Nawigacja

Blog

Nietypowy prezent na Dzień Kobiet — Voucher na lot symulatorem
8 Wyświetleń 0 Polubień
Voucher na lot w symulatorze to doskonały okazja, aby poczuć się jak prawdziwy pilot. Jest to fascynujące doświadczenie, które pozwala na eksplorację lotniczych umiejętności w kontrolowanym i bezpiecznym środowisku. Dzięki zaawansowanej...
Indywidualna nauka tańca na Dzień Kobiet. Jak wykorzystać umiejętności zdobyte na prywatnych lekcjach?
10 Wyświetleń 0 Polubień
Prywatne lekcje tańca to nie tylko możliwość indywidualnego wsparcia, ale również skuteczny sposób na szybszy rozwój umiejętności tanecznych. Dzięki takim zajęciom otrzymuje się dedykowaną uwagę instruktora, który może skupić się na...
Trzy najlepsze filmy na Dzień Kobiet
28 Wyświetleń 0 Polubień
Dzień Kobiet to wyjątkowa okazja do celebrowania siły, determinacji i piękna kobiecej natury. Jednym z najlepszych sposobów na uczczenie tego dnia jest spędzenie go z bliskimi, ciesząc się wyjątkowymi filmami, które podkreślają znaczenie...
Jak świętować Dzień Kobiet w niezwykły sposób?
13 Wyświetleń 0 Polubień
Święto, które jest hołdem dla siły, delikatności i determinacji kobiet, zbliża się wielkimi krokami. Dzień Kobiet to okazja do celebrowania wszystkich kobiet na całym świecie, podziękowania im za ich wkład, oraz podkreślenia ich...
Pułapki Walentynkowych prezentów. Tego dnia nie popełnij gafy!
26 Wyświetleń 0 Polubień
Uniknij kłopotów z walentynkowymi prezentami! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jakie pomysły mogą być nietrafione. Odkryj, jak zrobić wrażenie bez gafy!
Atrakcje na 30 urodziny - Jakie atrakcje na trzydziestkę?

Atrakcje na 30 urodziny - Jakie atrakcje na trzydziestkę?

5105 Wyświetleń 3 Polubień

Wiele osób popada w pułapkę myślenia, że 18 urodziny oznaczają wejście w dorosłość. Naszym zdaniem to nieprawda, a prawdziwym krokiem w dorosłość są 30 urodziny. To w tym momencie człowiek przeważnie ma pracę, jest po ślubie, ma dzieci, buduje dom lub kupuje mieszkanie. Przeciętny trzydziestolatek opuścił dom rodzinny dostatecznie dawno, by mieć za sobą pierwsze solidne doświadczenia życiowe i zderzenie z rzeczywistością. 

Co kupić na 30 urodziny? Co sprawi mu szczęście? Jak zadbać o to, by 30 urodziny kojarzyły się ze świetną imprezą, a nie z trzecim krzyżykiem? Ten artykuł powinien Ci dać dobry pomysł na 30 urodziny.

Jak wybrać prezent dla 30-latka?

Gdy chodzi o 30 urodziny, prezent musi być odjechany. To nie może być byle co. Z pomysłem na prezent nie warto czekać na ostatnią chwilę. Są rzeczy, których organizacja zabiera dużo czasu (np. dostawa), a tego nigdy nie masz dość. Jeśli to ma być niezapomniana impreza, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. 

Jest kilka rzeczy, które po drodze trzeba wziąć pod uwagę.

  • Osobowość - introwertyk chętniej spędzi czas w samotności, ekstrawertyk będzie wolał iść do ludzi. 

  • Poziom znajomości - im lepiej znasz daną osobę, tym łatwiej będzie ci dobrać właściwy prezent na 30 urodziny. 

  • Relacja - inny prezent kupi brat, inny narzeczona, inny rodzice a jeszcze inny znajomi.

  • Hobby i zainteresowania - kluczowa rzecz w doborze prezentu. Pasjonat motoryzacji chętnie zrobi kilka kółek za kierownicą Lamborghini Huracan, a maniak fotografii z pewnością doceni możliwość wykonania zdjęć podczas lotu balonem

Ważne! Podstawowa wiedza pozwoli Ci uchronić się przed nietrafionym prezentem. Na przykład nie kupuj lotu balonem czy wspinaczki dla osoby z lękiem wysokości, czy jazdy samochodem dla kogoś bez prawa jazdy.

Pomysł na 30 urodziny dla kobiety

Kim jest bliska Ci kobieta, która właśnie obchodzi urodziny? To Twoja żona? Siostra? Koleżanka? Co o niej wiesz? Jakie jest jej hobby? O czym marzy? W jaki sposób chcesz sprawić jej przyjemność? Wyjątkowy prezent będzie się różnił w zależności od relacji, ale poniżej przedstawiamy propozycje, które naszym zdaniem sprawią, że trzydziestka tej kobiety będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Prezent na 30 urodziny dla żony

Żona to najważniejsza kobieta w Twoim życiu. Prezentem na jej 30 urodziny musisz jej to udowodnić. Pokaż, że świata poza nią nie widzisz, i chcesz z nią świętować jej czterdzieste, pięćdziesiąte, a nawet setne urodziny. Niech tego dnia będzie królową, damą, niech poczuje się wyjątkowo. 

Zabierz ją na kolację lub spełnij marzenie, o którym wspominała. Jeśli z jakimś prezentem czekasz na dobrą okazję, to lepszej okazji mieć nie będziesz.

Prezent na 30 urodziny dla młodej mamy

Świeżo upieczeni rodzice wiedzą doskonale, z czym wiąże się rodzicielstwo. Mimo że kochają swoje dzieci nade wszystko, zarwane noce i całodobowa opieka potrafi zwalić z nóg. Młoda mama będzie Ci wdzięczna za każdy prezent, który da jej choć trochę czasu dla siebie. W pierwszej kolejności musisz znaleźć zastępstwo do opieki nad dzieckiem. 

Następnie zadbaj o to, by solenizantka mogła odpocząć i zrelaksować się. Sam na myśl przychodzi tutaj voucher do Spa.  

QaTNYaHxL3n48UWf_y7p0KLDZsPHMjXah4Zen2K-N9oiZYMDM2v_xFUpf2t_gBabZKRmDwX-wVeUbASbAx98wuKG93xtG6aBimUlnNsaHsjFJlfwQfNwJbPBhxHmxOSQ5VLQEj8bLqJkvdVl000uxZIf1k8bmJBU8adaCYYwt0U2nlJGKTdmzpaaD4Rb8oyuH88QLroaC7Kyv0mtXKnEr0R0h1-DN1EvEh627lBT6QhHKdZQFvWoEwV64nSL7ufMGP9w8xolHvVejrBx

Odradzamy wykonywanie manicure, ponieważ w trakcie opieki nad dzieckiem paznokcie mogą ulec zniszczeniu. 

Prezent na trzydzieste urodziny dla mężatki

Najlepszym prezentem dla koleżanki, która już wyszła za mąż, ale macierzyństwo ma jeszcze przed sobą, będzie coś co pozwoli jej zapomnieć o upływającym czasie. Imprezy w stylu babskiego wieczoru sprawdzają się praktycznie w 100% przypadków. Jako koleżanki możecie zrzucić się na grupową atrakcję dla dziewczyn i spędzić czas w miłym towarzystwie. 

Ewentualnie jeśli solenizantka woli spędzać każdą chwilę z mężem, zafundujcie im atrakcję we dwoje. 

Ważne! Unikaj prezentów związanych z macierzyństwem. Jeśli 30-letnia mężatka jeszcze nie ma dzieci, to ma powód. I wierz nam, solenizantka ma dość pytań o potomstwo od rodziny i innych znajomych. Prezent na 30 urodziny związany z dzieckiem doda goryczy i w skrajnych przypadkach może zepsuć imprezę. 

Prezent na trzydziestkę siostry

Jeżeli ma dzieci, zajmij się siostrzeńcami, a siostrę wyślij do spa. Wolny czas i chwila dla siebie to najlepsze, co możesz podarować młodej mamie. 

Zaś kiedy siostrzeńcy są dopiero w planach, masz trochę większy wybór. Jeżeli świetnie się razem bawiliście za dzieciaka, spróbuj zorganizować coś, co jej przypomni dziecięce zabawy. W końcu oprócz Ciebie niewiele jest osób, które znają Twoją siostrę całe życie. 

Możliwe, że siostra mieszka daleko. Jeżeli nie masz możliwości do niej pojechać, wyślij jej upominek np. voucher. Może z niego skorzystać z Twoim szwagrem lub, gdy nie ma faceta, z koleżankami. 

Najważniejsze - pokaż jej, że pamiętasz.

Pomysł na prezent na 30 urodziny dla faceta

Popularne powiedzenie głosi: “Mężczyźni nie dorastają nigdy. Z wiekiem kupują tylko coraz droższe zabawki”. 

30-letni mężczyzna to już nie dziecko, ale jeszcze nie do końca dojrzała osoba. Nadal tli się w nim nostalgia i tęsknota do czasów młodzieńczych i pomimo obowiązków, chciałby do tych czasów wrócić. Trzydziestolatek na pewno doceni coś, co pozwoli poczuć mu się jak dawniej i jednocześnie zapomnieć o presji dorosłości, coś co przeniesie go do dzieciństwa lub wieku nastoletniego.

Wywiad będzie kluczowy, szczególnie jeśli się wtedy nie znaliście. Podpytaj rodziców lub starych znajomych przyjaciela, co sprawiało mu radość piętnaście lat temu. 

Z drugiej strony facet zawsze ma potrzebę pokazania, że jest prawdziwym mężczyzną. Prawdziwie męskie atrakcje jako prezent urodzinowy pozwolą mu zapomnieć na moment o dorosłości, a jednocześnie wykazać się. 

ujflGNVFOIb-kv3e-wPp-I2flp5wt41y5TgOZG3mLrmIa8OBo1B_EcrG5umwozWsBvIFABmFuo9t7hWPpniwNR_uR3I4LfeHqz9dH-Cu1ICii7P7FIgoNIhEzF66MHr8wHu9N28Mq0mu5sAcxYuiUTSwXz0TQ6WdngtXSBJV93g9gTuwYkOGGoQvAnrLhFuw0xVkE-E-O6Ph9uq1hZdv2s2oBjMg9TtJ6yJdLidS7MdsXF4eIm3ykHWiBWvU8wsYtBN4EgpjTZcBLosp

Prezent na 30 urodziny dla męża

Kto zna Twojego faceta lepiej, niż Ty sama? Gdybyś miała wydać kilkaset złotych na to, żeby sprawić swojemu ślubnemu radość, pewnie nie zastanawiałabyś się zbyt długo. 

Lubi sporty drużynowe? Zabierz go na mecz, albo daj mu wolny wieczór z kolegami. Możesz kupić mu bilet albo wynająć salę w lokalu, gdzie ten mecz obejrzy przy piwku. 

A może sporty ekstremalne? W każdym większym mieście jest ścianka wspinaczkowa czy skoki na bungee. Możecie nawet gdzieś podjechać na skok ze spadochronem lub lot motolotnią. Jeśli chcesz, możecie to zrobić razem

addGYCrPupkzQDEZp0kLNzEZ3_5uIlwx1BijY8NqOe9cXKux7QraVkZeaDQATVfpmLTlZMxHYba6o964UwVgBLZzArtl_nbbGKUXEMsvcGY4ThBtMA5cwX8GZa2O--VfqOQJmAOa

Na pewno zwierza Ci się ze swoich marzeń. Spełnij je, a będzie Ci wdzięczny. 

Prezent na 30 urodziny dla chłopaka

Nawet jeśli nie jesteście jeszcze po ślubie, 30 urodziny Twojego faceta to nadal coś wielkiego. Możesz kierować się zasadami opisanymi w punkcie o prezentach dla męża. Częstokroć związki nieformalne są silniejsze niż te zalegalizowane. 

Prezent na trzydziestkę dla brata

Znasz swojego brata całe życie. Wiesz, co go uszczęśliwia, a co wkurza, i jak wybrać idealny prezent. Znajdujesz się w innej relacji niż partnerka, rodzice czy koledzy, więc to może być coś “z jajem”, na przykład jazda czołgiem lub amfibią

Prezent na trzydzieste urodziny dla syna

Dzieci zawsze potrzebują od rodziców miłości, uznania i akceptacji. Jeśli zdecydujesz się na przykład podarować synowi kolację we dwoje z jego wybranką, na pewno to doceni. Świetnym rozwiązaniem będzie na przykład Kolacja w Ciemności w restauracji DIFFERENT w Warszawie.

Atrakcje na trzydziestkę dla kolegi

Przyjaźń jest ważna w życiu każdego mężczyzny. W takiej sytuacji warto zebrać się w kilka osób i złożyć na coś wyjątkowego w urodziny. 30 lat to ważny próg w życiu każdego człowieka. Może to być impreza w lokalu albo plenerowa, wspólny paintball, kręgle lub pojedynek na torze wyścigowym. Faceci uwielbiają rywalizować

5ZFHHeMcjkuHlWJpb2uC5oQ4nYR4AlbS6TAHMfOjmK6NW5f2sbUBzP5Y-UvJlhSEXB47IR-nQxNaGoWu57t7Jp4xE6LWjz7C2ImfFm9uWx58FvdsAqFHy3Bk17SOD3ypHzQyKf2N

Dlaczego nie warto kupować prezentu rzeczowego na 30 urodziny?

Powszechnym pytaniem w Internecie, w grupach na Facebooku czy na forach jest: “Co kupić na 30 urodziny?”, ale czy to jest właściwe pytanie? Przeglądasz poradniki, listy 185 najlepszych pomysłów na prezent na 30 urodziny i nadal nie wiesz. 

Możesz nie trafić z prezentem

Będziemy to powtarzać jak mantrę, ale przy prezentach rzeczowych na dowolną okazję ryzyko nietrafienia w gusta jest spore. Szczególnie wtedy, gdy prezent na urodziny to niespodzianka. Nie życzymy nikomu zażenowania związanego z wręczeniem nietrafionego prezentu. 

Solenizant pewnie nic nie powie, żeby nie robić Ci przykrości, a za kilka dni wystawi prezent na aukcję. 

Prezent rzeczowy niekiedy wzbudza negatywne emocje

Po pierwsze figurka, gadżet czy jakikolwiek inny rzeczowy podarunek na zawsze będzie się kojarzył z 30 urodzinami, z upływającym czasem, będzie przypominał o procesie starzenia.

Po drugie ludzie czasem się kłócą. Nie chcesz, żeby twój prezent po niewielkiej scysji trafił z półki do śmietnika. 

Praktyczny prezent

Zawsze mamy możliwość po prostu pójść do solenizanta i spytać, czego chce, czego potrzebuje lub o czym marzy. Nowa wędka z wypasionym kołowrotkiem? Gadżet do samochodu? Sprzęt kuchenny? Jeżeli przyszły solenizant wyrazi taką chęć, odpada nam ryzyko nietrafienia z prezentem. “Prezent ode mnie na pewno się przyda”. 

Z jednej strony ciężko się z tym nie zgodzić. Z drugiej strony jednak kupowanie prezentów, które dana osoba mogła sobie kupić sama, jest trochę nieeleganckie. 

Prezent z okazji 30 urodzin - podsumowanie

Wybierając prezent, kieruj się emocjami. To emocje sprawiają, że ludzie przekraczają granice, dokonują niemożliwego i wydają ogromne pieniądze. Pomysły związane ze wzbudzeniem emocji u solenizanta na pewno zadziałają. 

Przedstawiliśmy Ci pomysły na prezenty na 30 urodziny. Teraz do Ciebie należy decyzja. To Ty znasz solenizanta. Co sprawi najwięcej radości? 

Tagi : Prezenty, Urodziny
Opublikowany w kategorii: Prezenty