12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Nawigacja

Blog

Nietypowe Wielkanocne tradycje i zwyczaje, czyli świętowanie po Polsku.
7 Wyświetleń 0 Polubień
Tradycje wielkanocne w Polsce są nam dobrze znane – powtarzamy je co roku. Wszyscy kojarzymy karnawał, lany poniedziałek czy Niedzielę Palmową. Na przestrzeni dziejów powstały jednak takie zwyczaje wielkanocne, o których pewnie nawet nie...
Jak zadbać o siebie na wiosnę i zyskać nową energię? 
49 Wyświetleń 0 Polubień
Wiosna to czas odnowy - wszystko w przyrodzie budzi się do życia i nasze organizmy również reagują na tą zmianę. Dlatego okres wiosenny to idealny czas na to, aby zacząć coś nowego, zadbać o swoje ciało i umysł, oraz zyskać nową energię...
Jare Gody, topienie Marzanny i inne sposoby na powitanie wiosny
85 Wyświetleń 0 Polubień
Pierwszy dzień wiosny to symboliczne pożegnanie zimy i powitanie nowej pory roku. Z przesileniem wiosennym związane są różne zwyczaje. Topimy w rzekach marzanny, a uczniowie i studenci obchodzą dzień wagarowicza. Jak obchodzony był ten...
5 pomysłów na prezent nie tylko na Dzień Kobiet
95 Wyświetleń 0 Polubień
Dzień kobiet to doskonały moment, żeby rozpieścić samą siebie lub bliską Ci kobietę. GoldenGift.pl kobietami stoi, dlatego przygotowałyśmy listę upominków, które zawsze poprawią Ci humor. Nie tylko w dzień kobiet!
Czy wiesz skąd wziął się Dzień Kobiet?
144 Wyświetleń 0 Polubień
Niebawem Dzień Kobiet. Z tej okazji w szkołach organizowane są akademie, uczniowie śpiewają piosenki, a chłopcy wręczają kwiaty. Skąd wziął się Dzień Kobiet? Jak ten dzień jest obchodzony w Polsce i na świecie?

3 sposoby na udane Walentynki -najlepszy prezent dla zakochanych

112 Wyświetleń 0 Polubień

Dlaczego dajemy sobie prezenty na Walentynki?

Walentynki, które obchodzimy 14 lutego, to dla wielu z nas ważna data w kalendarzu. Prawdziwe święto miłości, które chętnie spędzamy z bliską osobą. Najbardziej popularny zwyczaj na Dzień Zakochanych to wysyłanie listów z miłosnym wyznaniem. Ale można też obdarować kogoś prezentem, aby zamanifestować swoje uczucia. To dobra okazja do romantycznych spacerów i długich rozmów, ale także do zrobienia czegoś szalonego. Walentynki mogą być też przecież świętem zakochanych w adrenalinie!

Romantyczna kolacja we dwoje

Romantyczna kolacja we dwoje to szczególnie dobry pomysł dla pary, która lubi odkrywać nowe restauracje, przeżywać wyjątkowe doznania smakowe. Zazwyczaj na co dzień nie mamy czasu na częste przebywanie w tego typu miejscach, dlatego na ten dzień warto wybrać coś wyjątkowego – i oczywiście smacznego. Jednak tutaj dobrze pamiętać o jednym – na taką formę spędzenia wolnego czasu, zdecyduje się z pewnością wiele osób. Zarezerwuj stolik w lokalu odpowiednio wcześnie, żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek! Oczywiście, wspólna kolacja we dwoje w domowym zaciszu, też jest przyjemna, ale chodzi o to, aby podkreślić wyjątkowość dnia. A w domu, zjecie sobie innym razem – w końcu w roku jest jeszcze wiele dni, w których możesz wykazać się niewątpliwie wielkim talentem kulinarnym.

Miłość na adrenalinie

Jeśli jesteście natomiast parą, która lubi wyzwania i poszukuje adrenaliny – dobrym pomysłem może okazać się skok na bungee, lub skok ze spadochronem. Ta atrakcja nie wyklucza romantycznej kolacji we dwoje, w końcu na pewno zgłodniejecie, ale warto jednak w trosce o żołądek pamiętać o zachowaniu kolejności i na kolację, czy obiad, wybrać się po zakończonych wojażach… Możliwości podnoszących poziom adrenaliny oczywiście jest o wiele więcej – dla pasjonatów motoryzacji może być to jazda off-road, albo kurs driftu, czy przejażdżka super samochodem, a dla miłośników prezentów wysokich lotów – idealny będzie lot awionetką. To sprawi, że Walentynki zapamiętacie jako te naprawdę wyjątkowe – i do tego nietypowe.

Wizyta w SPA – sposób na stres

I na koniec, Walentynkowa propozycja dla zakochanych żyjących w ciągłym biegu, którzy potrzebują chwili dla siebie. Dużo stresu, pracy, natłok obowiązków – to wszystko powoduje że jesteśmy zmęczeni i nie zawsze mamy ochotę na jakiekolwiek rozbudowane aktywności. Masaż relaksacyjny, wizyta w spa, aromarelaksacja – to wszystko zabiegi, którymi będziecie zachwyceni. Wprowadzą w błogi stan, pozwolą się odprężyć i naprawdę wyjątkowo przeżyć Walentynki 2023. A jeśli tego dnia, wcześniej skakaliście ze spadochronem – to wizyta w SPA z pewnością rozluźni obolałe i spięte mięśnie. 

To jak zamierzasz świętować?