Nawigacja

Blog

Prezent dla aktywnej mamy. Inspirujące vouchery dla mam, które nie lubią nudy
3 Wyświetleń 0 Polubień
W życiu aktywnych mam nie ma miejsca na nudę. Dla tych dynamicznych kobiet, które cenią sobie aktywność, przygody i nowe doświadczenia, prezent nie może być zwyczajny ani przewidywalny. Dlatego właśnie vouchery stają się doskonałym...
Voucher dla Mamy. Prezent, który pozwoli cieszyć się chwilą
7 Wyświetleń 0 Polubień
W obliczu specjalnych okazji, takich jak Dzień Matki, często zastanawiamy się, jak wyrazić naszą wdzięczność i miłość dla naszych mam w sposób szczególny i wymowny. Wielu z nas szuka prezentów, które nie tylko będą materialnym wyrazem...
Przygoda, przyroda, przetrwanie. Vouchery na szkolenie survivalowe dla żądnych ekstremalnych wrażeń
6 Wyświetleń 0 Polubień
Jesteś osobą żądną ekstremalnych wrażeń i gotową na wyzwania? Szkolenie survivalowe jest dla Ciebie idealnym sposobem na połączenie pasji do przygody z nauką przetrwania w dzikiej naturze. Vouchery na szkolenia survivalowe oferują nie...
Kurs wspinaczkowy — idealny sposób na nabranie formy przed letnim sezonem
11 Wyświetleń 0 Polubień
Kurs wspinaczkowy na ściance to nie tylko sposobność do nauki podstawowych technik wspinaczkowych, ale również doskonały sposób na przygotowanie się do letniego sezonu aktywności na świeżym powietrzu. Szkolenia wspinaczkowe stają się...
Podróże małe i duże, czyli gdzie spędzić majówkę 2024?
27 Wyświetleń 0 Polubień
Majówka to czas, który wielu z nas niecierpliwie wyczekuje. Długi weekend majowy daje doskonałą okazję do odpoczynku od codziennych obowiązków i wyrwania się z rutyny. W końcu, gdzie najlepiej spędzić ten wyjątkowy czas? GoldenGift ma...
Prezenty edukacyjne — kursy online, które pomagają rozwijać pasje

Prezenty edukacyjne — kursy online, które pomagają rozwijać pasje

87 Wyświetleń 0 Polubień

Prezenty edukacyjne są doskonałym pomysłem na obdarowanie kogoś, kto jest zainteresowany nauką i rozwijaniem swoich umiejętności oraz poszerzaniem wiedzy na dany temat. Nie masz pomysłu, jak spędzać wolny czas i jednocześnie się rozwijać? Na naszej stronie znajdziesz kilka różnych kursów on-line, dzięki którym wypełnisz czas w sposób wartościowy i kreatywny.

Rozwijanie swoich zainteresowań i pasji może także pomóc Ci w znalezieniu sposobu na ich wykorzystanie w obecnej pracy. W ten sposób możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i czerpać jeszcze więcej satysfakcji z tego, co robisz.

Jak znaleźć czas na swoje zainteresowania i pasje

Wiele osób narzeka, że brakuje im czasu na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji. Jednak warto pamiętać, że to, co jest dla nas ważne, powinno znaleźć swoje miejsce w naszym harmonogramie. Oto kilka sposobów, jak zorganizować czas na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji:

 1. Planuj swój czas z głową. Zrób listę obowiązków i zaplanuj czas na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji tak, jak planujesz inne ważne sprawy.
 2. Skup się na tym, co jest dla ciebie ważne. Zrezygnuj z rzeczy, które nie są dla ciebie konieczne i skup się na tym, co jest dla ciebie ważne, w tym na rozwijaniu swoich zainteresowań.
 3. Znajdź wsparcie. Poszukaj osób, które mają podobne zainteresowania, a także tych, którzy cię wspierają. Razem będziecie mieć więcej motywacji i energii do działania.
 4. Dbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zdrowe ciało i umysł to podstawa, aby mieć siłę i energie do rozwijania swoich zainteresowań.

Jeśli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i nadać tempa swojej karierze lub po prostu nauczyć się czegoś nowego, to pomożemy Ci w realizacji Twoich celów. Wybierz prezenty edukacyjne w formie kursów on-line z interesującej Cię dziedziny i rozpocznij naukę już dziś.

Dla kreatywnych miłośników natury — projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to nie tylko zawód i biznes, ale również i sposób na życie. Projektując ogrody, kreujesz przestrzeń, w której Twoi klienci będą odpoczywać, bawić się i relaksować czy też siedzieć przy ognisku. Masz realny wpływ na jakość przestrzeni, w której przebywają ludzie, a przez to wpływasz też na ich samopoczucie i zdrowie.

Masz pomysł na ogród? A może szukasz dopiero inspiracji? Nasz kurs nie tylko pomoże Ci zgłębić tajniki projektowania, ale też pomoże w świadomym doborze odpowiednich narzędzi, aby stworzyć wymarzony zielony krajobraz.

 • Czy projektowanie ogrodów jest trudne?

  Trzeba pamiętać, że projektowanie ogrodów jest czasochłonne i nie da się stworzyć sensownego projektu ogrodu w krótkim czasie. Jeżeli zależy ci na tym, aby szybko przystąpić do prac w ogrodzie lub wykonywać proste zlecenia to najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z naszego kursu projektowania ogrodów.

 • Kiedy jest czas na zakładanie ogrodu?

  Niewątpliwie najlepszym i najbardziej sprzyjającym okresem na zakładanie ogrodów jest okres wiosenno-letni.

 • Czy można projektować ogrody bez studiów?

  Projektując ogród, możesz podjąć się takiej działalności bez kierunkowego wykształcenia, natomiast masz do wyboru studia, studia podyplomowe, technikum czy też właśnie nasz kurs.

Wiedza ułatwiająca kreowanie wizerunku – Analiza Kolorystyczna

Analiza Kolorystyczna to ustalenie cech urody tak, aby dobrać do niej kolory o tych samych parametrach co diagnozowana uroda. To proces, który pozwala rozpoznać urodę pod kątem dominującej temperatury, waloru, kontrastu w efekcie dokładnie taki walor, kontrast i temperaturę jak ma osoba poddawana diagnozie, powinna mieć jej rekomendowana paleta kolorów.

Przeprowadzenie analizy kolorystycznej tylko z pozoru jest łatwe. Czy jesteś jasnym, czy może ciemnym typem urody? Ciepłym czy chłodnym? Czystym czy może zgaszonym? Takich pytań i wątpliwości pojawia się naprawdę wiele! Aby rozwiać wszelkie wątpliwości i nauczyć się oceniać dane kryteria potrzebne Ci przeszkolenie w tym zakresie. Nasz kurs online pozwala na analizę przez profesjonalną stylistkę wraz z poszerzeniem własnej wiedzy na temat kolorystyki.

Dzięki analizie kolorystycznej zrozumiesz, dlaczego Twoje ubrania się nie łączą, a stylizacje rzadko robią efekt wow. A przede wszystkim dowiesz się, jak tworzyć zestawienia, które Cię zdobią i to z ubrań, które pasują do siebie w niemal każdej kombinacji.

 • Jakie korzyści niesie za sobą kurs i czego możesz się z niego dowiedzieć?

  Przede wszystkim odzyskasz przestrzeń po detoksie szafy. Zakupy będą szybsze i trafione. Ubrania będą do siebie pasować, a więc będziesz mogła łączyć je, jak chcesz. Ubrania dadzą Ci radość noszenia, poczucie wyboru i świadomość, że zawsze wyglądasz dobrze.

  Możemy znać cechy urody, mieć wiedzę teoretyczną na temat tego jak zwykle dany typ kolorystyczny wygląda. Nadal to nie wszystko, to dopiero początek. Kolorysta ma za zadanie zdiagnozować, to znaczy sprawdzić daną kolorystykę przy użyciu narzędzi służących kolorystom do diagnozy. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Pewne cechy typu kolorystycznego zobaczysz dopiero, przykładając do twarzy konkretne kolory lub zestawienia kolorów.

  Podsumowując, analiza kolorystyczna otwiera Cię na kolory, uczy rozumieć i doceniać Twoją urodę. Podkreśla Cię stylizacją, wizażem, fryzurą i pomaga zapanować nad chaosem w szafie. Ułatwia codzienne tworzenie stylizacji oraz jest prawdziwą inwestycją w siebie, w wygląd, samopoczucie, jakość życia, a także jest oszczędnością czasu i pieniędzy.

Opublikowany w kategorii: Prezenty