12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Nawigacja

Blog

Dzień Matki – Dzień tylko dla Mamy? Czy Dzień z Mamą?
15 Wyświetleń 0 Polubień
Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych i najważniejszych świąt w roku. To czas, kiedy możemy podziękować naszym mamom za całą miłość, poświęcenie i trud, jakie włożyły w naszą wychowanie. Mama jest jedną z najistotniejszych – o ile nie...
Warszawa, Poznań, Wrocław – te miasta oferują wiele atrakcji. A co oferuje Szczecin?
79 Wyświetleń 0 Polubień
Szczecin, położony w północno-zachodniej Polsce, to miasto oferujące wiele atrakcji turystycznych, które warto poznać. Podobnie jak w przypadku innych miast, również w Szczecinie można znaleźć wiele ciekawych miejsc i atrakcji.
Jak zorganizować najlepszy długi weekend?
113 Wyświetleń 0 Polubień
Kolejny długi weekend na horyzoncie, ale w głowie brak pomysłów na fajną wycieczkę? Niebezpiecznie przybliża się wizja majówki czy Bożego Ciała? Boicie się korków na drogach i tłumów w najpopularniejszych atrakcjach? Spieszymy z pomocą z...
Kiedy zajączek wielkanocny przynosi prezenty, czyli wszystko o tradycji świątecznych upominków
116 Wyświetleń 0 Polubień
Wielkanoc to czas radości, nadziei i wiosennych przygotowań. To również czas, w którym wiele osób decyduje się na dawanie prezentów swoim najbliższym. Tradycja dawania prezentów związana z Wielkanocą jest popularna w wielu krajach i ma...
Nietypowe Wielkanocne tradycje i zwyczaje, czyli świętowanie po Polsku.
192 Wyświetleń 0 Polubień
Tradycje wielkanocne w Polsce są nam dobrze znane – powtarzamy je co roku. Wszyscy kojarzymy karnawał, lany poniedziałek czy Niedzielę Palmową. Na przestrzeni dziejów powstały jednak takie zwyczaje wielkanocne, o których pewnie nawet nie...

Dzień Matki – Dzień tylko dla Mamy? Czy Dzień z Mamą?

15 Wyświetleń 0 Polubień

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych i najważniejszych świąt w roku. To czas, kiedy możemy podziękować naszym mamom za całą miłość, poświęcenie i trud, jakie włożyły w naszą wychowanie. Mama jest jedną z najistotniejszych – o ile nie najistotniejszą – osobą w naszym życiu. Jednakże, pytanie, które warto zadać to, czy Dzień Matki to tylko dzień dla mamy, czy też może być to dzień z mamą?

Jak świętować ten dzień?

Tradycyjnie, Dzień Matki to dzień, w którym dzieci składają życzenia swoim mamom, wręczają kwiaty lub prezenty. To ważne, by okazać swoją wdzięczność i miłość w ten szczególny dzień. Jednakże czy dzień spędzony razem z nią byłby lepszym wyborem. Z jednej strony, Dzień Matki powinien być dniem, w którym skupiamy się na naszych matkach. Składając życzenia i wręczając prezenty, okazujemy naszą wdzięczność za wszystko, co zrobiły dla nas przez całe życie. Z drugiej strony, Dzień Matki to świetna okazja do spędzenia czasu z naszymi mamami. Szansa, by wyjść na spacer, zjeść pyszny obiad lub obejrzeć ulubiony film. Dzień Matki to dobry moment, by po prostu być razem i cieszyć się wzajemnym towarzystwem.

Jaką formę podziękowania wybrać?

Najlepszym rozwiązaniem byłoby połączenie obu opcji. Bardzo często mama sama nie potrafi znaleźć czasu na to, żeby w końcu zrobić coś dla siebie. Dzień matki, urodziny czy imieniny to idealne okazje na to, by pomóc jej znaleźć chwilę na relaks. Doskonałym  pomysłem na prezent dla mamy może być np. voucher na wizytę masażystki lub weekend w SPANowy manicure, pedicure czy efektywny zabieg na twarz z pewnością przypadnie jej do gustu i sprawi radość.

Czy można podarować czas?

Można! Dzień Matki to idealny moment, by zaproponować mamie chwilę odpoczynku. W naszej ofercie znajdziesz całe mnóstwo propozycji na weekendowe, a nawet tygodniowe wyjazdy. Możesz podarować swojej mamie na imieniny taki voucher na wyjazd. Skorzysta sobie z tego podarunku, gdy znajdzie czas i ochotę! To naprawdę wyjątkowy upominek, dzięki któremu nie będzie musiała płacić za swoje wymarzone wakacje. Ważne jest, aby pamiętać, że Dzień Matki to nie tylko jeden dzień w roku.

Nasze mamy zasługują na miłość i szacunek przez cały rok, a nie tylko w tym szczególnym dniu. Powinniśmy doceniać ich codzienną pracę i poświęcenie oraz stara się spędzać z nimi czas tak często, jak to tylko możliwe.

Opublikowany w kategorii: Prezenty