Voucher na Kolację w Ciemności na Prezent

Voucher na Kolację w Ciemności na Prezent

Kategoria: Kolacja w Ciemności

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Kolacja w ciemności

Czy skorzystałbyś z okazji, aby zjeść kolację w miejscu, gdzie panuje całkowity mrok? Jeśli należysz do zwolenników spędzania wolnego czasu w nietypowy sposób, restauracja w ciemności to dla Ciebie miejsce idealne. Unikalna atmosfera wykreowana przez zaciemnienie wnętrza restauracji jest jednym z najciekawszych doświadczeń, któremu warto poddać się choć raz w życiu.

Czym jest kolacja w ciemności?

To kolacja, podczas której brak światła stanowi główną atrakcję, dzięki czemu można smakować dań poprzez przyjęcie zupełnie innej perspektywy. Celem spożywania posiłków w zupełnej ciemności jest rozbudzenie zmysłu smaku poprzez wyłączenie wzroku. Kiedy zostanie ograniczone działanie jednego zmysłu, wyostrzają się pozostałe i tego właśnie można doświadczyć, zamawiając voucher na kolację w ciemności. Dzięki temu zabiegowi można w pełni skupić się na smakowaniu zaserwowanych dań, aby wyłapać najdrobniejsze niuanse smakowe.

Restauracja Different voucher

Different zalicza się do niezwykłych miejsc. Tu można zapomnieć o natłoku bodźców i skoncentrować się na prawdziwym delektowaniu się serwowanymi daniami. Ponadto pobyt w Different uczy tolerancji i szacunku wobec osób niewidomych, które stanowią część zespołu obsługi restauracji. Możliwość chwilowego ograniczenia widzenia pozwala otworzyć się na świat osób niepełnosprawnych. Są przewodnikami dla uczestników, dbając o profesjonalną obsługę i komfortowy przebieg atrakcji.

Oferta przystosowana jest do różnych upodobań kulinarnych. Do wyboru są dania w wariantach mięsnym rybnym lub wegetariańskim, ale to, co dokładnie znajdzie się na talerzu, owiane jest tajemnicą. Dopiero kiedy kelner ustawi talerz przed Tobą i spróbujesz dania, będziesz mógł odgadnąć, jakie danie zostało podane. To świetna zabawa, którą można dzielić z innymi uczestnikami.

Spośród kilku wariantów można wybrać zestaw adekwatny do indywidualnych oczekiwań. Do wyboru jest m.in. zestaw standardowy obejmujący przystawkę, danie główne i zimny napój czy zestaw wykwintny, w ramach którego zakosztujesz przystawki, dania głównego premium, zimnego napoju oraz dwóch deserów.

Dla kogo voucher na kolację w ciemności?

Kolacja w ciemności dla dwojga lub jednej osoby to pomysł na prezent zupełnie inny niż wszystkie. Wręczysz go każdemu, kto ciągle szuka nietuzinkowych przeżyć dostarczających niezapomnianych wrażeń. Sprawdzi się jako upominek dla singli, preferujących realizowanie nowych doświadczeń w pojedynkę, lub dla par, które chciałyby spędzić wspólny czas w oryginalny sposób. Jeśli nie masz pomysłu na ciekawy prezent, nietypowa kolacja, bo odbywająca się w ciemności, sprawdzi się doskonale jako podarunek urodzinowy, rocznicowy czy świąteczny.

Doznania, jakich dostarcza kolacja w zupełnych ciemnościach?

Liczysz na wyjście do ekskluzywnej restauracji, które będzie inne niż wszystkie pozostałe? Voucher do restauracji w ciemności stanowi ziszczenie marzeń o doświadczeniu czegoś niecodziennego. Ta niepowtarzalna atrakcja będzie niezapomnianym indywidualnym przeżyciem, a zaznanymi odczuciami można podzielić się z osobą towarzyszącą. Mimo tego, że nic nie widać, ogrom doznań jest naprawdę obszerny.

Jakich wrażeń można się spodziewać podczas kolacji w ciemności?

  • Tajemniczość — nie widząc podanego dania, pojawia się element tajemnicy. Dopiero kosztując dania, możesz odgadnąć, jakie smakowitości znajdują się na talerzu.
  • Wyostrzenie smaku, węchu i dotyku — w ciemności skupiasz się na smaku, zapachu, konsystencji i struktury poszczególnych elementów dania.
  • Specyficzna atmosfera — taki sposób jedzenia jest bardziej emocjonalny, wymaga większej koncentracji i wyciszenia, przez co dogłębniej można przeżyć to doświadczenie.
  • Satysfakcja — nie na co dzień spożywasz posiłki w absolutnym mroku, więc kiedy już spróbujesz, pojawi się uczucie zadowolenia i wywoła uśmiech na twarzy.

Sprawdź wszystkie dostępne zestawy kolacji w restauracji Differernt, aby sprawić zaskakującą niespodziankę szczęśliwcowi, który jest bliski Twojemu sercu.