12 miesięcy
ważności

Wymarzony
prezent

Wysyłka w ciągu
24 godzin

Strzelanie policyjne Chorzów - skorzystaj z profesjonalnej strzelnicy

Broń palna kojarzy się nam z policją lub wojskiem. Choć według statystyk policyjnych w 2020 r. policjanci użyli broni służbowej tylko 10 razy, a wykorzystali (bez oddania strzału w kierunku przestępcy) 125 razy, umiejętności strzeleckie są kluczowe dla funkcjonariusza policji.

Strzelectwo wymaga ćwiczeń. W tym aspekcie przypomina sport, a w sporcie - jak wiemy - można wyjść z wprawy, zaś pamięć mięśniowa jest na wagę złota w sytuacjach podbramkowych. Liczą się odruchy, a odruchy można wypracować poprzez powtarzanie.

Strzelnic policyjnych jest za mało

To, z czym boryka się wiele garnizonów policji w Polsce, to niedobór strzelnic. Jest ich po prostu za mało, a te, które istnieją, są albo zajęte, albo w kiepskim stanie technicznym. Niestety, taką mamy w naszym kraju sytuację, że jak coś jest państwowe, to nie ma komu o to dbać.
Dlatego policjant, któremu zależy na doskonaleniu umiejętności strzeleckich powinien przynajmniej od czasu do czasu udać się na prywatną strzelnicę, gdzie właściciel dba o komfort i jakość usługi.

Umiejętności strzeleckie to podstawa

Celny strzał może stanowić różnicę pomiędzy bezpieczeństwem funkcjonariusza a niebezpieczną sytuacją. Często o powodzeniu decydują sekundy.
W ciągu tych kilku sekund nie chcesz się wahać, ani tracić czasu na celowanie. Nie chcesz też znaleźć się w tarapatach z powodu niecelnego strzału.

Ekstremalne strzelanie statyczne i dynamiczne

W ramach pakietu możesz ćwiczyć zarówno strzelanie z miejsca, jak i w ruchu, co lepiej przygotuje Cię do ewentualnych sytuacji.

Kiedy podczas służby dochodzi do konieczności użycia broni palnej, rzadko kiedy jest to sytuacja statyczna. Zarówno Ty się przemieszczasz, jak i agresor. Trening strzelania w warunkach imitujących prawdziwą sytuację da Ci umiejętności, które pewnego dnia mogą uratować Ci życie.

Ćwiczeń nigdy dość

Życzymy Ci, żeby podczas Twojej służby broń pozostawała zawsze w kaburze, i żeby nie było konieczności jej używania.

Ale na wszelki wypadek lepiej nie wychodzić z wprawy.

Jak już wspomnieliśmy, policyjne strzelnice nie mają się najlepiej. Nasi stróże prawa w większości muszą radzić sobie na własną rękę.

Zacieśniaj więzi z kolegami i koleżankami z pracy

W strzelaniu nigdy nie chodzi tylko o strzelanie. Dla jednych to okazja do odstresowania się. Dla innych pasja. Dla Ciebie to może być sposobność do budowania relacji z ludźmi z pracy.

Impreza integracyjna w komfortowych warunkach przy huku broni palnej może nie brzmi zbyt romantycznie, ale z pewnością jest praktyczna. Współpraca w formacji mundurowej jest kluczowa. Tutaj musicie móc na sobie polegać. Dzięki wizycie na strzelnicy możesz spędzać czas w otoczeniu osób, z którymi dzielisz czas na służbie, zaprzyjaźniać się z nimi, poznać ich prawdziwą twarz, co przełoży się na lepszą atmosferę i większe zaufanie w pracy.

Strzelnica na urodziny - prezent doskonały

Kolega z jednostki ma urodziny? Złóżcie się w grupie na voucher na strzelnicę.

Imprezę też możecie zorganizować na strzelnicy. Najpierw kilka rund strzelania do tarczy, a potem wyjście na miasto lub na domówkę.

Podaruj praktyczny prezent swojemu gliniarzowi

Twoja druga połówka pracuje w policji? Na pewno ucieszy się z możliwości spędzenia czasu.

Możesz towarzyszyć ukochanej osobie w chwili, gdy będzie z radością strzelać do celu. Emocje łączą i zacieśniają więzi, a kto wie, może dzięki temu rozwiniecie wspólną pasję?

Co zawiera prezent?

W ramach vouchera możesz zrealizować strzelanie z różnego rodzaju broni palnej:

  • pistolet,
  • pistolet maszynowy,
  • karabinek,
  • strzelba gładkolufowa.

Podczas realizacji usługi należy zachować zasady bezpieczeństwa. Przed wejściem na strzelnicę uczestnik zostanie zapoznany z tymi zasadami. Warunki użytkowania vouchera na strzelnicę Feniks:

  1. Voucher przeznaczony dla jednej osoby.
  2. Z Vouchera mogą korzystać osoby niepełnoletnie od lat 12-tu tylko za zgodą i w obecności opiekuna prawnego z ważną legitymacją szkloną.
  3. Osoby pełnoletnie realizują voucher tylko za okazaniem dowodu osobistego.
  4. Osoby będące pod wpływem środków odurzających bądź alkoholu nie będą obsługiwane.
  5. Kobiety o widocznej ciąży nie będą mogły zrealizować vouchera, ponieważ huk i akustyka może działać negatywnie na płód.

Czas trwania atrakcji zależy od pakietu, jaki wykupisz. Po złożeniu zamówienia masz 30 dni na zwrot lub rok na wymianę vouchera.

Zapisz się na newsletter GoldenGift

Od czasu do czasu będziemy wysyłać najświeższe wiadomości związane z promocjami i atrakcjami.

Strzelanie Policyjne - Chorzów


Lokalizacja:
Pakiet:
220,00 zł
220,00 zł
Czas trwania
Około 45 minut.
Wskazówki dojazdu
Chorzów ul. Paderewskiego 34.
Liczba uczestników
1 osoba.
Wiek uczestników
Od 12 lat. Osoby niepełnoletnie muszą mieć ze sobą legitymację szkolną oraz wymagana jest obecność prawnego opiekuna. Osoby pełnoletnie muszą mieć ze sobą ważny dokument tożsamości.
Obowiązujący strój
Wygodny, niekrępujący ruchów strój.
Pogoda
Nie ma wpływu na realizację atrakcji - strzelnica kryta.
Sezonowość
Strzelanie realizowane jest przez cały rok z wyjątkiem dni świątecznych.
Rezerwacja
Rezerwacja dokonywana jest z tygodniowym wyprzedzeniem. W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.
Realizacja
Pakiet Silver obejmuje następujące bronie i ilości strzałów: pistolet (Glock, H&K, CZ, P-99) - 10 strzałów, pistolet maszynowy (CZ, MP5) – 10 strzałów, karabinek (M4, M16, AR15,G36, AK47) – 10 strzałów, strzelba gładkolufowa (Mossberg, Winchester, KSG Kel-Tec) - 5 strzałów.
Informacje dla oglądających
Osoby towarzyszące są mile widziane. Organizator umożliwia robienie zdjęć i filmów z wydarzenia. Nie polecamy zabierać ze sobą małych dzieci i zwierząt- w pobliżu urządzenia, w trakcie lotów, panuje hałas.
Ograniczenia
Wymagana bezwzględna trzeźwość.
Ważność vouchera
12 miesięcy.

Sposoby dostawy

Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności

Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Szybka wysyłka i

Darmowa dostawa i

30 dni na zwrot i

12 miesięcy na wymianę i

Prezent last minute i

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Zobacz także