12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Jazda za kierownicą Monster Trucka na prezent.

Czy istnieją prezenty, które wywołują dreszcz emocji i są kwintesencją znakomitej zabawy? Naszą propozycją jest jazda Monster Truckiem, dzięki której każdy miłośnik samochodów będzie mógł przenieść się do świata szalonych terenowych przepraw. Voucher pozwalający zobaczyć Monster Trucka na żywo wręczysz sobie bądź jako prezent ważnej osobie z grona rodziny lub przyjaciół np. podczas urodzin, imienin lub jako niespodziankę bez powodu.Dlaczego przejażdżka Monster Truckiem jest tak ekscytująca? Przede wszystkim imponuje wysokość pojazdu, dzięki której jazda staje się niecodziennym przeżyciem. Rozległa perspektywa rozciągająca się z kabiny pojazdu sięgającego niemal 4 metrów robi naprawdę oszałamiające wrażenie. Wielkogabarytowe koła Monster Trucka sprawiają, że maszyna zyskuje przewagę nad licznymi terenowymi przeszkodami – błotem, piachem oraz stromymi wzniesieniami.

Zajmij miejsce tuż obok instruktora, który zna Monster Trucki od podszewki i pokaże Ci jak powinno się jeździć tą ogromną maszyną. To nie koniec atrakcji, ponieważ będziesz mógł usiąść za kierownicą Monster Trucka i przekonać się jakie to uczucie samodzielnie ujarzmiać bestię na czterech kołach.

Co obejmuje jazda Monster Truckiem?

  • jazda odbywa się na specjalnie przygotowanym torze,

  • jazda Monster Truckiem dla dwóch osób - możliwość dowolnego podziału czasu za kierownicą pomiędzy pełnoletnimi uczestnikami,

  • krótkie szkolenie,

  • wsparcie doświadczonego instruktora.

Miejsce realizacji atrakcji.

Przejazd odbywa się w miejscowości Gassy 25 km od centrum Warszawy.

Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Prezent przeznaczony jest dla 2 osób, które mogą wspólnie wsiąść do Monster Trucka i dowolnie dzielić się czasem spędzonym za kierownicą. Na miejsce realizacji można zabrać dodatkowo osoby towarzyszące, które będą obserwować przejazd.

Jazda Monster Truckiem - praktyczne informacje

  • Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie podczas jazdy. W przypadku deszczowej pogody polecamy zabrać nieprzemakalne obuwie.

  • Tylko osoby pełnoletnie mogą zasiąść za kierownicą! Niepełnoletni uczestnicy zajmują miejsce pasażera. Prawo jazdy kategorii B nie jest wymagane, ale, w przypadku jego braku, o możliwości odbycia jazdy w fotelu kierowcy decyduje instruktor na podstawie umiejętności obdarowanego.

  • Realizacja atrakcji odbywa się po uprzedniej rezerwacji.
  • Jazdy realizowane są w soboty oraz niektóre niedziele.

Jazda za Kierownicą Monster Trucka

5
5.00/5
(1)

Video


Liczba uczestników:
Lokalizacja:
Czas:
369,00 zł
369,00 zł
Czas trwania
15 minut.
Wskazówki dojazdu
Jazda odbędzie się w miejscowości Gassy (25 kilometrów od centrum Warszawy) na specjalnie przygotowanym torze, umożliwiającym sprawdzenie możliwości Monster Trucka w ekstremalnych warunkach.
Ilość osób
2 osoby.
Wiek uczestników
Tylko osoby pełnoletnie mogą prowadzić Monster Trucka. Prawo jazdy nie jest wymagane, ale w przypadku braku dokumentu decyzję o możliwości odbycia jazd jako kierowca podejmuje instruktor na podstawie umiejętności uczestnika.
Obowiązujący strój
Strój powinien być przede wszystkim wygodny. Ze względu na warunki panujące na torze zalecamy ubranie, którego nie boisz się ubrudzić. W przypadku deszczu warto założyć nieprzemakalne obuwie.
Pogoda
Nie ma wpływu na możliwość odbycia się atrakcji, a trudne warunki atmosferyczne zapewniają większą dawkę adrenaliny podczas jazd!
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
Terminy realizacji są ustalane na bieżąco przez organizatora, aby poznać aktualnie znane dostępne terminy prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi, które chętnie udzieli wszelkich informacji i zarezerwuje odpowiedni termin.
Realizacja
Przed jazdą odbędzie się krótkie (kilkuminutowe) szkolenie z zakresu obsługi Monster Trucka.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące. Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca za pomocą lornetek. Zabierz ze sobą wszystkich chętnych zobaczyć co potrafi Monster Truck!
Dodatkowe informacje
Wymagana bezwzględna trzeźwość.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Tomek
5
Mega fajna zabawa. Szkoda, że nie można zabrać go na miasto :)

Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także