12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Jazda za kierownicą Monster Trucka

Uwielbiasz duże samochody z silnikami o wielkiej mocy? Teraz możesz dołączyć do grona szczęśliwców, którzy poznali z bliska jeden z najbardziej imponujących pojazdów jakie poruszały się po Ziemi. Jazda za kierownicą Monster Trucka to niecodzienna możliwość zobaczyć na żywo jak radzi sobie w terenie ta masywna maszyna. Choć gabaryty Monster Trucka są oszałamiające, to bardzo sprytnie potrafi przejechać przez liczne przeszkody, jakie pojawiają się na jego drodze. 

Co zabrać na przejażdżkę Monster Truckiem? Ze względu na to, że atrakcja odbywa się w terenie to niezbędnym zaopatrzeniem, jest wygodne ubranie, którego nie będziesz bał się zabrudzić, a także nieprzemakalne buty, przydatne podczas deszczowej aury. Oczywiście nie zapomnij o dobrym humorze, który dodatkowo podsyci dostarczona podczas jazdy adrenalina. Profesjonalny instruktor pokaże jak kierować Monster Truckiem, by przejazd odbywał się płynnie i przyjemnie.

Voucher na jazdę za kierownicą Monster Trucka jest uniwersalnym prezentem, ponieważ może z niego skorzystać jedna osoba, ale także większa grupa uczestników. Pojedź sam na spotkanie z prawdziwą bestią i jeżeli tylko chcesz, zabierz bliskie osoby z rodziny lub grona przyjaciół. 

Co obejmuje jazda za kierownicą Monster Trucka?

  • przejażdżka Monster Truckiem dla maksymalnie czterech osób – za kierownicą
  • krótkie szkolenie
  • jazda odbywa się na specjalnie przygotowanym torze
  • wsparcie doświadczonego instruktora

Kiedy realizowana jest atrakcja?

Twój voucher ważny jest cały rok. 

Miejsce realizacji atrakcji

Twój voucher ważny jest cały rok. Sam zdecyduj kiedy zrealizujesz swój prezent, wystarczy, że określisz dowolny, optymalny dla Ciebie termin.

Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Prezent przeznaczony jest dla 1 osoby. Na miejsce realizacji można zabrać osoby towarzyszące, które będą obserwować przejazd.

Jazda za kierownicą Monster Trucka - praktyczne informacje

  • Czas trwania atrakcji w zależności od wybranej opcji wynosi 15 min lub 30 min, 40 minut w przypadku jazdy dla czterech osób.
  • Realizacja atrakcji odbywa się po uprzedniej rezerwacji.
  • Jazdy odbywają się w soboty oraz niektóre niedziele.
  • Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie podczas jazdy. W przypadku deszczowej pogody polecamy zabrać nieprzemakalne obuwie.
  • Uczestnikami atrakcji są osoby pełnoletnie posiadające prawo jazdy kategorii B.

Jazda za kierownicą Monster Trucka

Jazda za Kierownicą Monster Trucka - Katowice

Video


Liczba uczestników:
Lokalizacja:
Czas:
249,00 zł
249,00 zł
Czas trwania
Zależnie od wybranej opcji.
Wskazówki dojazdu
Jazda odbędzie się w miejscowości Jaworzno (30 kilometrów od centrum Katowic) na specjalnie przygotowanym torze, umożliwiającym sprawdzenie możliwości Monster Trucka w ekstremalnych warunkach.
Ilość osób
Zależnie od wybranej opcji.
Wiek uczestników
Tylko osoby pełnoletnie mogą prowadzić Monster Trucka. Prawo jazdy nie jest wymagane, ale w przypadku braku dokumentu decyzję o możliwości odbycia jazd jako kierowca podejmuje instruktor na podstawie umiejętności uczestnika.
Obowiązujący strój
Strój powinien być przede wszystkim wygodny. Ze względu na warunki panujące na torze zalecamy ubranie, którego nie boisz się ubrudzić. W przypadku deszczu warto założyć nieprzemakalne obuwie.
Pogoda
Nie ma wpływu na możliwość odbycia się atrakcji, a trudne warunki atmosferyczne zapewniają większą dawkę adrenaliny podczas jazd!
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
Terminy realizacji są ustalane na bieżąco przez organizatora, aby poznać aktualnie znane dostępne terminy prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi, które chętnie udzieli wszelkich informacji i zarezerwuje odpowiedni termin.
Realizacja
Przed jazdą odbędzie się krótkie (kilkuminutowe) szkolenie z zakresu obsługi Monster Trucka.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące. Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca za pomocą lornetek. Zabierz ze sobą wszystkich chętnych zobaczyć co potrafi Monster Truck!
Ograniczenia
Wymagana bezwzględna trzeźwość.
Dodatkowe informacje
Jeśli voucher został zakupiony na większą ilość osób to osoby pełnoletnie mogą zmieniać się za kierownicą. Dzieci natomiast mogą uczestniczyć w jeździe jako pasażerowie.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Oskar
5
Super się tym jeździło, polecam wszystkim fanom takiej jazdy. Było naprawdę super!
Szymon
5
Rewelacja! Już wykupiłem kolejne jazdy :)
Strona: 123

Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także