Wybrany Masaż Całego Ciała

0
0/5 (0)
Lokalizacja:
139,00 zł
139,00 zł

Odprężający masaż całego ciała

Pragniesz znaleźć prezent, który zachwyci bliską osobę, wywoła radość i przede wszystkim, będzie przyjemną odskocznią od szarej codzienności? Podarowanie siostrze, mamie lub przyjacielowi zabiegu, który pomoże rozluźnić się i zapomnieć o codziennych zmartwieniach to wyraz największej troski o bliskich. Zapracowane i prowadzący aktywny tryb życia osoby często zapominają o własnych potrzebach i konieczności wypoczynku. Kupując wybrany masaż całego ciała, stwarzasz okazję do poświęcenia czasu wyłącznie na relaks i wyciszenie. W kameralnym gabinecie masażu można na chwilę zapomnieć o obowiązkach, życiu w ciągłym pędzie i wszelkich zmartwieniach.

Piękne, zregenerowane i wypielęgnowane ciało wzmacnia pewność siebie, uwalnia pozytywną energię i buduje odporność na stres. Jeśli chcesz wywołać uśmiech na twarzy najbliższych, zainwestować w ich zdrowie i dobrą kondycję, wybrany masaż całego ciała w jednym z najlepszych ośrodków SPA w Szczecinie będzie najlepszym wyborem.

Zalety masażu całościowego

Zabieg obejmujący całe ciało to nic innego jak masaż od stóp do samej głowy. Dzięki całościowej formie zabiegu terapeuta może zbadać, które miejsca wymagają szczególnej uwagi. Na tych najbardziej spiętych i przeciążonych obszarach może skupić się najbardziej, co jest niemożliwe w przypadku masażu częściowego. Używając pięciu połączonych technik, masażystka może dotrzeć w głąb skóry i zadziałać skutecznie na spięte mięśnie. Masaż obejmujący całe ciało ma również zbawienny wpływ na układ nerwowy i jest skuteczną metodą walki z bezsennością.

Zabieg rozpocznie się głaskaniem, które ma przyzwyczaić skórę do dotyku i  pozwolić pacjentowi wejść w stan relaksu. To technika otwierająca, ale również zamykająca każdy masaż. Rozcieranie każdej masowanej części to sposób na poprawienie ukrwienia, odżywienie masowanych tkanek i wytworzenie relaksującego ciepła. Kolejny etap to ugniatanie, które zwykle jest pomijane przy masażu relaksacyjnym, ale doskonale sprawdza się przy zabiegu klasycznym lub leczniczym. To technika nieco bardziej intensywna, jej zadaniem jest obudzenie włókien mięśniowych, dzięki czemu sprawniej się kurczą i szybciej regenerują po aktywności fizycznej. Następnie, masażystka wykona oklepywanie mające działanie pobudzające. Ostatni etap to wibracja prowadząca do obniżenia pobudliwości mięśniowej i zwiększenia sprawności czynnościowej. Zwieńczeniem zabiegu jest relaksujące głaskanie.

Baltica Wellness & SPA

Nawet najlepiej wykonany zabieg wymaga odpowiedniej oprawy, która wzmocni doznania pacjenta i sprawi, że wizyta w gabinecie będzie od początku do końca przyjemna i relaksująca. Wybrany masaż całego ciała w centrum odnowy biologicznej Baltica Wellness & SPA to gwarancja wykonania zabiegu na najwyższym poziomie. Trzypoziomowy obiekt o niepowtarzalnym klimacie, usytuowany w centrum Szczecina składa się z gabinetów przeznaczonych do zabiegów kosmetologicznych i masażu, strefy wellness, części medycznej, sali cardio-fitness, sklepu SPA, salonu fryzjerskiego oraz sklepu z biżuterią. Kadrę tworzą wykwalifikowani specjaliści stawiający dobre samopoczucie i jak najlepsze wrażenia z wizyty pacjenta na pierwszym miejscu. 

Ważne informacje

Czas trwania
50 minut.
Wskazówki dojazdu
Plac Rodła 8, 70-419 Szczecin.
Ilość osób
1 osoba.
Pogoda
Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację atrakcji.
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
Rezerwacji należy dokonać z tygodniowym wyprzedzeniem. W celu rezerwacji prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi. Zmiana daty realizacji jest możliwa na trzy dni przed planowanym terminem.
Realizacja
Do wyboru masaż klasyczny lub relaksacyjny.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

12 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Darmowe przedłużenie ważności

Zobacz także