak ekscytująca? Przede wszystkim imponuje wysokość pojazdu, dzięki której jazda staje się niecodziennym przeżyciem. Rozległa perspektywa rozciągająca się z kabiny pojazdu sięgającego niemal 4 metrów robi naprawdę oszałamiające wrażenie. Wielkogabarytowe koła Monster Trucka sprawiają, że maszyna zyskuje przewagę nad licznymi terenowymi przeszkodami – błotem, piachem oraz stromymi wzniesieniami.

Zajmij miejsce tuż obok instruktora, który zna Monster Trucki od podszewki i pokaże Ci jak powinno się jeździć tą ogromną maszyną. To nie koniec atrakcji, ponieważ będziesz mógł usiąść za kierownicą Monster Trucka i przekonać się jakie to uczucie samodzielnie ujarzmiać bestię na czterech kołach.

Co obejmuje jazda Monster Truckiem?

• jazdę na specjalnie przygotowanym torze,

• jazdę Monster Truckiem dla 1 do 4 osób - możliwość dowolnego podziału czasu za kierownicą pomiędzy pełnoletnimi uczestnikami,

• krótkie szkolenie,

• wsparcie doświadczonego instruktora.

Miejsce realizacji atrakcji:

• Warszawa: Przejazd odbywa się w miejscowości Gassy 25 km od centrum Warszawy.

• Poznań: Jazdy odbywają się w miejscowości Rybojedzko około 30 kilometrów od centrum Poznania.

• Katowice oraz Kraków: Jazdy odbywają się w miejscowości Jaworzno około 30 kilometrów od centrum Katowic i 60 km od Krakowa.

Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Prezent przeznaczony jest dla 1 do 4 osób, które mogą wspólnie wsiąść do Monster Trucka i dowolnie dzielić się czasem spędzonym za kierownicą. Na miejsce realizacji można zabrać dodatkowo osoby towarzyszące, które będą obserwować przejazd.

Jazda Monster Truckiem - praktyczne informacje

• Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie podczas jazdy. W przypadku deszczowej pogody polecamy zabrać nieprzemakalne obuwie.

• Tylko osoby pełnoletnie mogą zasiąść za kierownicą! Niepełnoletni uczestnicy zajmują miejsce pasażera. Prawo jazdy kategorii B nie jest wymagane, ale, w przypadku jego braku, o możliwości odbycia jazdy w fotelu kierowcy decyduje instruktor na podstawie umiejętności obdarowanego.

• Realizacja atrakcji odbywa się po uprzedniej rezerwacji.

• Jazdy realizowane są w soboty oraz niektóre niedziele.

Ważne informacje

Czas trwania
Zależnie od wybranej opcji.
Wskazówki dojazdu
Zależnie od wybranej opcji.
Ilość osób
Zależnie od wybranej opcji.
Wiek uczestników
Tylko osoby pełnoletnie mogą prowadzić Monster Trucka. Prawo jazdy nie jest wymagane, ale w przypadku braku dokumentu decyzję o możliwości odbycia jazd jako kierowca podejmuje instruktor na podstawie umiejętności uczestnika.
Obowiązujący strój
Strój powinien być przede wszystkim wygodny. Ze względu na warunki panujące na torze zalecamy ubranie, którego nie boisz się ubrudzić. W przypadku deszczu warto założyć nieprzemakalne obuwie.
Pogoda
Nie ma wpływu na możliwość odbycia się atrakcji, a trudne warunki atmosferyczne zapewniają większą dawkę adrenaliny podczas jazd!
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Realizacja
Realizacja atrakcji odbywa się po uprzedniej rezerwacji. Jazdy realizowane są w soboty oraz niektóre niedziele.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące. Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca za pomocą lornetek. Zabierz ze sobą wszystkich chętnych zobaczyć co potrafi Monster Truck!
Dodatkowe informacje
Wymagana bezwzględna trzeźwość.
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Mega fajna zabawa. Szkoda, że nie można zabrać go na miasto :)

Tomek
5

Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność