Goldengoft - Promocja świąteczna
Goldengoft - Promocja świąteczna
  • Voucher visualization

Ukraińskie Wertepy, czyli Off-Road bez Trzymanki

5
5.00/5

  • Treść życzeń na karcie podarunkowej

    Maks. 250 znaków

Lokalizacja:
Liczba uczestników:
4 730,00 zł

Dla spragnionych wyjątkowo silnych emocji i potężnej dawki adrenaliny przygotowaliśmy coś specjalnego. Zapraszamy na trzydniową wyprawę na malownicze połoniny ukraińskich Karpat. Nasi goście będą mieli okazję zasmakować prawdziwej podróży za kierownicą profesjonalnie przygotowanych Toyot Land Cruiser oraz legendarnych Land Roverów Discovery.

 

Karpaty w tej części Ukrainy od lat są mekką pasjonatów jazdy off-road ze względu na swe walory terenowe i krajobrazowe. Początek wspólnej podróży rozpoczniemy w Gorlicach, gdzie organizator Podróże4x4 ma swoją siedzibę. 

 

Po szkoleniu z wprowadzeniem do technik używania wyciągarki, lin kinetycznych przy pokonywaniu przeszkód terenowych oraz bezpiecznej jazdy samochodem 4x4 uczestnicy wyruszą w kierunku odległego o ok. 130 km przejścia granicznego z Ukraina w Krościenku.

 

Po odprawie, zaraz za granicą zjeżdżamy z utwardzonych dróg i rozpoczynamy zabawę. W ciągu trwania całej wypraw przygotowaliśmy dla naszych Gości ok. 20 godzin górskich tras, które przebiegać będą po naturalnie ukształtowanych traktach o zróżnicowanym charakterze i trudności, często z elementami przepraw przez przeszkody wodne. Dzięki stałej opiece Instruktora off-road w ciągu tych niezapomnianych chwil nasi Goście zasmakują technik jazdy, z którymi wcześniej nie mieli do czynienia! 

 

Przygotuj się na extremalne wrażenia i nie bój się ubrudzić na trasie…

Warto wiedzieć

Gwarancja
ceny

Bezpieczne
zakupy

30 dni
na zwrot

Rok na
wymianę

Darmowa
dostawa

Prezent
last minute

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze


Czas trwania
20 godzin
20 godzin rozłożonych na trzy dni wyprawy.
Wiek uczestników
Od 18 lat
Obowiązujący strój
Zalecamy swobodny strój, którego nie boisz się ubrudzić.
Informacje dla oglądających
W wyprawie mogą brać udział grupy od 1 do 4 osób na samochód, z możliwością zmieniania się za kierownicą.
Pogoda
Zwykle nie ma wpływu jednak w ekstremalnych warunkach pogodowych organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu - ustalimy wtedy inny dogodny termin.
Wskazówki dojazdu
Gorlice
Dodatkowe informacje
Kierujący pojazdem musi posiadać ważne prawo jazdy kategorii B. Po zakończeniu wyprawy każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy Certyfikat i koszulkę. W ciągu trwania wyprawy organizator zapewnia pełne wyżywienie (2 x śniadania, 2 x kolacje, 3 x przekąski w ciągu dnia - w stylu biwakowym w plenerze). Przewidziane są dwa noclegi pod namiotami, gdzie wieczory umilą biwaki przy ogniskach. Alternatywnie, w zależności od panujących warunków pogodowych przewidziany są noclegi w hotelach.
Ważność vouchera
1 rok
Kamil
5
Prezent - super! Przy odrobinie wolnego czasu skorzystam raz jeszcze. Niezapomniane przeżycie i świetna zabawa. Polecam

Dodawanie opinii

Captcha