Przejażdżka Monster Truckiem jako Pasażer

0
0/5 (0)
Liczba uczestników:
Lokalizacja:
199,00 zł
199,00 zł

Przejażdżka Monster Truckiem 

Zastanawiasz się jak wygląda krajobraz z perspektywy pasażera znajdującego się na pokładzie Monster Trucka? Możesz to sprawdzić już teraz, wykupując voucher na przejażdżkę maszyną, której wymiary robią na żywo jeszcze większe wrażenie niż na zdjęciu. Ogromne koła i bardzo wysokie zawieszenie sprawiają, że przyjemność jazdy jest niezapomniana i emocje sięgają zenitu.

Monster Truck budzi respekt – wygląd odzwierciedla jego potężną moc, jaka kryje się pod maską. Wysoki na prawie 4 metry nie ma trudności w pokonywaniu barier, które dla zwykłego samochodu byłyby zabójcze. Błoto, piach i strome skarpy to dla Monster Trucka pestka. Doświadczony instruktor wydobędzie z niego to, co najlepsze i zaprezentuje znakomitą technikę jazdy.

Spraw sobie prezent i zasiądź wygodnie na miejscu pasażera, odpręż się i chłoń każdą sekundę jazdy Monster Truckiem. Może chciałbyś zrobić niespodziankę bliskiej osobie? Wręcz voucher na ekstremalną przejażdżkę gigantycznym samochodem zagorzałemu miłośnikowi motoryzacji.

Co obejmuje przejażdżka Monster Truckiem?

  • przejażdżka Monster Truckiem – na miejscu pasażera

  • krótkie szkolenie

  • jazda odbywa się na specjalnie przygotowanym torze

  • wsparcie doświadczonego instruktora

Kiedy realizowana jest atrakcja?

Twój voucher możesz wykorzystać przez cały rok. Sam zdecyduj kiedy zrealizujesz swój prezent, wystarczy, że określisz dowolny, optymalny dla Ciebie termin.

Ile osób może uczestniczyć w atrakcji?

Prezent przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Na miejsce realizacji można zabrać osoby towarzyszące, które będą obserwować przejazd.

Przejażdżka Monster Truckiem - praktyczne informacje

  • Czas trwania atrakcji wynosi 15 minut.

  • Realizacja atrakcji odbywa się w 3-4 osobowej grupie.

  • Pamiętaj o wygodnym ubraniu, abyś czuł się swobodnie podczas jazdy. W przypadku deszczowej pogody polecamy zabrać nieprzemakalne obuwie.

Ważne informacje

Czas trwania
15 minut.
Wskazówki dojazdu
Zależnie od wybranej opcji.
Ilość osób
Zależnie od wybranej opcji.
Wiek uczestników
Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać notarialne potwierdzoną zgodę podpisaną przez opiekunów prawnych bądź wymagana jest obecność jednego z nich podczas realizacji atrakcji.
Obowiązujący strój
Strój powinien być przede wszystkim wygodny. Ze względu na warunki panujące na torze zalecamy ubranie, którego nie boisz się ubrudzić. W przypadku deszczu warto założyć nieprzemakalne obuwie.
Pogoda
Nie ma wpływu na możliwość odbycia się atrakcji, a trudne warunki atmosferyczne zapewniają większą dawkę adrenaliny podczas jazd!
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
Terminy realizacji są ustalane na bieżąco przez organizatora, aby poznać aktualnie znane dostępne terminy prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi, które chętnie udzieli wszelkich informacji i zarezerwuje odpowiedni termin.
Realizacja
Jazdy odbywają się w 3-4 osobowej grupie. Przed jazdą odbędzie się krótkie (kilkuminutowe) szkolenie z zakresu obsługi Monster Trucka.
Informacje dla oglądających
Zapraszamy osoby towarzyszące. Istnieje możliwość obserwacji całej jazdy ze specjalnie wyznaczonego miejsca za pomocą lornetek. Zabierz ze sobą wszystkich chętnych zobaczyć co potrafi Monster Truck!
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność

Zobacz także