Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Zostań naszym partnerem!

Strona główna Przydatne informacje Wróć do poprzedniej strony

Świadczysz ciekawe usługi? Chciałbyś współpracować z nami?

Zapraszamy!

U nas znajdzie się miejsce dla każdej głowy pełnej pomysłów i dla każdego człowieka z pasją! Najpierw jednak przeczytaj tę stronę, bo, przede wszystkim chcemy, żebyś wiedział…


…w czym możemy Ci pomóc!

Wiemy, że każda firma ma swoje specyficzne potrzeby, a każde usługi są wyjątkowe. Jako firma, która współpracuje z różnymi wykonawcami, sprawdziliśmy, z jakimi problemami borykają się nasi partnerzy. Od tych mniejszych do największych. Mamy rozwiązania na je wszystkie.

Zwiększamy zyski i tniemy koszty.

Dla większych firm jesteśmy dodatkowym kanałem dystrybucji. Posiadamy duże grono zadowolonych i powracających klientów, którzy nie kupują nigdzie indziej!

Dla małych firm jesteśmy często pierwszym krokiem w wejściu na scenę regionalną i krajową. Pomagamy im budować wizerunek w internecie. Pokazujemy też, że usługi można dawać w prezencie. Chcemy, żeby wiodło im się jak najlepiej, dlatego też służymy radą i pomocą w temacie sprzedaży. Dzięki nam mogą też ciąć koszty marketingowe.


Oszczędzamy czas.

Nikt nie lubi biurokracji i zbędnej papierologii (my też nie). Szczególnie wrażliwe na ich działanie są małe firmy. Dlatego też kroki mające na celu nawiązanie współpracy ograniczyliśmy do minimum. Tak, żeby bez zbędnych ograniczeń przejść od obowiązku do działania!

Dbamy o Twojego klienta.

Zadowolony klient to podstawa każdej działalności. Często jednak w trakcie rozwoju firmy zaczyna nam brakować czasu na odpowiedni kontakt z zainteresowanymi osobami. Wystarczy tylko, że przekażesz nam wszystkie niezbędne informacje dotyczące usług, jakie świadczysz, a odniesiesz wrażenie, że klienci przychodzą do Ciebie sami!

Zainteresowany? To tylko kawałek tego, co możemy Ci zaoferować!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, wypełnij poniższą ankietę. Zajmie Ci to nie więcej jak 3 minuty. Po jej otrzymaniu wyślemy do Ciebie niezobowiązującą, szczegółową ofertę. Zdradzimy w niej więcej informacji na temat współpracy z nami i korzyści, jakie możesz z niej wynieść!

Jeśli preferujesz inną formę kontaktu zapraszamy na podstronę: Kontakt.