Voucher na Jazdę Audi na Prezent

Filtruj według
Cena
Lokalizacja
Liczba okrążeń
Filtruj
Kategoria: Audi

Prezent dla miłośnika Audi

Czasy nudnych i sztampowych podarków dawno minęły. W obecnych czasach staramy się wybierać bliskim najciekawsze podarunki. Nie zawsze muszą być to prezenty rzeczowe. Coraz częściej kupuje się podarunki w postaci przeżyć. Wymarzony upominek może być możliwością przeżycia czegoś wyjątkowego. Na przykład spróbowania swoich sił w prowadzeniu auta Audi R8. Taka jazda pozwala się poczuć jak kierowca rajdowy zmagający się z trudnymi przeciwnikami w najbardziej prestiżowych wyścigach. Codzienność to dla wielu osób rutyna, z którą czasami trzeba zerwać i żeby to zrobić, trzeba koniecznie spróbować czegoś nowego, nietypowego i ekscytującego. Czymś takim jest właśnie jazda Audi R8. Piękne auto pozwala poczuć się choćby na chwilę, tak jak czuje się człowiek, którego nie ograniczają finanse.

Co obejmuje voucher na jazdę Audi?

Jazda Audi R8 obejmuje przejazd jako kierowca po wybranej ilości okrążeń po profesjonalnym torze. Maksymalnie można wykonać cztery okrążenia. Poza tym przed samą jazdą odbywa się krótkie szkolenie dotyczące bezpieczeństwa oraz obsługi auta. Podawana jest również specyfikacja toru. Ponadto nad całością czuwa instruktor, który w każdej chwili zareaguje i pomoże. Po przybyciu na tor należy zgłosić się do biura obsługi i okazać voucher. Jest to wydarzenie całodniowe, więc można przedłużyć pobyt, podziwiając innych kierowców. Wybierając tor w Poznaniu, należy zgłosić się do rejestracji minimum godzinę przed jazdą.

Gdzie odbywa się przejazd Audi?

Przejazd tym autem odbywa się na jednym z wielu do wyboru profesjonalnych torów, które mieszczą się między innymi w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Gdańsku oraz Radomiu, Krakowie, Olsztynie, Białymstoku, Toruniu i Łodzi. Każdy z uczestników może dowolnie wybrać tor według swoich preferencji oraz oczekiwań. Ogólnie mówiąc, można wybrać dogodną dla siebie lokalizację.

W samej stolicy nie ma torów wyścigowych, lecz w jej pobliżu są 3 lokalizacje. Jedną z nich jest Modlin, który znajduje się 35 kilometrów do stolicy. Jest to jeden z najnowocześniejszych torów w Polsce, który ma długość 1200 metrów. Jest bardzo bezpieczny i przyczepny, więc można poczuć na nim prawdziwą frajdę. Kolejnym torem w okolicy Warszawy jest Tor Drive Land w podwarszawskim Słabomierzu. Kolejną lokalizacją w okolicach stolicy jest tor w Słomczynie. Jest to znane miejsce, w którym odbywają się wyścigi rallycrossowe. Długość toru wynosi 1200 metrów.

Ile okrążeń toru można przejechać za kierownicą Audi?

Za kierownicą tego auta można przejechać maksymalnie 4 okrążenia dowolnie wybranego toru. Poza tym do wyboru są również opcje 1, 2 lub 3 okrążenia. Najlepszym rozwiązaniem dla początkujących jest kupno 1 lub 2 okrążeń. 3 okrążenia i więcej z pewnością wybiorą osoby, które są miłośnikami rajdowych samochodów i chcą nieco dłużej cieszyć się z przygody, jaką jest jazda super sportowym autem.

Komu wręczyć przejażdżkę Audi na prezent?

Jest to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które chcą sprawić ogromną niespodziankę swoim chłopakom lub mężom. Z pewnością taki upominek będzie zdecydowanie lepszy niż kolejna koszula lub krawat. Jazda super sportowym autem, jakim jest Audi R8 to prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji bez względu na wiek. Niezależnie od tego, czy poszukujesz podarunku na 18. urodziny dla swojego chłopaka, czy na okrągłe urodziny męża lub narzeczonego, taki upominek będzie strzałem w dziesiątkę.

Przejazd Audi można ofiarować miłośnikowi szybkich samochodów lub mężczyźnie, który marzy o przejażdżce sportowym samochodem z najwyższej półki. Ponadto można podarować voucher przyjacielowi, który interesuje się motoryzacją z okolic torów wyścigowych. Z pewnością jest to doskonały upominek dla osoby, która potrzebuje sporej dawki adrenaliny oraz pozytywnych emocji i przeżyć.

Dlaczego warto zamówić voucher na jazdę Audi?

Prezent dla miłośnika Audi postaci jazdy tym autem to bardzo nietypowe rozwiązanie. Twój podarunek będzie mocno odróżniał się na tle innych – zwykle bardzo typowych. Warto pokazać tym, że zależy Ci na obdarowanej osobie oraz że ten upominek wymagał nieco więcej zaangażowania. Dając komuś możliwość przejażdżki Audi R8, wzmacniasz Wasze relacje, bo są wzbogacone dodatkowymi emocjami. Z pewnością przyznasz, że jazda Audi R8 jest bardziej emocjonująca niż przymierzanie nowej koszuli. Chwile spędzone za kółkiem tej sportowej maszyny teraz za każdym razem będą kojarzyły się obdarowanej osobie z Tobą oraz masz pewność, że obdarowany będzie Cię ciepło wspominał. Podaruj bliskim wyjątkowy prezent i zakup voucher na jazdę życia.