Nawigacja

Blog

Magia Jarmarków Świątecznych
13 Wyświetleń 0 Polubień
Okres świąteczny przynosi ze sobą niepowtarzalne zaklęcie, a co lepszego, niż zanurzenie się w fascynującym świecie Jarmarków Świątecznych w Polsce. Te jarmarki, przesiąknięte wiekowymi tradycjami i nowoczesnym wdziękiem, tworzą kolorowy...
Mikołajkowe prezenty dla rodziny i przyjaciół
17 Wyświetleń 0 Polubień
Już niedługo 6 grudnia, dzień wspomnienia świętego Mikołaja, czyli znane i lubiane Mikołajki. Każda okazja jest dobra, aby podarować bliskiej osobie drobny podarunek, dlatego naszym zdaniem, nawet będąc dorosłym, wcale nie trzeba...
Czy da się żyć bez kupowania?
13 Wyświetleń 0 Polubień
Zastanawiałaś się kiedyś nad potęgą dnia, w którym zdecydujesz się zrezygnować z zakupów? "Dzień Bez Zakupów" to nie tylko okazja do przerwy od konsumpcji, ale również głęboko zakorzeniona koncepcja, która kusi do refleksji nad naszym...
Black Week w Goldengift.pl
82 Wyświetleń 0 Polubień
Zapraszamy do skorzystania z promocji: Kod rabatowy: BF23%
Prezenty edukacyjne — kursy online, które pomagają rozwijać pasje
38 Wyświetleń 0 Polubień
Prezenty edukacyjne są doskonałym pomysłem na obdarowanie kogoś, kto jest zainteresowany nauką i rozwijaniem swoich umiejętności oraz poszerzaniem wiedzy na dany temat. Nie masz pomysłu, jak spędzać wolny czas i jednocześnie się...
Prezenty edukacyjne — kursy online, które pomagają rozwijać pasje

Prezenty edukacyjne — kursy online, które pomagają rozwijać pasje

38 Wyświetleń 0 Polubień

Prezenty edukacyjne są doskonałym pomysłem na obdarowanie kogoś, kto jest zainteresowany nauką i rozwijaniem swoich umiejętności oraz poszerzaniem wiedzy na dany temat. Nie masz pomysłu, jak spędzać wolny czas i jednocześnie się rozwijać? Na naszej stronie znajdziesz kilka różnych kursów on-line, dzięki którym wypełnisz czas w sposób wartościowy i kreatywny.

Rozwijanie swoich zainteresowań i pasji może także pomóc Ci w znalezieniu sposobu na ich wykorzystanie w obecnej pracy. W ten sposób możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i czerpać jeszcze więcej satysfakcji z tego, co robisz.

Jak znaleźć czas na swoje zainteresowania i pasje

Wiele osób narzeka, że brakuje im czasu na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji. Jednak warto pamiętać, że to, co jest dla nas ważne, powinno znaleźć swoje miejsce w naszym harmonogramie. Oto kilka sposobów, jak zorganizować czas na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji:

 1. Planuj swój czas z głową. Zrób listę obowiązków i zaplanuj czas na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji tak, jak planujesz inne ważne sprawy.
 2. Skup się na tym, co jest dla ciebie ważne. Zrezygnuj z rzeczy, które nie są dla ciebie konieczne i skup się na tym, co jest dla ciebie ważne, w tym na rozwijaniu swoich zainteresowań.
 3. Znajdź wsparcie. Poszukaj osób, które mają podobne zainteresowania, a także tych, którzy cię wspierają. Razem będziecie mieć więcej motywacji i energii do działania.
 4. Dbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zdrowe ciało i umysł to podstawa, aby mieć siłę i energie do rozwijania swoich zainteresowań.

Jeśli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i nadać tempa swojej karierze lub po prostu nauczyć się czegoś nowego, to pomożemy Ci w realizacji Twoich celów. Wybierz prezenty edukacyjne w formie kursów on-line z interesującej Cię dziedziny i rozpocznij naukę już dziś.

Dla kreatywnych miłośników natury — projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to nie tylko zawód i biznes, ale również i sposób na życie. Projektując ogrody, kreujesz przestrzeń, w której Twoi klienci będą odpoczywać, bawić się i relaksować czy też siedzieć przy ognisku. Masz realny wpływ na jakość przestrzeni, w której przebywają ludzie, a przez to wpływasz też na ich samopoczucie i zdrowie.

Masz pomysł na ogród? A może szukasz dopiero inspiracji? Nasz kurs nie tylko pomoże Ci zgłębić tajniki projektowania, ale też pomoże w świadomym doborze odpowiednich narzędzi, aby stworzyć wymarzony zielony krajobraz.

 • Czy projektowanie ogrodów jest trudne?

  Trzeba pamiętać, że projektowanie ogrodów jest czasochłonne i nie da się stworzyć sensownego projektu ogrodu w krótkim czasie. Jeżeli zależy ci na tym, aby szybko przystąpić do prac w ogrodzie lub wykonywać proste zlecenia to najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z naszego kursu projektowania ogrodów.

 • Kiedy jest czas na zakładanie ogrodu?

  Niewątpliwie najlepszym i najbardziej sprzyjającym okresem na zakładanie ogrodów jest okres wiosenno-letni.

 • Czy można projektować ogrody bez studiów?

  Projektując ogród, możesz podjąć się takiej działalności bez kierunkowego wykształcenia, natomiast masz do wyboru studia, studia podyplomowe, technikum czy też właśnie nasz kurs.

Wiedza ułatwiająca kreowanie wizerunku – Analiza Kolorystyczna

Analiza Kolorystyczna to ustalenie cech urody tak, aby dobrać do niej kolory o tych samych parametrach co diagnozowana uroda. To proces, który pozwala rozpoznać urodę pod kątem dominującej temperatury, waloru, kontrastu w efekcie dokładnie taki walor, kontrast i temperaturę jak ma osoba poddawana diagnozie, powinna mieć jej rekomendowana paleta kolorów.

Przeprowadzenie analizy kolorystycznej tylko z pozoru jest łatwe. Czy jesteś jasnym, czy może ciemnym typem urody? Ciepłym czy chłodnym? Czystym czy może zgaszonym? Takich pytań i wątpliwości pojawia się naprawdę wiele! Aby rozwiać wszelkie wątpliwości i nauczyć się oceniać dane kryteria potrzebne Ci przeszkolenie w tym zakresie. Nasz kurs online pozwala na analizę przez profesjonalną stylistkę wraz z poszerzeniem własnej wiedzy na temat kolorystyki.

Dzięki analizie kolorystycznej zrozumiesz, dlaczego Twoje ubrania się nie łączą, a stylizacje rzadko robią efekt wow. A przede wszystkim dowiesz się, jak tworzyć zestawienia, które Cię zdobią i to z ubrań, które pasują do siebie w niemal każdej kombinacji.

 • Jakie korzyści niesie za sobą kurs i czego możesz się z niego dowiedzieć?

  Przede wszystkim odzyskasz przestrzeń po detoksie szafy. Zakupy będą szybsze i trafione. Ubrania będą do siebie pasować, a więc będziesz mogła łączyć je, jak chcesz. Ubrania dadzą Ci radość noszenia, poczucie wyboru i świadomość, że zawsze wyglądasz dobrze.

  Możemy znać cechy urody, mieć wiedzę teoretyczną na temat tego jak zwykle dany typ kolorystyczny wygląda. Nadal to nie wszystko, to dopiero początek. Kolorysta ma za zadanie zdiagnozować, to znaczy sprawdzić daną kolorystykę przy użyciu narzędzi służących kolorystom do diagnozy. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Pewne cechy typu kolorystycznego zobaczysz dopiero, przykładając do twarzy konkretne kolory lub zestawienia kolorów.

  Podsumowując, analiza kolorystyczna otwiera Cię na kolory, uczy rozumieć i doceniać Twoją urodę. Podkreśla Cię stylizacją, wizażem, fryzurą i pomaga zapanować nad chaosem w szafie. Ułatwia codzienne tworzenie stylizacji oraz jest prawdziwą inwestycją w siebie, w wygląd, samopoczucie, jakość życia, a także jest oszczędnością czasu i pieniędzy.

Opublikowany w kategorii: Prezenty