Wyjątkowo niska cena

Niesamowity prezent

Gwarancja bezpieczeństwa

  • Voucher visualization

Skok ze Spadochronem w Tandemie + Filmowanie i Zdjęcia


  • Treść życzeń na karcie podarunkowej

    Maks. 250 znaków

Lokalizacja:
Liczba uczestników:
Czas trwania
30 min
950,00 zł

Znasz uczucie swobodnego spadku?

Chyba każdy z nas miał okazje je poczuć, gdy nagle wybudził się ze snu z uczuciem spadania w głęboką przepaść. I jak wrażenia? Czujesz już tą dawkę adrenailny? Na tym zabawa się nie kończy, bo skok ze spadochronem to coś więcej, a skok adrenaliny nie trwa długo. Po nim przychodzą inne uczucia. Pełnia? Błogość? Siła?

Trudno opisać to słowami, ale jedno jest pewne, większość osób, która decyduje się skoczyć, robi to ponowie. Zapewniam! Są do tego powody! 

Spróbuj i sam określ każdą emocje jaka towarzyszyła Ci podczas tego skoku! Aby ułatwić Ci zadanie będziesz mógł przeżywać je kilkukrotnie, a wszystko dlatego, że będzie to uwiecznione na filmie.

Skok odbywa się w tandemie z doświadczonym instruktorem, który zadba o bezpieczeństwo a korzystający z atrakcji będzie mógł się skupić na przeżywaniu emocji, podziwianiu widoków i doświadczaniu prędkości spadania- 200km/h!

Warto wiedzieć

Gwarancja
ceny

Bezpieczne
zakupy

30 dni
na zwrot

Rok na
wymianę

Darmowa
dostawa

Prezent
last minute

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze


Wiek uczestników
Osoby niepełnoletnie muszą posiadać notarialnie podpisaną zgodę opiekunów lub przynajmniej jeden z nich musi być obecny podczas skoku.
Obowiązujący strój
Lekki, wygodny strój i obuwie. Niezbędne akcesoria otrzymasz w miejscu realizacji.
Informacje dla oglądających
Można oglądać skok i przygotowania z miejsca wyznaczonego dla publiczności. Zabierzcie koniecznie aparat i kamerę by uwiecznić to wspaniałe przeżycie!
Pogoda
Atrakcja sezonowa dostępna od marca/kwietnia do końca października, zależnie od pogody.
Wskazówki dojazdu
Lotnisko Wrocław - Szymanów. Idealna lokalizacja, lotnisko położone we Wrocławiu przy Autostradowej Obwodnicy. Idealny dojazdy dla osób z całego Dolnego Śląska.
Dodatkowe informacje
Skok tandemowy jest najbezpieczniejszym sposobem na spróbowanie niezapomnianych przeżyć jakie niesie ze sobą skok spadochronowy. Jednak istnieją przeciwskazania zdrowotne do wykonania skoku są to m.in. niewydolność układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, epilepsja. Maksymalna waga 110 kg.
Czas trwania2
Wzniesienie się na wysokość 4000m. trwa około 20 min. Skok ze spadochronem to niecała minuta swobodnego spadania z prędkością 200km/h i około 10 minut spadku na otwartej czaszy.
Ważność vouchera
1 rok