Harley-Davidson na Weekend

5
5.00/5 (2)
Liczba uczestników:
Lokalizacja:
1 299,00 zł
1 299,00 zł

Harley-Davidson na weekend to 70 godzin niezapomnianych przeżyć, które mogą się Tobie przydarzyć podczas podróży tą legendą motoryzacyjną!

Dzięki prezentowi, świat stoi przed Tobą otworem. Możliwość pokonywania setek kilometrów, poczucie wolności oraz respektu, jaki motocykl wywołuje wśród innych użytkowników dróg. Dodatkowo całą podróż oraz doznania wszystkich towarzyszących emocji możesz przeżyć z pasażerem u swojego boku.

Jeśli chcesz przeżyć przygodę swojego życia lub podarować voucher bliskiej osobie, która lubi dużą dawkę adrenaliny oraz jest fanem motocykli, to weekend z jednośladem jest wspaniałym pomysłem na spełnienie motoryzacyjnych marzeń!

Ważne informacje

Czas trwania
Cała realizacja atrakcji trwa ok. 70 godzin.
Wskazówki dojazdu
Warszawa
Ilość osób
Voucher przeznaczony dla 1 lub 2 osób.
Wiek uczestników
Osoby pełnoletnie posiadające prawo jazdy kategorii A. Dokument potwierdzający uprawnienia oraz dowód osobisty do okazania w miejscu realizacji.
Obowiązujący strój
Wskazane założenie usztywnianej kurtki, ochraniaczy, butów na niskiej podeszwie oraz rękawic motocyklowych. Kask zostanie zapewniony na miejscu realizacji, istnieje również możliwość jazdy we własnym kasku.
Pogoda
Pogoda może uniemożliwić realizację atrakcji, decyzję podejmuje wykonawca, w takiej sytuacji zostanie ustalony inny termin.
Informacje dla oglądających
Istnieje możliwość zabrania pasażera.
Dodatkowe informacje
Przy odbiorze motocykla pobierana jest kaucja w wysokości 1000 zł gotówką na poczet ewentualnych szkód. Kaucja zostanie zwrócona po odbyciu atrakcji. W przypadku spowodowania kolizji lub uszkodzenia motocykla kaucja przepada. Przed jazdą wymagane jest podpisanie oświadczenia: „W przypadku uszkodzenia, motocykla wynikającego z nieumiejętnego posługiwania się, zobowiązuję się do pokrycia kosztów naprawy.”
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Narzeczona jest fanką motocykli podobnie jak ja, więc długo nie zastanawiałem się nad prezentem na jej urodziny. Weekend w trasie, którą przemierzaliśmy na Harleyu Davidsonie był strzałem w 10!

Dariusz
5

Przejechane kilometry Harleyem Dawidsonem zapamiętam na długo. Przyjemność jazdy nie do opisania. Trzeba samemu się przekonać, więc polecam.

Rob
5

Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność