Jazda za Kierownicą Monster Trucka - Katowice

5
5.00/5 (6)
Liczba uczestników:
Lokalizacja:
Czas:
299,00 zł
299,00 zł

Jazda za kierownicą Monster Trucka

Uwielbiasz duże samochody z silnikami o wielkiej mocy? Teraz możesz dołączyć do grona szczęśliwców, którzy poznali z bliska jeden z najbardziej imponujących pojazdów jakie poruszały się po Ziemi. Jazda za kierownicą Monster Trucka to niecodzienna możliwość zobaczyć na żywo jak radzi sobie w terenie ta masywna maszyna. Choć gabaryty Monster Trucka są oszałamiające, to bardzo sprytnie potrafi przejechać przez liczne przeszkody, jakie pojawiają się na jego drodze. 

Co zabrać na przejażdżkę Monster Truckiem? Ze względu na to, że atrakcja odbywa się w terenie to niezbędnym zaopatrzeniem, jest wygodne ubranie, którego nie będziesz bał się zabrudzić, a także nieprzemakalne buty, przydatne podczas deszczowej aury. Oczywiście nie zapomnij o dobrym humorze, który dodatkowo podsyci dostarczona podczas jazdy adrenalina. Profesjonalny instruktor pokaże jak kierować Monster Truckiem, by przejazd odbywał się płynnie i przyjemnie.

Voucher na jazdę za kierownicą Monster Trucka jest uniwersalnym prezentem, ponieważ może z niego skorzystać jedna osoba, ale także większa grupa uczestników. Pojedź sam na spotkanie z prawdziwą bestią i jeżeli tylko chcesz, zabierz bliskie osoby z rodziny lub grona przyjaciół.

Co obejmuje jazda za kierownicą Monster Trucka?

• przejażdżkę Monster Truckiem dla maksymalnie czterech osób,

• możliwośc wymieniania się za kierownicą,

• krótkie szkolenie

• jazdę na specjalnie przygotowanym torze

• wsparcie doświadczonego instruktora

Kiedy realizowana jest atrakcja?

Jazdy realizowane są w weekendy (większość sobót oraz niektóre niedziele) przez cały rok.

Miejsce realizacji atrakcji

Przejazd odbywa się w miejscowości Jaworzno około 30 kilometrów od Katowic.

Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Prezent przeznaczony jest dla 1 do 4 osób, w zależności od wybranej przez Ciebie opcji. Na miejsce realizacji można zabrać dodatkowe osoby towarzyszące, które będą obserwować przejazd.

Jazda za kierownicą Monster Trucka - praktyczne informacje

• Realizacja atrakcji odbywa się po uprzedniej rezerwacji.

• Jazdy odbywają się w soboty oraz niektóre niedziele.

• Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie podczas jazdy. W przypadku deszczowej pogody polecamy zabrać nieprzemakalne obuwie.

• Za Kierownicą Monster Trucka mogą zasiąść wyłącznie osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie mogą wiąć udział w atrakcji na fotelu pasażera.

Ważne informacje

Wskazówki dojazdu
Jazda odbędzie się w miejscowości Jaworzno (30 kilometrów od centrum Katowic) na specjalnie przygotowanym torze, umożliwiającym sprawdzenie możliwości Monster Trucka w ekstremalnych warunkach.
Wiek uczestników
Tylko osoby pełnoletnie mogą prowadzić Monster Trucka. Prawo jazdy nie jest wymagane, ale w przypadku braku dokumentu decyzję o możliwości odbycia jazd jako kierowca podejmuje instruktor na podstawie umiejętności uczestnika.
Obowiązujący strój
Strój powinien być przede wszystkim wygodny. Ze względu na warunki panujące na torze zalecamy ubranie, którego nie boisz się ubrudzić. W przypadku deszczu warto założyć nieprzemakalne obuwie.
Pogoda
Nie ma wpływu na możliwość odbycia się atrakcji, a trudne warunki atmosferyczne zapewniają większą dawkę adrenaliny podczas jazd!
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
Terminy realizacji są ustalane na bieżąco przez organizatora, aby poznać aktualnie znane dostępne terminy prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi, które chętnie udzieli wszelkich informacji i zarezerwuje odpowiedni termin.
Realizacja
Jazdy odbywają się w dni weekendowe, głównie w soboty.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące. Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca za pomocą lornetek. Zabierz ze sobą wszystkich chętnych zobaczyć co potrafi Monster Truck!
Ograniczenia
Wymagana bezwzględna trzeźwość.
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Super się tym jeździło, polecam wszystkim fanom takiej jazdy. Było naprawdę super!

Oskar
5

Rewelacja! Już wykupiłem kolejne jazdy :)

Szymon
5
Strona: 123

Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność