12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Czas na naprawdę głęboki oddech. Tak, by tlen dotarł do każdej Twojej komórki, lecząc Cię i poprawiając jakość twojego życia. Tlenoterapia hiperbaryczna to nowoczesna, bezbolesna i całkowicie bezpieczna metoda dostarczania tlenu do organizmu w warunkach wysokiego ciśnienia.

W ciągu 60 minut ilość tlenu w Twoim organizmie zwiększy się kilkunastokrotnie. Rozpuści się on w Twojej krwi, mózgu, rdzeniu kręgowym… Ma to ogromny wpływ na Twoje zdrowie. Dzięki temu aż ośmiokrotnie wzrośnie liczba komórek macierzystych, które odpowiadają za Twoją regenerację. Poprawi to pracę wszystkich Twoich narządów, tym samym jakość Twojego zdrowia i życia.

Sesja Tlenoterapii w Komorze Hiperbarycznej


Liczba uczestników:
Lokalizacja:
140,00 zł
140,00 zł
Czas trwania
Sama sesja trwa 60 minut. Należy jednak zarezerwować 15 minut więcej na przygotowanie się do niej.
Wskazówki dojazdu
Janusza Kusocińskiego 4, 70-237 Szczecin.
Liczba uczestników
1 osoba.
Obowiązujący strój
Bez specjalnych wymagań. Zalecamy jednak aby ubrać się wygodnie.
Pogoda
Nie ma wpływu na realizację atrakcji.
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
W celu rezerwacji prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.
Realizacja
Potrzeba stawić się na 15 minut przed planowaną sesją. W tym czasie należy podpisać zgodę na wykonania zabiegu, a następnie personel opowie o przebiegu sesji oraz pokaże urządzenie.
Informacje dla oglądających
Można zabrać ze sobą osoby towarzyszące.
Ograniczenia
Z zabiegu nie można korzystać w ciąży, podczas przyjmowania niektórych leków (Bleomycyna, Doksorubicyna, Cisplatinum, Disulfiram, Sulfamylon), przy zapaleniu nerwu wzrokowego, krwotokach, drgawkach, odmie, tętniaku oraz podczas infekcji wirusowej i przy stanach gorączkowych.
Dodatkowe informacje
Zabieg przynosi wiele korzyści zdrowotnych, m.in. redukuje ból i stany zapalne; usprawnia pracę mózgu; wzmacnia odporność; zwiększa wydolność organizmu; opóźnia procesy starzenia; wspiera terapię chorób układu krążenia (nadciśnienie, miażdżyca) oraz chorób układu nerwowego (ADHD, Parkinson, Alzheimer, depresja). Poprawę można odczuć już po 1 sesji. Dla trwałych rezultatów należy jednak powtarzać zabieg. Częstotliwość jego wykonywania zależy od problemów, z jakimi się zmagasz. Personel placówki chętnie pomoże Ci ustalić grafik następnych sesji- o ile będziesz chciał i będziesz zadowolony z efektów, jakie przyniesie pierwsza sesja.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także