Goldengoft - Promocja świąteczna
Goldengoft - Promocja świąteczna
  • Voucher visualization

Lot Szybowcem

5
5.00/5

  • Treść życzeń na karcie podarunkowej

    Maks. 250 znaków

Lokalizacja:
Liczba uczestników:
195,00 zł

Lot Szybowcem - Olsztyn

Zawsze marzyłeś o tym żeby poczuć się jak ptak i polecieć w przestworza lub znasz kogoś takiego, podaruj to niesamowite przeżycie jakim jest lot szybowcem. Obecność profesjonalnego instruktora sprawi, że będzie można w pełni zaznać przyjemności jakie zapewnia ta nietuzinkowa atrakcja. Piękne widoki i niezapomniane chwile gwarantowane.

Warto wiedzieć

Gwarancja
ceny

Bezpieczne
zakupy

30 dni
na zwrot

Rok na
wymianę

Darmowa
dostawa

Prezent
last minute

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze


Czas trwania
30 minut
Lot szybowcem zajmuje około 30 minut z czego kilka minut spędza się w powietrzu. Warunki pogodowe odgrywają tu kluczową rolę i wszystko zależy od prądów ciepłego powietrza. Loty organizowane są za wyciągarką.
Wiek uczestników
Korzystający poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę opiekuna prawnego lub wymagana jest obecność jednego z nich podczas realizacji przeżycia jednak minimalny wiek uczestnika to 16 lat.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne.
Informacje dla oglądających
Lot szybowcem można obserwować z ziemi. Radzimy zaopatrzyć się w aparat i kamerę aby uwiecznić to wspaniałe przeżycie.
Pogoda
Duży wiatr lub opady uniemożliwiają realizację przeżycia Lot szybowcem. Decyzję o locie podejmuje pilot bądź osoby decyzyjne na danym lotnisku. W takim przypadku zarezerwujemy inny dogodny termin.
Wskazówki dojazdu
Przasnysz
Dodatkowe informacje
Atrakcja jest lotem zapoznawczo-treningowym. Lot szybowcem możliwy jest od maja do połowy września. Maksymalna waga korzystającego z tego przeżycia to 120 kg a minimalny wzrost to 130 cm natomiast maksymalny to 200 cm. Proszę mieć na uwadze, że choroby serca, padaczka i inne poważne przypadłości uniemożliwiają skorzystanie z atrakcji. Jeżeli mają Państwo wątpliwości, co do swoich predyspozycji zdrowotnych, prosimy uprzednio skonsultować się z lekarzem.
Ważność vouchera
1 rok
Sonya
5
Podarunek od męża był wspaniały, a był to lot szybowcem. Teraz po fakcie gorąco polecam tą atrakcję innym. W końcu do odważnych świat należy. Przy okazji widoki są niezapomniane.
Daria M.
5
Lot szybowcem - moc niezapomnianych przeżyć. Dostałam naprawdę super prezent i niespodziankę włącznie.

Dodawanie opinii

Captcha