Królewski Relaks - Pakiet SPA - Szczecin

0
0/5 (0)
Lokalizacja:
365,00 zł
365,00 zł

Pakiet SPA - Królewski Relaks

Żyjemy coraz szybciej i coraz mniej. Presja społeczna, rosnąca inflacja, wieczny wyścig o byt, to wszystko sprawia, że jesteśmy tragicznie zestresowani. Zewsząd dochodzą do nas komunikaty, że aby zarabiać dużo, musimy dużo pracować. Jednak to nieprawda. Fakty są takie, że oprócz ciężkiej pracy, potrzebujemy również odpoczynku. Bez niego nasze ciało prędzej czy później odmówi nam posłuszeństwa.

Pakiet Królewski Relaks w SPA Baltica zapewni Ci odpoczynek po trudach pracy i naładuje energią.

W skład pakietu wchodzi:

● Strefa Wellness Open,

● Masaż Rajska Plaża,

● Zabieg ekspresowy twarzy.

Strefa Wellness to Przedsionek Raju

Starożytny Rzym to kolebka SPA, jakie dzisiaj znamy. W starożytnym Rzymie patrycjusze spędzali całe dnie w łaźniach, kwitło tam życie towarzyskie, a miejsce to nie było zarezerwowane wyłącznie dla bogatych. O dobroczynnym wpływie skrajnych temperatur na ciało, odporność, a nawet odchudzanie, powstały całe tomy badań. Sportowcy na najwyższym światowym poziomie mają w domach prywatne łaźnie i komory kriogeniczne dla lepszej regeneracji. Ty możesz to mieć w SPA Baltica. Najpierw wypocisz wszystkie toksyny w łaźni, by następnie przejść do groty śnieżnej z temperaturą -15 stopni.

W tym miejscu przygotujesz swoje ciało na kolejne zabiegi i oczyścisz je z toksyn.

● jacuzzi,

● łaźnia osmańska,

● sauna,

● łaźnia aromatyczna,

● łaźnia parowa,

● tepidarium,

● caldarium,

● natryski.

Masaż Rajska Plaża Uwolni i Nawilży Twoje Ciało

Oczyszczone po strefie wellness ciało będzie gotowe na masaż, który dodatkowo rozluźni spięte mięśnie. Kojący dotyk masażysty działa jak rehabilitacja i medytacja w jednym. Zbawienny wpływ naszego masażu doceniają szczególnie osoby zapracowane, które nie mają czasu w ciągu dnia nawet na jogę. 

Masaż wykonujemy przy użyciu krystalicznego wosku o pomarańczowej woni z olejkami z orzeszków brazylijskich. Dzięki tej mieszance skóra jest gładka, nawilżona i odżywiona.

Nawet jeśli będziesz szczęśliwa i zadowolona po wszystkich zabiegach relaksacyjnych, Twoja twarz może tego nie odzwierciedlać. Skóra jest pierwszym organem, który obrywa, gdy zaniedbujemy nasze zdrowie. Oznacza to, że zaraz wszystko na niej widać.

Nie wyśpisz się? Będziesz mieć podkrążone oczy.

Stres? Zaowocuje zmarszczkami na czole.

Kiepska dieta? Pojawią się niedoskonałości.

Skórę twarzy należy codziennie myć, i to nie wodą z mydłem, a po myciu powinna zażyć toniku dla delikatnego zakwaszenia pH. Tylko tak może oczyścić się z nadmiaru sebum i wrócić do naturalnego stanu.

Relaks Godny Króla i Królowej

Nazwa pakietu to nie przypadek. Podobne traktowanie fundowały sobie królewskie pary i arystokracja. Żołnierze i rycerze musieli walczyć, rolnicy pracować, budowniczowie stawiali budynki, a szlachta odpoczywała w łaźniach, saunach, na kąpielach i masażach.

Taki arystokrata nie musiał się o nic martwić. Miał dochód, czas, tabuny doradców, którzy ogarniali za niego wszystkie sprawy.

Ty, inwestując w pakiet Królewski Relaks, możesz poczuć się jak taki szlachcic, który nic nie musi, wszystko może i kontroluje świat wokół siebie.

Relaks jest nam potrzebny jak powietrze. Bez odpoczynku jesteśmy jak chomik biegnący w kółeczku, aż padnie. Przekonanie, że im więcej będziemy pracować, tym lepsza praca, to mit zakorzeniony w nas przez rządzących. Prawda jest taka, że nasz mózg i ciało potrzebuje odpoczynku. W przeciwnym razie zaczyna protestować, a to odbija się na naszym samopoczuciu i wyglądzie.

Tak, dobrze czytasz, do życia jest nam potrzebne nieróbstwo. Miłosz Brzeziński powiedział: “Czas zaplanowany na zmarnowanie, nie jest czasem zmarnowanym”.

Podaruj sobie czas i spokój. Podaruj sobie Królewski Relaks

Ważne informacje

Wskazówki dojazdu
Plac Rodła 8, 70-419 Szczecin.
Ilość osób
1 osoba.
Pogoda
Nie ma wpływu na realizację atrakcji.
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
Rezerwacji należy dokonać z dwutygodniowym wyprzedzeniem. W celu rezerwacji prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi. Zmiana daty realizacji jest możliwa na trzy dni przed planowanym terminem.
Realizacja
W skład pakietu wchodzi pobyt w strefie open, masaż egzotyczny Rajska Plaża i zabieg ekspresowy twarzy odpowiednio dobrany do Twojego rodzaju skóry.
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność

Zobacz także