12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Swobodny lot w tunelu aerodynamicznym dla dwojga

Jak to jest unieść się swobodnie na wysokość 4 metrów? Nie mamy na myśli żadnych magicznych trików, a niezwykłą atrakcję - lot w tunelu aerodynamicznym. Ewolucje w nowoczesnym symulatorze lotu to niesamowite przeżycie i niecodzienne emocje tym bardziej pozytywne kiedy można ich doświadczać we dwoje. Zabierz swoją dziewczynę, chłopaka, męża, żonę lub inną ważną dla Ciebie osobę i oddajcie się przyjemności lotu z wykorzystaniem kontrolowanego podmuchu powietrza. Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym będzie doskonałym prezentem na rocznicę, Walentynki lub sposobem na miło spędzony czas we dwoje bez okazji.

Na miejscu uczestnicy pod okiem profesjonalnego instruktora przechodzą krótkie szkolenie teoretyczne i praktyczne, które przybliży zasady korzystania z tunelu, by każda minuta lotu była nieziemską rozrywką i niezapomnianą zabawą.

Co obejmuje lot w tunelu aerodynamicznym dla dwojga?

  • lot w tunelu aerodynamicznym
  • krótkie szkolenie
  • na czas atrakcji otrzymujesz strój przeznaczony do lotów

Kiedy realizowany jest lot w tunelu aerodynamicznym?

Atrakcja realizowana jest od marca do listopada w dni weekendowe.

Miejsce startu

Lokalizacja w jakiej realizowana jest atrakcja to Warszawa.

Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Voucher przeznaczony jest dla 2 osób. Na miejsce realizacji można zabrać osoby towarzyszące, które będą obserwować lot uczestników.

Praktyczne informacje

  • Lot trwa 3 min. Na całą atrakcję należy przeznaczyć godzinę.
  • Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie.
  • Realizacja lotu jest uzależniona od warunków atmosferycznych. W przypadku niekorzystnej aury zostanie zarezerwowany inny termin realizacji atrakcji.

Swobodny Lot w Tunelu Aerodynamicznym dla Dwojga - Warszawa

5
5.00/5
(2)

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
489,00 zł
489,00 zł
Czas trwania
3 minuty lotu (każdy z uczestników), jednak na całą realizację należy poświęcić ok. 1 godziny.
Wskazówki dojazdu
Gassy 26A, 05-520 Konstancin-Jeziorna. 25 kilometrów od centrum Warszawy.
Liczba uczestników
2 osoby.
Wiek uczestników
Minimum 15 lat. Istnieje jednak możliwość realizacji lotu przez osoby młodsze pod warunkiem, że mają one minimum 150 centymetrów wzrostu. Ważne: Osoba niepełnoletnia zostanie wpuszczona do tunelu tylko po podpisaniu zgody przez rodziców/opiekuna.
Obowiązujący strój
Swobodne ubranie dostosowane do aktualnie panujących warunków atmosferycznych. Jedyny warunek to wiązane obuwie z płaską powierzchnią. Realizator zapewnia strój przeznaczony do lotów.
Pogoda
Tylko ekstremalne warunki atmosferyczne mogą wpłynąć na realizację atrakcji (gwałtowne burze, bardzo silny wiatr).
Sezonowość
Aeorotunel stoi na świeżym powietrzu, w związku z tym, ze względów na komfort lotów, atrakcja realizowana jest w sezonie od marca do listopada.
Rezerwacja
Terminy realizacji są ustalane na bieżąco przez organizatora, aby poznać aktualnie znane dostępne terminy prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi, które chętnie udzieli wszelkich informacji i zarezerwuje odpowiedni termin.
Realizacja
Loty odbywają się w min. 5-osobowych grupach (grupę zbiera organizator). Przed lotem odbędzie się: zapoznanie z regulaminem i jego akceptacja, szkolenie grupy przez instruktora, ubranie strojów. Realizacja odbywa się zwyczajowo w dni weekendowe.
Informacje dla oglądających
Osoby towarzyszące są mile widziane. Organizator umożliwia robienie zdjęć i filmów z wydarzenia. Nie polecamy zabierać ze sobą małych dzieci i zwierząt- w pobliżu urządzenia, w trakcie lotów, panuje hałas.
Ograniczenia
Wzrost kandydata musi wynosić maksymalnie 195 cm, a jego waga w kombinezonie nie może przekraczać 100 kg. W przypadku chorób zdrowotnych, które mogą wykluczyć uprawianie sportu, radzimy zasięgnąć porady lekarza.
Dodatkowe informacje
Do latania nie zostaną dopuszczone osoby w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Wincent
5
Prezent dostałem od małżonki której jestem dozgonnie wdzięczny. Lot w tunelu - naprawdę wielka frajda. Dziękuję raz jeszcze.
Barbara
5
Wyjątkowe odczucia w trakcie lotu w tunelu. Pomimo wieku bawiłam się świetnie. Dziękuję i gratuluję wyboru prezentu to znaczy prezent trafiony w dziesiątkę.

Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także