12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Masaż relaksacyjny jest przyjemnym masażem, łączy w sobie zalety masażu klasycznego i energetycznego. Wykonywany za pomocą powolnych, medytacyjnych ruchów dłoni i przedramion w akompaniamencie nastrojowej muzyki, unoszących się w powietrzu olejków eterycznych czy zapachu świec oraz delikatnym oświetleniu. Nadaje się szczególnie dla osób zestresowanych, które chciałyby uwolnić się od niepotrzebnego napięcia w całym ciele. Szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Wszyscy narażeni jesteśmy na stres dnia codziennego.

Zbyt mało odpoczywasz, brakuje Ci energii by się odstresować i uwolnić się od codziennych napięć. Ponadto nie możesz spać, masz spięte plecy i częste bóle głowy to powinieneś w naturalny sposób zrelaksować swoje ciało, daj mu odpocząć i wycisz swój umysł.

Do wykonania masażu relaksacyjnego potrzeba zacisznego pomieszczenia, zaleca się go wykonywać wieczorami po pracy albo w weekendy, kiedy nie musimy wykonywać obowiązków służbowych.

Masaż Relaksacyjny - Warszawa


Liczba uczestników:
Lokalizacja:
Czas:
270,00 zł
270,00 zł
Czas trwania
Zależnie od wybranej opcji.
Wskazówki dojazdu
Warszawa.
Ilość osób
Voucher przeznaczony dla 1 osoby.
Pogoda
Nie ma wpływu na realizację atrakcji.
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
W celu rezerwacji prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Katarzyna
5
Nie mogę napisać nic innego, jak tylko podziękować mojemu narzeczonemu za cudowny prezent urodzinowy. Masaż był wspaniały, poczułam się rozluźniona i zrelaksowana. Takie prezenty to ja lubię!
Ally30
5
Pierwszy raz byłam na profesjonalnym masażu i na pewno nie ostatni. Wybrałam sesję godzinną, ale przy następnej okazji zdecyduję się na 1,5 godziny. Rewelacja i polecam.

Dodawanie opinii

Captcha