Całodniowe Szkolenie 4×4 wyprawy do miejsc widokowych

0
0/5 (0)
Lokalizacja:
1 390,00 zł
1 390,00 zł

Całodniowe szkolenie off road 4x4 - przygoda w samochodzie terenowym

Jedni kochają jazdę po gładkim torze supersamochodem, ile fabryka dała. Inni wolą usiąść za kierownicą terenówki, pojechać w dzicz i pokonywać strome podjazdy, zjazdy, błoto i walczyć z przyrodą. 

Dla tych drugich mamy dzisiaj prawdziwą gratkę - całodniowe szkolenie off road 4x4. W jego trakcie:

  • poznasz zasady poruszania się autem w trudnych warunkach,
  • zapoznasz się ze sprzętem, który może Ci się przydać podczas takiej wyprawy, 
  • dostaniesz wiedzę co do tego, jak podchodzić do pokonywania wymagających tras,
  • zyskasz umiejętności, których miejski driver nigdy nie posiądzie, 
  • przeżyjesz przygodę, jaką może zapewnić tylko jazda off road. 

Teraz nic Cię nie zaskoczy na drodze

Istnieje teoria, że każdą grę komputerową powinno się zaczynać na najtrudniejszym poziomie. Potem jest już tylko łatwiej. 

W kierowaniu pojazdem mechanicznym off road jest takim poziomem hard. Kiedy nauczysz się pokonywać wertepy, rowy, wzniesienia i muldy, zwykły asfalt nie zrobi na Tobie wrażenia. 

W całodniowym szkoleniu off road poziom trudności jest dopasowany do umiejętności kierowcy. Zaczynasz spokojniej, żeby oswoić się z maszyną i nietypowymi warunkami. Choć w Polsce nadal można 

Najlepsze przygotowanie do rajdów terenowych

Jeżeli jesteś zawodowym kierowcą samochodu terenowego, to wiesz, że musisz trenować. Przygotowania do rajdu zaczynają się następnego dnia po poprzednim rajdzie. Jednego dnia jedziesz po pustyni, następnego dnia musisz się szykować na śnieg, lód, żwir albo błoto. 

Praktyczne szkolenie

Jest powszechnie wiadome, że przedstawiciele niektórych profesji mogą w ramach pełnionych obowiązków musieć poruszać się autem w terenie. Dotyczy do szczególnie ratowników, strażaków i funkcjonariuszy straży granicznej. 

Jazda terenówką to najczęściej dobra zabawa i wspaniała przygoda dla każdego miłośnika wyzwań, ale sytuacja ulega zmianie, gdy trzeba bronić granic lub ratować ludzkie życie. A skuteczność może tutaj zależeć od umiejętności jazdy poza drogą. 

Voucher na jazdę offroad to będzie najlepszy prezent dla takiego człowieka i wyraz wdzięczności za jego ciężką, odpowiedzialną pracę. 

A może nowe hobby?

Szkolenie z jazdy off road to nie tylko wzrost umiejętności jazdy w terenie i ogromna frajda, ale także przepis na nową pasję. Nasz partner, Akademia 4x4, na swojej stronie ostrzega, że takie szkolenie może zakończyć się niepowstrzymaną chęcią zakupu auta z napędem na cztery buty. 

Jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla kogoś, kto uwielbia się sprawdzać w różnych warunkach, to masz faworyta. 

Prezent dla zapalonego rajdowca

Masz w rodzinie kogoś, kto jeździł zawodowo? A może masz kogoś, kto chce zostać profesjonalistą? Podaruj mu ten voucher i niech sprawdzi, czy to rzeczywiście jego powołanie. 

Fakty są takie, że prezenty powiązane z pasjami są najczęściej trafione. Możesz dodatkowo podpytać obdarowywaną osobę przed jej świętem, czy nie chciałaby pojeździć sobie terenówką. Jeśli na samą wzmiankę o tym podpali się, to wiesz, że to będzie dobry wybór. 

Akademia 4x4 - nauczą Cię jeździć w każdych warunkach

Każdy nauczyciel czy trener podkreśla wagę tego, że podopiecznemu trzeba poświęcić dużo uwagi. Im więcej osób w grupie, tym gorsze efekty. W Akademii 4x4 wygląda to zupełnie inaczej.

W przeciwieństwie np. do kursów prawa jazdy, gdzie autem musisz się dzielić z innymi kursantami, to jest indywidualne szkolenie. Jesteś Ty, instruktor i fura z napędem 4x4. 

Ważne informacje

Czas trwania
6-8 godzin
Wskazówki dojazdu
Trasa rozpoczyna się w Józefowie lub w Warszawie. Dokładne miejsce startu ustala wykonawca.
Ilość osób
Voucher przeznaczony dla 1-2 osób.
Obowiązujący strój
Wygodne ubranie, którego nie boicie się pobrudzić oraz buty z płaską powierzchnią.
Pogoda
Ma mały wpływ na realizację atrakcji. Jednak w przypadku bardzo złej pogody jazdy mogą zostać odwołane, jeśli tak się stanie, zostanie zarezerwowany dla Państwa następny termin. Decyzję o odwołaniu jazd podejmuje organizator.
Sezonowość
Atrakcja niesezonowa.
Rezerwacja
Rezerwacja dokonywana jest z tygodniowym wyprzedzeniem. W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.
Ograniczenia
Wymagana bezwzględna trzeźwość.
Dodatkowe informacje
Kierujący pojazdem musi posiadać prawo jazdy kat. B. Jeśli w atrakcji uczestniczą dwie osoby, posiadające wymagane dokumenty, istnieje możliwość zamiany za kierownicą.
Ważność vouchera
12 miesięcy na realizację wybranego prezentu plus 24 miesiące na realizację w formie bonu podarunkowego.

Sposoby dostawy i metody płatności

Sposoby dostawy


Darmowa dostawa

Poczta Polska 0 zł

E-voucher 0 zł

Kurier 0 zł

Paczkomaty InPost 0 zł

Metody płatności


Płatności online

PayU

PayPal

Przelew

Płatność przy odbiorze

Opinie

Brak opinii...


Dodawanie opinii

Captcha

Szybka i darmowa dostawa

36 miesięcy ważności

30 dni na zwrot

Nieograniczona wymiana

Prezent last minute

Wymiana prezentu wydłuża jego ważność