Masz voucher? Przedłużymy jego ważność!

Dowiedz się więcej
Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl
Voucher na prezent | Pomysł na prezent - Goldengift.pl
 • Voucher visualization

Lot Szybowcem - Przasnysz

5
(2)
5.00/5

 • Treść życzeń na karcie podarunkowej

  Maks. 250 znaków

Liczba uczestników:
Lokalizacja:
Czas trwania
30 minut
195,00 zł

Lot szybowcem

Wejdź na pokład szybowca i przekonaj się jak wspaniałym przeżyciem jest swobodne bujanie w przestworzach! Zachwycające widoki jakich nie zobaczysz na co dzień, uczucie wolności, za którym szybko zatęsknisz, ogromna dawka endorfin i satysfakcja, że doświadczyłeś czegoś nowego... Lot szybowcem to wydarzenie, które ma swój niepowtarzalny urok i będziesz opowiadać o nim jeszcze długo po jego realizacji. Brak silnika sprawia, że komfort lotu jest bardzo wysoki. Możesz rozkoszować się lotem i krajobrazami w zupełnej ciszy.

Nie wiesz komu mógłbyś podarować prezent jakim jest lot szybowcem? Voucher ucieszy każdego, kto choć raz w życiu chciałby poczuć się jak ptak, z lekkością wzbić się w powietrze i przeżyć niepowtarzalne emocje.Co obejmuje lot szybowcem?

 • lot zapoznawczo-treningowy szybowcem
 • wysoki komfort lotu
 • kameralna atmosfera
 • piękne widoki i dużą dawkę adrenalinyKiedy realizowana jest atrakcja?

Loty wykonywane są od maja do połowy września z wyłączeniem dni kiedy panują niekorzystne warunki pogodowe.Miejsce lotu szybowcem

Atrakcja realizowana jest w Przasnyszu.Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Prezent przeznaczony jest dla 1 osoby. Na miejsce realizacji można zabrać osoby towarzyszące, które będą obserwować lot uczestników.Praktyczne informacje dotyczące lotu szybowcem

 • Atrakcja trwa 30 minut z czego kilka minut spędza się w powietrzu.
 • Pamiętaj o wygodnym, ciepłym ubraniu, abyś czuł się swobodnie w czasie lotu oraz wzięciu okularów przeciwsłonecznych.
 • Realizacja lotu uzależniona jest od warunków atmosferycznych i nie jest wykonywana w czasie silnego wiatru oraz wzmożonych opadów.
 • W przypadku uczestników niepełnoletnich wymagana jest zgoda notarialna opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji atrakcji. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat.

lot szybowcem

Warto wiedzieć

Gwarancja
ceny

Bezpieczne
zakupy

30 dni
na zwrot

Rok na
wymianę

Darmowa
dostawa

Prezent
last minute

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze


Wskazówki dojazdu
Przasnysz
Wiek uczestników
Korzystający poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę opiekuna prawnego lub wymagana jest obecność jednego z nich podczas realizacji przeżycia jednak minimalny wiek uczestnika to 16 lat.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne.
Pogoda
Duży wiatr lub opady uniemożliwiają realizację przeżycia Lot szybowcem. Decyzję o locie podejmuje pilot bądź osoby decyzyjne na danym lotnisku. W takim przypadku zarezerwujemy inny dogodny termin.
Informacje dla oglądających
Lot szybowcem można obserwować z ziemi. Radzimy zaopatrzyć się w aparat i kamerę aby uwiecznić to wspaniałe przeżycie.
Dodatkowe informacje
Atrakcja jest lotem zapoznawczo-treningowym. Lot szybowcem możliwy jest od maja do połowy września. Maksymalna waga korzystającego z tego przeżycia to 120 kg a minimalny wzrost to 130 cm natomiast maksymalny to 200 cm. Proszę mieć na uwadze, że choroby serca, padaczka i inne poważne przypadłości uniemożliwiają skorzystanie z atrakcji. Jeżeli mają Państwo wątpliwości, co do swoich predyspozycji zdrowotnych, prosimy uprzednio skonsultować się z lekarzem.
Ważność vouchera
1 rok
Sonya
5
Podarunek od męża był wspaniały, a był to lot szybowcem. Teraz po fakcie gorąco polecam tą atrakcję innym. W końcu do odważnych świat należy. Przy okazji widoki są niezapomniane.
Daria M.
5
Lot szybowcem - moc niezapomnianych przeżyć. Dostałam naprawdę super prezent i niespodziankę włącznie.

Dodawanie opinii

Captcha