Nawigacja

Blog

Prezent dla aktywnej mamy. Inspirujące vouchery dla mam, które nie lubią nudy
2 Wyświetleń 0 Polubień
W życiu aktywnych mam nie ma miejsca na nudę. Dla tych dynamicznych kobiet, które cenią sobie aktywność, przygody i nowe doświadczenia, prezent nie może być zwyczajny ani przewidywalny. Dlatego właśnie vouchery stają się doskonałym...
Voucher dla Mamy. Prezent, który pozwoli cieszyć się chwilą
6 Wyświetleń 0 Polubień
W obliczu specjalnych okazji, takich jak Dzień Matki, często zastanawiamy się, jak wyrazić naszą wdzięczność i miłość dla naszych mam w sposób szczególny i wymowny. Wielu z nas szuka prezentów, które nie tylko będą materialnym wyrazem...
Przygoda, przyroda, przetrwanie. Vouchery na szkolenie survivalowe dla żądnych ekstremalnych wrażeń
5 Wyświetleń 0 Polubień
Jesteś osobą żądną ekstremalnych wrażeń i gotową na wyzwania? Szkolenie survivalowe jest dla Ciebie idealnym sposobem na połączenie pasji do przygody z nauką przetrwania w dzikiej naturze. Vouchery na szkolenia survivalowe oferują nie...
Kurs wspinaczkowy — idealny sposób na nabranie formy przed letnim sezonem
10 Wyświetleń 0 Polubień
Kurs wspinaczkowy na ściance to nie tylko sposobność do nauki podstawowych technik wspinaczkowych, ale również doskonały sposób na przygotowanie się do letniego sezonu aktywności na świeżym powietrzu. Szkolenia wspinaczkowe stają się...
Podróże małe i duże, czyli gdzie spędzić majówkę 2024?
25 Wyświetleń 0 Polubień
Majówka to czas, który wielu z nas niecierpliwie wyczekuje. Długi weekend majowy daje doskonałą okazję do odpoczynku od codziennych obowiązków i wyrwania się z rutyny. W końcu, gdzie najlepiej spędzić ten wyjątkowy czas? GoldenGift ma...
Życzenia bożonarodzeniowe - życzenia świąteczne [2021]

Życzenia bożonarodzeniowe - życzenia świąteczne [2021]

2595 Wyświetleń 3 Polubień

Jak życzyć komuś bliskiemu radosnych Świąt Bożego Narodzenia bez powtarzania tych samych kwestii? Przecież przez tyle lat nasza rodzina słyszała chyba już wszystko. W tym artykule przedstawiamy najlepsze patenty na świąteczne życzenia, które pozwolą Ci wyjść z twarzą i zrobić dobre wrażenie. 

Jak złożyć oryginalne życzenia Bożonarodzeniowe?

Co roku w grudniu wiele osób staje przed tym samym problemem. Jak złożyć oryginalne życzenia na Święta Bożego Narodzenia? Przecież wszystko już było. 

No właśnie… nie wszystko. Pamiętaj, że od ostatnich świąt minął rok i przez ten rok wiele się wydarzyło. Użyj tych wydarzeń, by ułożyć życzenia, których poprzednim razem Twoja rodzina nie słyszała. Ktoś się pobrał? A może urodziło się dziecko? Ktoś zdał maturę, skończył studia, a może wygrał walkę z ciężką chorobą? Może zmiana pracy albo awans? Możliwości są nieskończone, a nawiązanie do nich sprawi, że co roku na święta Bożego Narodzenia Twoje życzenia świąteczne będą oryginalne i niepowtarzalne

Nie masz talentu? To zaleta, nie wada! 

Wielu ludziom się wydaje, że nie potrafią pisać i muszą szukać życzeń na Boże Narodzenie w Internecie, w aplikacji albo trzeba kogoś poprosić o ich ułożenie. Jeszcze inni czekają, aż otrzymają od kogoś pierwsze życzenia bożonarodzeniowe, po czym kopiują je i wysyłają swoim bliskim. 

A potem dziwimy się, czemu ciocia Basia podpisała się jako wujek Andrzej. 

Nie przejmuj się brakiem talentu poetyckiego. Nawet jeśli Twoje życzenia bożonarodzeniowe będą trochę kulawe, bliscy je docenią, szczególnie gdy ułożysz je samemu. Wszelkie potknięcia dodadzą im tylko autentyczności. 

To Ty znasz bliskich

Wykorzystaj swoją wiedzę na temat rodziny czy przyjaciół, by dostosować do nich życzenia. Wówczas nie tylko życzysz im tego, czego chcą, ale także dajesz poczucie, że składasz je samodzielnie i wkładasz w to minimum wysiłku. Najpiękniejsze bożonarodzeniowe życzenia to te, które płyną prosto z serca. 

Czego zawsze warto życzyć?

  • zdrowia - tego nigdy dosyć, szczególnie gdy ktoś z Twoich bliskich przeszedł w ubiegłym roku chorobę,

  • szczęścia - zawsze się przydaje, choć przeważnie szczęściu trzeba pomóc,

  • wytrwałości w dążeniach - każdy z nas ma jakiś cel w życiu: zawodowy czy życiowy. Awans w pracy, budowa domu, przeprowadzka. 

  • błogosławieństwa Bożego - osoba wierząca na pewno to doceni,

  • miłości - miłość to chyba jedyny narkotyk, którego nie można przedawkować. Każdy człowiek pragnie miłości i dąży do niej całe życie, a gdy ją ma, osiąga szczęście. 

Uwaga! Są rzeczy ważne, których nie powinno się życzyć. Najlepszym przykładem będzie życzenie narzeczonym, żeby w końcu się pobrali, albo życzenie młodej parze, aby postarali się o dziecko. To są poważne życiowe decyzje i powinniśmy je zostawić naszym bliskim. Życzenie tego czwarty czy piąty rok z rzędu doda tylko goryczy. 

“Nie umiem składać życzeń. Co robić?”

Też tak masz? Trzymasz telefon w dłoni, myślisz o tym, co napisać, czego życzyć, ale słowa jakoś nie chcą się składać w sensowne zdania? Czas nagli, wigilijna robota czeka, a jeszcze trzeba wysłać życzenia świąteczne. Stres coraz większy, czasu coraz mniej. Wysłać cokolwiek i narazić się na wstyd? Nie. Wcale nie wysyłać? Nie, to też wstyd. 

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - nie musisz umieć składać życzeń. Nikt nie spodziewa się po Tobie Adama Mickiewicza czy Marii Konopnickiej. Jesteś członkiem rodziny lub dobrym znajomym. Nikt nie oczekuje od Ciebie poezji na miarę Literackiej Nagrody Nobla. Jedyne, co ma tutaj znaczenie, to pamięć, szczerość i uczciwość. 

Zamiast pisać - zadzwoń

Gdy tylko zadzwonisz, będzie wiadomo, o co chodzi, a stąd rozmowa powinna potoczyć się sama. Spytaj, co u nich, powiedz, co u Ciebie, życz wszystkiego, co najlepsze. Jeśli masz jakieś wewnętrzne informacje, użyj ich. Bliscy na pewno docenią telefon i chwilę szczerej konwersacji. W końcu to więcej wysiłku niż wysłanie SMSa do wszystkich kontaktów. 

Tylko nie przeciągaj rozmowy. Ludzie w święta mają mnóstwo roboty. 

Zleć ułożenie życzeń na Boże Narodzenie

Najprawdopodobniej masz kogoś w rodzinie, kto włada słowem niczym poeta. Kogoś, kto co roku składa takie życzenia bożonarodzeniowe, że ciotki mają łzy w oczach a wujkowie kiwają głową z uznaniem. 

Poproś tę osobę o ułożenie czegoś ładnego. Komuś z talentem nie zajmie to dużo czasu. Tylko nie zapomnij się odwdzięczyć! 

Gotowe życzenia na Boże Narodzenie

Jeżeli Twoje natchnienie jednak zawiodło lub w nawale bożonarodzeniowej pracy zwyczajnie nie masz czasu na ich układanie, poniżej zgromadziliśmy najlepsze życzenia świąteczne, które zaoszczędzą Ci czas, nerwy i zrobią dobre wrażenie. 

Tradycyjne życzenia bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim tradycja. Dla dzieci ubieranie choinki czy wyczekiwanie pierwszej gwiazdki to zawsze niezapomniana frajda. Nawet dorośli postrzegają ten czas inaczej, choć kojarzy się z ogromem pracy i wydatkami, to jednak w świętach Bożego Narodzenia zawsze jest jakaś magia. 

Coraz częściej to osoby w podeszłym wieku, nasze babcie i dziadkowie, dbają i zachowanie tradycji przy bożonarodzeniowym stole. Siano pod obrusem musi być, w Wigilię aż do kolacji jest post, a naczynia muszą zostać na stole, by aniołowie się posilili. Tradycja jest ważna. To coś, co spaja nie tylko rodzinę, ale i naród. 

Pielęgnacji tradycji służą tradycyjne życzenia bożonarodzeniowe.

Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię gwiazda wstaje,
Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Wam radości, 
aby wszystkim się darzyło, z roku na rok lepiej było.

W te piękne Święta niech każdy pamięta z głębi serca płynące życzenia:
zdróweczka, marzeń spełnienia, iskierek radości i dużo miłości

Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Ci szczerze
Ciepłych chwil w rodzinie
w Wigilijną Wieczerzę Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni
Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei
By spełniło się choć jedno z twoich marzeń
Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń! 

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz najlepsze życzenia zdrowego Nowego Roku pełnego sukcesów!

Nadchodzi czas świętowania i spotkań. Życzę Ci, abyś spędził ten czas z osobami bliskimi Twojemu sercu.
Cudownych, Wesołych Świąt

Serdeczne życzenia radosnych Świąt w cieple rodziny,
pięknie pachnącej choinki,
zdrowia i energii na co dzień
oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku.

Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego.
Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.
Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy

Śniegu po nerki, udanej pasterki, 
prezentów moc, miłości co noc, 
smacznego bigosu, gwiazdki z kosmosu 
oraz tyle radości ile karp ma ości. 
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy

Piękne życzenia świąteczne

Piękne życzenia bożonarodzeniowe mają za zadanie wzbudzić zachwyt i pozytywne emocje w odbiorcy. Ich ułożenie jest trudne i najczęściej najlepszą opcją będzie powierzenie ich stworzenia komuś z prawdziwym talentem poetyckim. Ewentualnie skopiowanie życzeń, które chwytają za serce, z Internetu. 

Niech nowonarodzony dodaje otuchy. 
Niech twoje pociechy rosną jak zuchy. 
Niech Twoja rodzina w zdrowie opływa. 
Niech Wam niczego w życiu nie zbywa. 
Życzą…

Niech magia Świąt Bożego Narodzenia Wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni,
A blask gwiazd przypomina,
Że czasem wystarczy tylko wypowiedzieć życzenie…

Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci nadziei,
własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.

Szczęśliwych, kojących, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego sylwestra życzy

Spokojnych, zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w serdecznym gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Niechaj piękne Bożonarodzeniowe święta Niosą wszystkim betlejemski blask

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia

Religijne życzenia na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to w dużej mierze chrześcijańskie święto i tradycja nierozłącznie związana z Bogiem. Pomimo tego, że Polska staje się krajem coraz bardziej laickim, wiele osób pozostaje w bardzo bliskim stosunku wobec Kościoła. Życzenia odwołujące się do wiary będą dla takiej osoby bardzo miłe. 

Wraz z nadchodzącymi Świętami Narodzenia Pańskiego składam Ci najserdeczniejsze życzenia pokoju, Bożej Radości i Miłości w tym szczególnym czasie. Wierzę, że Nowonarodzone Dzieciątko pobłogosławi Tobie i Twojej Rodzinie w Nowym Roku. Niech w każdym dniu dane Ci będzie odnaleźć Boga, a wraz z Nim szczęście.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci pokoju Chrystusowego, zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Niech nadchodzący nowy rok przyniesie Ci jak najwięcej łask bożych, życzę Tobie również, byś doświadczył/a bożej mocy co dnia i by nasz Pan Jezus Chrystus zawsze był przy Tobie.

Wiary, co góry przenosi, 
nadziei, która nie gaśnie,  
miłości w każdej ilości  
od Bożej Dzieciny 
życzy… 

Cały świat się w radość stroi  
w dzień narodzin Chrystusowych. 
 Ślę więc życzenia serdeczne,  
zawsze świeże choć odwieczne: 
zdrowia, szczęścia i wesela  
niechaj Dziecina Wam udziela. 

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość. Niech Bóg ma Cię w swojej opiece! 

Krótkie życzenia świąteczne

SMSy mają to do siebie, że wyglądają dobrze tylko do określonego limitu znaków. Krótkie wierszyki na Boże Narodzenie sprawdzą się tutaj najlepiej. Poniżej prezentujemy życzenia, które świetnie sprawdzą się w formacie mobilnym. 

Pada śnieg, suną sanki,
jest renifer i bałwanki. 
Śnieżki z nieba spadają, 
życzenia zdrowych świąt składają…

Niech drogi Twojego życia,
będą oświetlone miłością.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
życzę Ci spełnienia marzeń!

Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, 
prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, 
karnawału szalonego, roku bardzo udanego życzy... 

Tradycyjnie, jak co roku, sypią się życzenia wokół. 
Większość życzy Świąt obfitych i prezentów znakomitych, 
a ja Ci życzę: od ucha do ucha uśmiechu i pogody ducha

Niechaj nadchodzące święta Bożego Narodzenia Będą radosne, zdrowe i miłe, A Nowy Rok przyniesie Spełnienie najskrytszych marzeń I realizację wszelkich planów!

W te święta magiczne - życzenia ślę liczne. 
Pachnących jodełek, z ogromem światełek. 
Olbrzymich prezentów, od wesołych elfów. 
Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka
Wesołych Świąt życzy

Święta Bożego Narodzenia to tylko składanie życzeń i kolacja. Nie zapominajmy o obdarowywaniu ukochanych osób prezentami. Krótkie życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia sprawdzą się także w naszych voucherach, gdzie masz limit 250 znaków na umieszczenie dedykowanych życzeń. 

Śmieszne życzenia bożonarodzeniowe

Wiele osób chce złożyć życzenia świąteczne “z jajem”. Krótka, zabawna rymowanka to świetny sposób, aby wywołać uśmiech na twarzy odbiorcy. Po śmieszne życzenia świąteczne zapraszamy do innego, naszego artykułu, gdzie umieściliśmy zabawne życzenia z okazji Bożego Narodzenia. 

Czytaj więcej: Śmieszne życzenia bożonarodzeniowe

Propozycje życzeń świątecznych masz też poniżej:

Kuligiem chciałam do Ciebie jechać, lecz kare konie nie chciały czekać. 
Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałam sama z życzeniami. 
Ale gdy tylko okno otworzysz, w świeżym płateczku życzenia złożę, 
w gwiazdce co spada tutaj z obłoków będę Ci życzyć Do Siego Roku!

Firmowe życzenia na Boże Narodzenie

Podczas składania świątecznych życzeń osobom, z którymi kontaktujemy się na stopie zawodowej, trzeba pamiętać o profesjonalizmie. Konieczne jest przestrzeganie kultury osobistej i dobrych obyczajów. Subtelne nawiązanie do spraw firmowych będzie mile widziane. 

W magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia
wszystkim naszym klientom i przyjaciołom
pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia
zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń.
Niech ten czas upłynie w rodzinnym gronie,
i chwilach roziskrzonych kolędą,
a w nadchodzącym Nowym Roku
wszelkiej pomyślności w realizacji
osobistych i zawodowych planów.

Wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia
wraz z serdecznymi podziękowaniami
za dotychczasową współpracę,
aby Nowy Rok spełnił nadzieje z nim związane,
i udało się z sukcesem zrealizować plany
oraz zamierzenia, a w życiu rodzinnym
nie zabrakło zdrowia i szczęścia.

Życzymy wszystkim swoim
Przyjaciołom i Współpracownikom ciepłych
i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
Niech Nowy Rok przyniesie spełnienie marzeń.
A gdy się one już spełnią
niech dorzuci garść nowych,
bo tylko one nadają życiu sens!Życzenia Bożonarodzeniowe - Podsumowanie

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko wigilijna kolacja, pasterka, śpiewanie kolęd czy składanie życzeń. Przede wszystkim to czas pełen miłości i pokoju. Trzeba o tym pamiętać. Życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia to tylko słowa wysłane SMSem czy komunikatorem internetowym. Ważniejsze są czyny. 

Opublikowany w kategorii: Życzenia